Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 13:41:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 3 част  (Прочетена 171798 пъти)
 
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юни 12, 2008, 21:53:53 »

Аз понеже изпитах същото след изрязването и сгъването на 60 покани за един следобяд. Бях взела листа картон с размер 70/100см и имаше много рязане с макетно ножче и линия. Затоеа реших, че нямам време, ако съсипя много покани при прорязването, и се спрях на компромисен вариант. А и ми е голяма сложност да вържа хубава панделка (вътрешните не ги връзвах аз, а момичето от снимката и още едно). В един момент се усещах, че нямам време да се вманиачавам в тънкости, а е по-добре да раздадем поканите по-рано. Едно прорязване щеше да ми отнеме около 2 дни(което не е сигурно, че ще успея да го направя хубаво), а имах много важни курсови задачи и протоколи в този момент. Така, че предпочетохме варианта - да раздадем поканите по-рано, отколкото да закъснеем и повечето от гостите вече да са планували летните си почивки  Girl_hide
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #121 -: юни 12, 2008, 21:59:42 »

krasunkata поканите са много оригинални Bravo Най-ми харесва покана30, украшението отпред ми прилича на момина сълза smile
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юни 12, 2008, 22:03:11 »

__MIMA__ много са хубавки поканите и мацката е голяма сладурана!  yahoo danceg
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юни 12, 2008, 22:19:28 »

това са нашите поканки


* DSC01826 - Copy1.jpg (15.85 KB, 80x60 - видяно 2966 пъти.)
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юни 12, 2008, 22:34:16 »

сега вече ще са по-добре май

дано се виждат вече


* 60.jpg (73.94 KB, 738x554 - видяно 326 пъти.)
Активен
bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юни 13, 2008, 15:35:31 »

Здравейте, момичета girl_wink
Това са поканите, които почти сме раздали smile Светлината не е много хубава в стаята и не се виждат много хубаво, но са красиви и стилни. Още малко оставаа yahoo

Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юни 13, 2008, 18:27:07 »

браво много ми харесват поканите ви, много сте експедитивни вече сте ги раздали, апък ние още не сме си ги взели от печатницата...sad но нищо в сряда се надявам вече да са готови tease
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: юни 13, 2008, 21:34:22 »

ние ги взехме преди 2 дни, но вчера, след работа е прибрах и като се почна едно рязане на картон, панделки и прфориранена кутийки ......

цяла вечер ..... просто не сложих имената на самите покани в текста, а на отдлно правогълно картонче

и днес почнах да раздавам .....еее казвам ви, много приятно усещане
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юни 16, 2008, 07:43:35 »

Здравейте! Искам да ви се похваля, и нашите покани вече са готови! Даже раздадахме вече три! Сложих ги сутринта специално да ги видите в албума си(така и не знам как да ги намаля, за да ги сложа тук).Надявам се да ви харесат. Сложих и текста за баба и дядо, за да видите и отвътре как изглежда.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юни 16, 2008, 07:53:22 »

Vanilly прекрасни покани, изпълнени с много чувства и обич към хората, за които са предназначени.
gostenka_82, bunny и вашите са чудесни момичета.
Поздравления и за трите ви!
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #130 -: юни 16, 2008, 08:19:00 »

inaxastra нашия подлистник се сгъваше на две, текст имаше само от едната страна на landscape  и текстът беше всъщност в края на подлистника и принтерът си печата като А4 и съответно  края на листа,където трябва да има текст излиза извън пределите на А4.

hellen относно цените, има готови покани по 30, 40 50 стотинки с пликовете, а и при готовите покани има релефност, изрязване в неправилна форма, изобщо не може да става дума за сравнение според мен. поканите които всеки сам ще направи, няма как да са релефни или изрязани в неправилна форма.

аз лично не съм виждала покани под 1 лев и бяха много далеч от нещо, което би ми харесало. Моля те да споделиш къде има покани по 30-50 стотинки. Може да се възползвам  smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: юни 16, 2008, 08:19:44 »

Момичета поканите ви са страхотни и малко ви завиждам, че сте готови с тях.Аз досега съм имала време само да направя един тур и да си харесам една покана (бачкане какво да се прави), но се надявам тази седмица вече да поръчам и нашите .
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: юни 16, 2008, 08:34:13 »

Страхотни са ви поканите момичета Bravo Bravo Bravo
Ношите са отдавна готови и ги пратих на майкини да ги раздадат на близките-те едва сега ще почват да ги раздават и ми казаха че е идеалното време преди сватбата.Е все пак вече са правили една дватба -на брат ми ,но...аз се притеснявам малко -не е ли малко късно  :girl_impossible:Нормално ли е  sad
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юни 16, 2008, 08:35:37 »

Благодаря, Дорина, радвам се, че ти харесва! само да ви благодаря, че заради вас намерих по-евтини панделки от органза и сега за 9 лв. направих всичките, вместо както излизаше 50 лв! Даже бях се отказала от панделките, но пък тогава нямаше да са си моите покани!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: юни 16, 2008, 08:39:03 »

Maj4eto, не е много късно! на нашите едни познати им дадаха поканата точно като вас месец и нещо преди сватбата и искаха потвърждение до 1 седмица! Но аз съм решила през Юли да започна, та до средата да ги раздам, ще имат 2-3 седмици за да потвърдят, да до сватбата месец и половина, но пък на по-близките им я давам по-рано!
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines