Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 09:37:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 3 част  (Прочетена 171677 пъти)
 
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 03, 2008, 15:34:20 »

Mомичета, много се радвам че ви харесват. Тук е мястото да благодаря специално на ani4ka1710, която отиде и взе пробните покани вместо мен и каза че изглеждат добре. Ако не беше тя сигурно още щях да им се чудя дали да ги поръчам.  give_rose
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 04, 2008, 16:08:21 »

и на мен много ми харесват,много са оригинални
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 06, 2008, 12:56:08 »

Момичета, ще слагате ли при поканите карти на гарада за гостите от другите градове??Не знам дали тук е мястото да попитам? И от къде? Аз намерих в Bgmaps, но май не излиза на една страничка и се чудя как да го направя, и дали да е цветно??
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 06, 2008, 13:00:18 »

аз лично няма да слагам карти, ще разчитам на оправността им smile И малко да ви се пооплача, днес говорих с фирмата която ми печата поканите и ми заявиха че ще станат готови чак на 20 юни при положение че трябваше да са готови на 1 юни  nea nea nea beating
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 06, 2008, 13:11:15 »

Това, че ти забавят поканите не с ден два, а цели 20 е направо лудост! Дано да имаш време:) Ние нашите си ги взехме и остана да ги комплектоваме, да изрежем и залепим надписа и да купим панделки за плика, но имаме време, ще ги раздаваме в началото на другият месец! На теб успех!!!
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 06, 2008, 13:27:33 »

аз лично няма да слагам карти, ще разчитам на оправността им smile И малко да ви се пооплача, днес говорих с фирмата която ми печата поканите и ми заявиха че ще станат готови чак на 20 юни при положение че трябваше да са готови на 1 юни  nea nea nea beating
Марианка, не се притеснявай, имаш още време. Ако наистина дойдат до 20 юни ще имаш достатъчно време да ги раздадеш и гостите да ти потвърдят. Не се притеснявай миличка, всичко ще се нареди give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 06, 2008, 14:32:03 »

misskapriss много са ви станали хубави поканите, и са си оригинални-ваши си покани smile браво
MMariana ти къде ги поръча поканите, как така на 20 Юни, това е ужасно, моите станаха за 5 дена, аз чак не съм и очаквала, а ти си ги беше избрала толкова отдавна.
напарво е възмутително. разбира се , че не е фатално, но просто се ядосвам, как може да продължава да има такива хора непрофесионалисти
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 06, 2008, 16:04:02 »

Момичета, просто не мога да не пусна тази фамозна покана тук. Все едно за мене и писана, само дето свекито не зане английски и аз нямам алергия към фъстъци (все още) Wink


Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #53 -: юни 06, 2008, 16:10:05 »

Уау, тази покана е страшна  blum Горката булка  pardon
Иначе обаче дизайнът е много добър - изчистено и стилно, а и шрифтът е много хубав  good (само да не си на мястото на младоженците)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #54 -: юни 06, 2008, 16:13:46 »

 funnytooth funnytooth funnytooth
Велико !!!

Offtopic Напомни ми, че тъща, това е дама, чиято очарователна дъщеря се омъжва за безскрупулно чудовище, за да създадат заедно най-красивите деца на света  Offtopic

Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 06, 2008, 16:20:09 »

snezhito поканата е велика просто  laugh laugh laugh funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth Направо да я нариташ с кеф тази свекърва. inaxastra и това за тъщата е яко, не го бях чувала, но ще го споделя на майка ми, ще има и тя да се смее  tease
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 06, 2008, 16:42:06 »

Пратих аз на моя бъдещ мъж (който наистина е доктор smile ) поканата по мейла и му съобщих, че съм му пратила мострата за поканите да види дали му харесва.  Wink Wink Wink
Чакам сега само отговор да видим дали да я засилвам към печатницата! danceg danceg danceg
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #57 -: юни 06, 2008, 17:44:37 »

Хахаха, тази покана много ми хареса!  laugh laugh laugh laugh Ако я беше показала 3 дни по-рано, със сигурност щеше да заимствам текста  ROFL sarcastic laugh
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 06, 2008, 19:54:59 »

И ние днес ходихме да избираме покани и си харесах само две.Едната обаче нашраво ме грабна и май ще е тя.Следващия път като ходя ще я снимам и ще ви я покажа.Много е нежна в резида е и има рози по нея, но само леко загатнати.Тя беше и от по-скъпите де и не знам какво да правя huhhuh.gif, макар че милото каза, че като я харесвам да поръчвам.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #59 -: юни 06, 2008, 20:00:41 »

От една страна ако няма да ги гладуваш после тия пари, направи си това удоволствие. А от друга по сватбата има толкова разходи - тук малко, там малко...
Аз съм на принципа, че дадените пари се забравят, а сватбата е само веднъж и споменът за нея остава за цял живот, затова не се лишавам от нищо, което ми допада, дори и джобът ми да страда.
Но трябва да прецениш сама.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines