Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 15:23:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 3 част  (Прочетена 171830 пъти)
 
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юни 16, 2008, 08:43:16 »

ми на мен ми остават около 2 месеца някъде, а едва сега почвам с раздаването, но почти всичките си гости бях предупредила устно веднага, след като определихме датата и запазихме гражданско, църква и р-нт.

ех че е хубаво усещането като даваш поканата на някого ..... колко щастливи са хората, че ги каниш!!!!!!!
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юни 16, 2008, 08:47:48 »

Vanilly, поканите ти са страхотни.. много нежни и изчистени  Bravo
Аз със раздаването на моите срещам известна трудност. Според мен вече е време да почна с раздаването и така и направих.Все пак остава малко повече от месец и половина. Вече повечето ми роднини получиха своите. Свеките трябваше да раздава тези на нейната рода, но си решила, че още била много рано и по-късно щяла да го направи  Oh my ...  beating И потвърждение щяла да ми даде до 20 ЮЛИ...ТОВА СА 2 СЕДМИЦИ ПРЕДИ СВАТБАТА  Oh my ... hysteric tazran Понеже хората не знаели от сега какво ще правят на 9-и август... направо така се изнервих, че не знам как запазих добрия тон  angry
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юни 16, 2008, 08:55:10 »

d_petrovska,

не се ядосвай, мила


аз бих й казала така: е то моите близки са си поканени вече, но 2 седмици преди сватбата - ако има място, няма проблем, щом така си решила....явно не си искаш роднините на този ден!!!!!!!

сри за  Offtopic, но много се ядосвам на подобни простотии

аз лично не мога да си оплача от свекървата, но на подобно изказване....

свиркай си, мила, нейните близки няма да дойдат, не твоите!!!!!

все пак е летен месец и много хора си плануват от сега отпуските


Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юни 16, 2008, 09:08:51 »

gostenka_82, права си, но на момента много се изнервих. Вече ми минава. girl_wink
Момичета, а вие по какъв начин искахте потвърждение на присъствието - написахте го в поканата или го казахте на хората, когато им я давахте?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #139 -: юни 16, 2008, 09:22:57 »

Аз нямах дотастъчно място, за да го напиша към текста и потвърждението го търся устно, но още преди да бях раздала поканите знаех в общи линии кой ще дойде и кой не. Повечето хора ми го казаха, когато разбраха датата. Разбира се остават и недоуточнени.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юни 16, 2008, 10:00:00 »

и аз нямах място на поканите,

освен това знам горе-долу кои са под въпрос  и ще поискам устно потвърждението

от досега раздадените покани - някои твърдо си казваха, че ще дойдат
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #141 -: юни 16, 2008, 10:32:39 »

И при мен няма потвърждение в поканата. Повечето си казаха като разбраха датата, но аз все пак мисля да питам всички за потвърждения седмицата преди дата за по-сигурно. С повечето от гостите се виждаме често, останалите ще ги прозвъня и така.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юни 16, 2008, 10:41:32 »

Петровска, аз много държах да има текст за потвърждение и го сложих отдолу, под текста, написах само: Моля за потвърждение до 01.08.2008г., на тел,............... На моите покани сложих моя, а на милото неговия!
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юни 16, 2008, 10:51:52 »

Аз успях да сместя някак текста за потвърждението в сряда като взема поканите ще пусна снимки да ги видите Bravo
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юни 16, 2008, 17:19:56 »

при мен повечето гости още каот разбраха датата казаха, че ще дойдат,

сега, като им раздаваме поканите - всъщност ни дават потвърждението

не знам как се получи, но ... факт
Активен
niki_5553
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юни 16, 2008, 18:38:11 »

Здравейте момичета!Сигурно е банално,но немога да си харесам покани,а до сватбата ми остават 3 месеца,което пък значи,че след около най-много месец трябва да ги поръчам!!!Помагайте... crazy
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юни 16, 2008, 18:43:27 »

Ето няколко линка
http://www.cardissimo.net/main.php?act=galleries&do=pic&rec=1&pic=175&sql_which=
http://tanyaserbinova.tripod.com/
http://www.weddingbg.com/pokani.html
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юни 16, 2008, 18:48:06 »

Здравейте момичета!Сигурно е банално,но немога да си харесам покани,а до сватбата ми остават 3 месеца,което пък значи,че след около най-много месец трябва да ги поръчам!!!Помагайте... crazy
A може ли поне да ни кажеш каква ти е темата на сватбата, какви цветове, какво харесваш като идеи.То така как да ти помогнем на изуст.

Но мисля най-добре е да поразгледаш в интернет за идеи.После ако си харесаш  модел или подобен на идеята ти да поразгледаш из ателиетата в града в който си (могат да имат такива подобни), а ако няма подобни, можеш  да си ги направиш сама с Photoshop или някоя рекламна агенция да ти ги направи.
Успех и тук има безкрайно много идеи,разгледай страниците.
Активен
niki_5553
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юни 16, 2008, 18:53:24 »

Цветовете са бяло и сребърно!Исками се да са по-нестандартни,например да е "парче стъкло" и текстът да е изгравиран на него или някакъв друг материал,но чесно казано несъм виждала някъде да правят нещо подобно!Също много харесвам папируси!!!
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юни 16, 2008, 19:08:53 »

Цветовете са бяло и сребърно!Исками се да са по-нестандартни,например да е "парче стъкло" и текстът да е изгравиран на него или някакъв друг материал,но чесно казано несъм виждала някъде да правят нещо подобно!Също много харесвам папируси!!!

ето няколко по-нестандартни идеи от мен в твоите цветове. Е не е стъкло, мъниста са  pardon ама с фантазия всичко може да се постигне. Като цени мънистата са доста по-евтини, а и не е сложно за изработка. Ще прикача и снимка на която аз съм направила няколко джиджавки (беше ме осенило вдъхновение  smile )


* pokana31.jpg (23.78 KB, 260x390 - видяно 3034 пъти.)
« Последна редакция: юни 16, 2008, 20:52:50 от krasunkata » Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines