Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 17:17:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 3 част  (Прочетена 171890 пъти)
 
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: юни 17, 2008, 11:30:49 »

еми значи нищо не ти пречи да си напечаташ поканите и да ги раздадеш!!!!

успокой се и си действай, все пак това си е твоята сватба

а и наче .... с родителите винаги има проблеми

аз лично не мога да се оплача, само в началото, но ... всичко е ок и се оправи бързо - е, пак имаше ревове и сълзи, но с това се свърши


спокойно мила

важното е да не оставиш всичка за накрая, защото ще се видиш в чудо

Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: юни 17, 2008, 11:34:34 »

еми значи нищо не ти пречи да си напечаташ поканите и да ги раздадеш!!!!

успокой се и си действай, все пак това си е твоята сватба

а и наче .... с родителите винаги има проблеми

аз лично не мога да се оплача, само в началото, но ... всичко е ок и се оправи бързо - е, пак имаше ревове и сълзи, но с това се свърши


спокойно мила

мерси за подкрепата не мога да се успокоя защото проблема ни наистина е голям....и права си това е и моята сватба и знам че винаги ще имам проблеми с родителите но защо се случват тези проблеми точно сега.... cray

важното е да не оставиш всичка за накрая, защото ще се видиш в чудо




Тогава  смело печатай и не му мисли - да си го махнеш от списъка със задълженията. Offtopic

напечатани са..готови са...въпроса е дали да ги давам или не..след случилото се cray
« Последна редакция: юни 17, 2008, 12:00:26 от gucci » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юни 17, 2008, 11:56:51 »

аз лично не съм виждала покани под 1 лев и бяха много далеч от нещо, което би ми харесало. Моля те да споделиш къде има покани по 30-50 стотинки. Може да се възползвам  smile
разбира се че ще споделя hellen поканите ги поръчахме от Маджи Дизайн Пловдив, адреса е ул. Борислав 9, имат 3 каталога с покани на фирмата ТБЗ, поне 50 % от поканите са под 1 лев, като за 50-60 стотинки да кажем има страхотни покани, тези по 30-40 са малко по-малки, но също толкова хубави. някъде по нпред бях публикувала сайта на фирмата, но там няма толкова голям избор.
фирмата е директен вносзсител на тези покани и от цяла България прекупуват от нея, като си качват пт 0.20 до 1 лев на покана.  Много съм доволна, бяха много коректни и за 5 дни(включително събота и неделя бяха готови.
в Други магазини в Пловдив видях същите покнаи, но доста по -скъпи. Аз първоначално също си мислих да си ги права, но после като видях какви хубави покани има и на какви хубави цени се отказах
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: юни 17, 2008, 12:49:48 »

мила след като искаш да раздаваш раздавай, повечето хора гледат по рано да ги раздадат за да могат хората да си плануват, аз лично съм малко суеверна и понеже съм имала лични приживявания от това естествето, отлагах раздаването им малко повече, но общо взето всичките ни приятели и по близки познати , бяха уведомени още като решихме да се женим кога и къде. Така че направи го както го чувстваш, родителите винаги ще има за какво да не са доволни, но знае ли човек сигурно и ние ще стигнем до това, просто живота е кръговрат, колкото и да не ни се иска.
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: юни 17, 2008, 12:52:09 »

мила след като искаш да раздаваш раздавай, повечето хора гледат по рано да ги раздадат за да могат хората да си плануват, аз лично съм малко суеверна и понеже съм имала лични приживявания от това естествето, отлагах раздаването им малко повече, но общо взето всичките ни приятели и по близки познати , бяха уведомени още като решихме да се женим кога и къде. Така че направи го както го чувстваш, родителите винаги ще има за какво да не са доволни, но знае ли човек сигурно и ние ще стигнем до това, просто живота е кръговрат, колкото и да не ни се иска.

дали пък наистина няма да е много рано а иначе и аз съм суеверна
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: юни 17, 2008, 12:52:21 »

shaska, аз имах същия проблем и то със свекито, но в крайна сметка си планирала това събитие от толкова време, занимавала си се с най-малката подробност и имаш някакъв план, по който се движиш.. Няма значение какво ти говорят. Раздай си поканите, за да можеш след това да се погрижиш за останалите неща. А и е по-добре хората да са информирани от по-рано, за да си направят и техните планове. Смело напред, мила!  good
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: юни 18, 2008, 07:33:45 »

shaska, аз имах същия проблем и то със свекито, но в крайна сметка си планирала това събитие от толкова време, занимавала си се с най-малката подробност и имаш някакъв план, по който се движиш.. Няма значение какво ти говорят. Раздай си поканите, за да можеш след това да се погрижиш за останалите неща. А и е по-добре хората да са информирани от по-рано, за да си направят и техните планове. Смело напред, мила!  good
благодаря за подкрепата d_petrovska в крайна сметка наистина ще започна да си раздавам поканите пък които иска да дойде ще дойде независимо какво чуе или е видял...това си е нашия ден и никой НЯМА ПРАВО да го развали diablo
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: юни 19, 2008, 19:41:40 »

ние вече раздадохме покаите, но за съжаление доста хора няма да имат възможност да дойдат cray
а иначе ето как изглеждат,дано ви харесат


* DSC00656.jpg (31.33 KB, 1024x768 - видяно 349 пъти.)
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: юни 19, 2008, 19:42:25 »

дано не ме изтрият че така ги пращам една по една


* DSC00655.jpg (33.31 KB, 1024x768 - видяно 345 пъти.)
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: юни 19, 2008, 19:42:59 »

и последната така изглеждат отвън


* DSC00654.jpg (23.18 KB, 1024x768 - видяно 307 пъти.)
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: юни 20, 2008, 08:54:43 »

silviq-tamara Браво за страхотните покани! Bravo
Аз съм си наумила точно нещо подобно. Много ми допада идеята със снимката вътре. Ти ли си ги прави или ги поръчва някъде?
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: юни 23, 2008, 07:54:08 »

аз си ги правих.още съвсем в началото на подготовката на сватбата, исках поканите ми да имат наша снимка, но нямах точна идея затова как ще изглеждат:)но тук във форума видях подобна покана на моята и взаимствах идеята:)
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: юни 23, 2008, 15:47:59 »

silviq-tamara имаш  judges от мен за изпълнението

А ето ги и нашите изстрадани покани - сменихме модела поне 4 пъти, разучих всички печатници в града, научих се да работя с Photoshop  за една седмица и най накрая се получи това което искахме- нашите слънчогледови покани  smile

За по любопитните има още снимки в галерията ми...




Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: юни 23, 2008, 19:08:02 »

Поздравления, Кrasunkata! give_rose
Справила си се чудесно със слънголедовите покани!
Нямаш грешка!
krasunkata разкошни са просто!!
Красунката, и на мен много ми харесват поканите ви! Така нежни и оригинални! Браво!!!
Браво! Много са свежи.
krasunkata, браво  Bravo

Поканите ви са великолепни  good  Много ми харесват - много стилни  Wink
« Последна редакция: юли 15, 2008, 13:05:10 от maria_lakova » Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: юни 23, 2008, 19:25:28 »

здравейте и от мен след хиляди перипетии покрай гражданско и покани след 1 месец чакане да се напечатат ето ги тях нашите сватбени покани, поне съм спокойна и с ръка на сърцето казвам - залужаваше си Bravo


* zaf2.jpg (60.19 KB, 500x359 - видяно 363 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines