Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 11:33:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 3 част  (Прочетена 171742 пъти)
 
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 10, 2008, 13:36:01 »

Vanilly , къде са ти казали такава цена  shok

Аз си купих за нашите покани панделка от органза -едната е по - тънка :3,50 лв ролката от 18м., а другата по - дебела : 7лв. пак 18м.

Ако искаш можеш да видиш в галерията ми с тях са връзвани поканите  good

Купих ги от най - обикновена кинкалерия .... имаше най - различни цветове и ширини  Wink

Преди това гледах и в книжарница Слънчоглед подобни панделки и там бяха по - скъпи, затова реших в кинкалерия да търся.

Я кажи коя е кинкалерията, която продава на ролка, че мен все ми режат и не щат цели ролки да продават? Само от Рамтоп си взех ролки, ама там тънките не ми вършат работа, по като за цветари са им материалите.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 10, 2008, 13:41:18 »

Тази кинкалери, където питахме е на спирката на Окъжна болница (София) в посока към центъра. На самата спитка има много магазинчета и едното е кинкалерия. Утре ще ходя в обедната почивка да видя дали наистина мога да купя ролка!
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 10, 2008, 13:41:25 »

И аз искам да се оплача от Слънчоглед, snezhito. И аз имах същия проблем стях, само че с фигуралния паус на пеперудки. Умрах на яд. Пак така беше изчезнал, а когато ходих имаше цяло тесте - на следващиа ден няма вече. Поръчка направихме даже и оттам се почнаха мъки и чакане - 2 седмици чакам една тъпа хартия!!! изобщо намало при доставчика даже!!! А на нас няма кой да ни се обади и да каже. Заядехо се много сериозно. Няма да разказвам в подробности как говорих с някакъв ... който след обстойно обяснение с доста твърд тон защо не мога да чакам още 2 дни ми каза: Аз какво мога да направя за вас? !!!! Ако ми беше пред очите щях да го удуша. За съжаление имах много по-добро мнение за Слънчоглед, но сега вече...а може би просто.... А може би човечетата, които работят там не знаят как се прави бизнес. Все едно. Фирмата която ми направи поканите обаче бяха страхотни - любезни и мноооого креативни, за което им благодаря. Това са Juebox, в Младост 1. И понеже много държах на пеперудите направиха всичко възможно и пак имам същите пеперуди, но сега са и лилави. Направо си беше изненада от тяхна страна. И поканите станаха суперски. Ето малко, останалите можете да ги видите в галерията ми.




Май малко дълго стана, ама можеше и повече предвид, че не съм описала историята с подробности.


Сега е сезона на сватбите. Фигуралният паус се продава като топъл хляб smile А за "любезността" на слънчогледите, не знам какво да кажа. При мен дори не направи усилие да поръча. Каза, че нямало и толкоз. Аз всъщност като ходих в съботата на пеперудки изобщо не видях да има...

Затова пък имаше 2 двойки кандидат младоженци, които изкупуваха мидички и морски звезди в големи количества. Bravo

Там стоките са бутикови - днеска ги има, утре ги няма!

Иначе поканите ти са супер! Хич не се кахъри за пауса!
Активен
branny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


Най-доброто ми слънчице!


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юни 10, 2008, 15:03:30 »

Благодаря snezhito.  give_rose
След като ги изстрадах сега вече и аз си ги харесвам. pardon А и вече имам други неща на главата та да продължавам само с поканите да се занимавам. Чакам си роклята и пръстените и вече нямам търпение  girl_wink
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 10, 2008, 18:03:20 »

На Симеон, между Мария Луиза и Женския пазар има 2 две такива кинкалерии, а в околните преки в посока къп Пиротска има още 2 мисля ....

Във всичките продават на ролки  good
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 11, 2008, 13:36:18 »

Момичета, ударете едно рамо моля ви се. Трябват ми розови пликове- 5-6 броя-размер 21x11(горе долу). Звънях на няколко места, но няма. Майка ми намериал едни-по 3лв плика и аз  Oh my ... Какви са тия пликове. Сещате ли се някъде из София дали сте виждали такива пликове?
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 11, 2008, 13:44:46 »

Ами май ще ти е проблем. Защото нали и аз исках да са ми поканите в розови пликове, но на мен ми трябваха 12х12. И не намерих. А и ти е нестандартен размера. Дай да спретнем нещо на ръка или не става?
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юни 11, 2008, 14:04:43 »

аз също имах проблеми с намирането на розови пликове-но в крайна сметка открих размера ми беше 13х18............намерих ги в София прес-провери и там за всеки случай!
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 11, 2008, 14:12:07 »

Вижте това
http://www.origami-kunst.de/faltanleitungen/servietten-falten/umschlag/


* verpackung_1a.jpg (22.52 KB, 200x200 - видяно 3423 пъти.)
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 11, 2008, 14:21:00 »

и


* swap_env_diagrams.gif (23.4 KB, 500x359 - видяно 419 пъти.)
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #85 -: юни 11, 2008, 14:49:15 »

обади се в http://www.juebox.hit.bg/ и питай. там имаха доста размери и цветове
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #86 -: юни 11, 2008, 14:51:36 »

Всъщност поканите бяха тук: http://www.svatbenipokani.hit.bg/ има 22/11, но не знам в какви цветове.
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 11, 2008, 15:12:01 »

Момичета, да ви се похваля в събота и аз си взех моите покани. Много ме беше страх да няма грешка в текста и почуствах облекчение като видях че всичко е ОК. За сажаление имам снимка само от нета...
Поканите са на Инка а ги правих в Сватбен център София. Добре са се справили, всъщност изглеждат досат изискани... yahoo


* Pokanata-40_b.jpg (59.39 KB, 654x768 - видяно 340 пъти.)
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #88 -: юни 11, 2008, 16:02:13 »

hristi в София Прес каква беше цената на пликовете? В Джубокс малко скъпи ми се видяха, струваха повече от поканите  pardon crazy
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юни 11, 2008, 18:21:14 »

един плик излизаше 0,10ст
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines