Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 17:19:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 3 част  (Прочетена 171894 пъти)
 
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юни 17, 2008, 09:15:19 »

Сладурка, от какъв материал ги направи тези красоти? И трудна ли е обработката? Твърди ли са материалите? Могат ли да седят изправени тези елементи? Извинявай че задавам толкова много въпроси, но тук виждам разрешението на един проблем, който имам и за това съм толкова любопитна  blush

Момичета всички сте толкова вдъхновяващи, че и на мен ми се прииска да си сътворя поканите... Дажи и милото изяви желание да помага (а си мислехме да изберем първите и да ги поръчваме! Wink) Може ли някой да ме посъветва откъде в София да си купя паус, цветен картон, релефен ако може. Дали го продават нарязан, или навит? Измислила съм ги горе долу, ще падне голямо рязане и лепене lol Но пък ще са си нашите покани. Представям си ги в тъмно червено с панделка, оято е залепена по картичката и се връзва... Помогнете за местоположение на магазинчета моля  give_rose
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: юни 17, 2008, 09:26:33 »

Ами в Слънчоглед - на ул. Иван Вазов и на "Книжарницата на художниците", която се намира до Софийския отзад, където е спирката на 280, точно на ъгъла на пресечката, където е Дали има кафенце и книжарница  pardon Надявам се да ме разбра. Картон можеш да си купиш и от различни фирми - примерно Принта лукс - http://www.printalux.bg/ и Кариер - http://polygraphy.info/com/1175. Има и още едни където съм ходила, но в момента не се сещам за името.
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юни 17, 2008, 09:34:24 »

Извинявам се за може би глупавия въпрос, но стандартните лазерни принтери могат ли да печатат върху паус и не много дебел картон? badgirl
И още нещо, някой може ли да каже друг магазин във Варна освен Слънчоглед, където може да има материали подходящи за изработване на покани?
Почти твърдо съм решила сама да си ги правя и сега започвам да го планирам
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юни 17, 2008, 09:54:08 »

Аз съм печатала върху паус моите покани на обикновен принтер и не съм имала никакви проблеми. pardon
А за магазин мога да ти препоръчам един на ул. Кракра. Точно срещу пресечката с ул. Шейново. Съвсем случайно попаднах на него и има доста интересни неща, а до него има шивашки – от него си купих панделки за тейбълките  danceg Разгледай ги и двата, има доста полезни неща  good
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юни 17, 2008, 10:11:20 »

Момичета това са нашите покани...моля ви кажете дали ги харесвате за да се успокоя...че имам някакво съмнение че са твърде шарени


* pokani.jpg (64.06 KB, 654x768 - видяно 300 пъти.)
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юни 17, 2008, 10:14:10 »

важното е не ние, а ти да си ги харесваш!!!!!!!!!!

не се притеснявай толкова

аз имах притеснения, че са твърде тъмни, но не са, даже са си много добре

нали си ги видяла на живо и си ги харесала?
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #171 -: юни 17, 2008, 10:20:49 »

Миличка, поканите ти е на никак шарени. Успокй се - нали след като си ги избрала са ти харесали - значи това е твоята покана и не се деразай, защото колкото повече гледаш едно нещо толкова повече колебанието нараства - това е със всичко -.......така, че поканите ти са си добре.
 blum
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юни 17, 2008, 10:21:35 »

важното е не ние, а ти да си ги харесваш!!!!!!!!!!

не се притеснявай толкова

аз имах притеснения, че са твърде тъмни, но не са, даже са си много добре

нали си ги видяла на живо и си ги харесала?

да те даже вече са у дома,исках вече да ги надписвам ама майка ми каза че до сватбата има доста време и ентусиазмът ми секна... cray

Миличка, поканите ти е на никак шарени. Успокй се - нали след като си ги избрала са ти харесали - значи това е твоята покана и не се деразай, защото колкото повече гледаш едно нещо толкова повече колебанието нараства - това е със всичко -.......така, че поканите ти са си добре.
 blum

благодаря..то аз си ги харесвам ама знам ли нали се женя в Копривщица може да кажат яяяяяя тая софианка кви префърцунени покани има....
« Последна редакция: юни 19, 2008, 11:17:36 от gucci » Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юни 17, 2008, 10:25:34 »

да те даже вече са у дома,исках вече да ги надписвам ама майка ми каза че до сватбата има доста време и ентусиазмът ми секна... cray

Благодаря на всички включили се а съветите!

А ти не се тревожи и не позолявай да ти секват ентусиазма,   good те майките понякога така действат, и моята днес изтърси нещо подобно, но не й обръщам внимание! Истината е, че тя много помага, но и много говори  girl_wink Абстрахираш се и гледаш да си ти е весело и празнично, така ще я заразиш с ентусиазъм и нея Bravo
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: юни 17, 2008, 10:26:47 »

мила,

имаш 3 месеца, достатъчно време

моята е на 30 Август, но почнах да ги раздавам вече

истината е, че първо поканих всички устно, а сега, като давам поканите, всъщност ми потвърждават

можеш да с гинапечаташ и да ги раздаваш, ще поскаш потвърждение след около месец, да имат време хората да си преценят, а след това, да уредиш останалите неща - подаръчета и т.н.

идеята ми е, че не е чак толкова рано за раздаване

нека и другите момичета кажат също

и не се терзай, това са твоите покани!!!!!

значи санай-хубавите
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юни 17, 2008, 10:56:53 »

благодаря..то аз си ги харесвам ама знам ли нали се женя в Копривщица може да кажат яяяяяя тая софианка кви префърцунени покани има....

Само това тука не го разбрах- софиянка или не всеки си има различен вкус.... А колкото до префърцуненото има хора и хора - не мястото на раждане определя манталитета, а начина на мислене

Инче ако си сигурна за всичко- като часове и места не виждам проблем да ги надпишеш, ама ако не си на 100 % убедена по-добре послушай майка си. Само за пример да ти дам ние последните 2 седмици сменихме 3 пъти часа на ритуала- добре че не са ни готови още поканите, иначе такова преправяне щеше да падне.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юни 17, 2008, 11:04:02 »

krasunka е права

само, ако си сигурна на 100% за гражданското и църквата - ако имате, и ресторанта!!!!!!!!
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юни 17, 2008, 11:10:40 »

shaska поканите са много свежи, на мен поне ми харесват. Не се притеснявай че някой нещо щял да каже. Голяма работа, да си говорят. За моите покани казаха че изобщо не били сватбени, ама аз такива си ги харесвам, който не ги харесва да си ги изхвърли.  pardon Колкото до майка ти, не и позволявай да се бърка много, много. Аз моята я оставих и сега така ми се е качила на главата...Сега отработваме обратния процес, да не се бърка.  tease Като искаш да ги надпишеш сега, сега ги почвай и точка. Не се притеснявай, това е твоята сватба и трябва да направиш по начина по който на теб ще ти хареса.  give_rose
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юни 17, 2008, 11:23:47 »

Само това тука не го разбрах- софиянка или не всеки си има различен вкус.... А колкото до префърцуненото има хора и хора - не мястото на раждане определя манталитета, а начина на мислене

Инче ако си сигурна за всичко- като часове и места не виждам проблем да ги надпишеш, ама ако не си на 100 % убедена по-добре послушай майка си. Само за пример да ти дам ние последните 2 седмици сменихме 3 пъти часа на ритуала- добре че не са ни готови още поканите, иначе такова преправяне щеше да падне.

сигурна съм за всичко и за часа в ритуалната и за църквата и за мястото-Копривщица само не знам как ще възприемат хората сватбата там след тези проблеми
shaska поканите са много свежи, на мен поне ми харесват. Не се притеснявай че някой нещо щял да каже. Голяма работа, да си говорят. За моите покани казаха че изобщо не били сватбени, ама аз такива си ги харесвам, който не ги харесва да си ги изхвърли.  pardon Колкото до майка ти, не и позволявай да се бърка много, много. Аз моята я оставих и сега така ми се е качила на главата...Сега отработваме обратния процес, да не се бърка.  tease Като искаш да ги надпишеш сега, сега ги почвай и точка. Не се притеснявай, това е твоята сватба и трябва да направиш по начина по който на теб ще ти хареса.  give_rose

благодаря ти много..относно майка ми ще се опитам да я поотсраня малко...

krasunka е права

само, ако си сигурна на 100% за гражданското и църквата - ако имате, и ресторанта!!!!!!!!

всичко е уточнено още преди 1 мес.
« Последна редакция: юни 17, 2008, 11:58:54 от gucci » Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #179 -: юни 17, 2008, 11:29:37 »

Тогава  смело печатай и не му мисли - да си го махнеш от списъка със задълженията. Offtopic
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines