Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 01, 2024, 23:39:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 3 част  (Прочетена 163374 пъти)
 
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #405 -: септември 12, 2008, 14:23:46 »

Момичета...най-важното при една покана е тя да е индвидуална и лична, да е одушевена от вашата история, от вашия вкус и емоции. Не е важно каква е модата в момента или каква ще е темата на сватбата. Вече често се питам, ако досега не се бяха правили никакви покани и някоя бъдеща двойка искаше да има такива .....какви щеше да ги направи...това е много интересен въпрос. Защото нямаше да има от къде да копира и щеше да създаде нещо наистина лично.

Мисля, че ако следвате тази моя идея бихте могли да създадете прекрасни неща.
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: септември 13, 2008, 10:04:45 »

Без да се обиждаш iolly_ ,но аз мисля че така или иначе всяка булка си има индивидуална покана,различна истинска и лична,и най важното искрена към адресатите Wink

Не е важно нито какво пише вътре,нито как изглежда отвън поканата-важното е да е от сърце,според мен всички покани са такива-лични и красиви откъдето и да ги погледнеш и носят своя отпечатък от тези които са ги създали  good
Отностно как щяла да си направи една булка покана ако нямаше вече такива-отговорът е като за всичко останало,как са почнали да се измислят подаръчета за гостите,как решаваш да си съчетаеш сватбата в еди какъв си цвят ,т.е. както си избираш всичко останало,всеки човек има мнение и всеки един не е за подценяване на този свят,мисля че се характеризира като индивидуален,различен и реален!
Аз от днес раздавам покани на гостите си и искам да споделя.че кефът е много голям като каниш тези които обичаш да споделят нещо приказно,така че момичета пишете покани и се наслаждавайте на връчването им след това,усещането е яко Wink
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #407 -: септември 15, 2008, 22:36:39 »

Без да се обиждаш iolly_ ,но аз мисля че така или иначе всяка булка си има индивидуална покана,различна истинска и лична,и най важното искрена към адресатите Wink

Съжалявам, но не съм съгласна, че вяка булка има индивидуална покана. Аз се омъжих преди 5 години и тогава закупих покани от доста известна фирма, която не беше променяла моделите от десет години поне. Много си харесах поканата....няма да коментирам, че нямах никакъв избор за текста, но след това се оказа, че поне 10 човека от моето обкръжение са се омъжили с такива покани и всеки казваше ' О като поканата на еди кой си...." Не е приятно, повярвай ми.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: септември 15, 2008, 22:55:59 »

Мен пък не ме бърка, че е като поканата на еди кой си.Аз нямам време, за да направя нещо мое си(като казвам нямам значи наистина нямам) и за мен са спасение готовите покани.Не ме бърка дали някой друг е бил с такива, важното е че като ги видях бях сигурна, че това са поканите за нашата сватба.Въртях, суках, търсих други и пак на тях се върнах на тях.Ако видя някой друг с тях просто ще си помисля, че човек аима вкус Wink
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #409 -: септември 16, 2008, 19:38:16 »

 Offtopic Offtopic Мисля, че малко се отклонявате от темата. Излишно е да спорите за уникалността на нещо - топлата вода никой няма да я открие---всичко го има някъде по света и уникални неща няма...има различни - но единствения вариант нещо да не се повтаря е ако самата булка си направи поканите сама, без да гледа от никъде--- но едва ли всяка дама има време точно за това. Така,че всеки избира според финансовите и вкусовите си предпочитания......Уникално - какво значи тази дума?
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: септември 16, 2008, 19:39:40 »

Не мисля, че е кой знае какъв проблем, ако поканата ти е като на еди кой си. Така или иначе това е твоята покана. Ако човек има време и желание може да вложиш нещо от себе си и с това поканата ще е уникална. Но ако няма никакво излишно време, защо трябва да се влагат толкова усилия в нещо, което след това много от хората не запазват или забутват в някой шкаф?
Това е въпрос на преценка. Щом е толкова важно за теб, някой да не ти каже, ама твоята покана е като на еди кой си, ти пожелавам успех в сътворяването на твоята уникална покана. smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: септември 16, 2008, 20:44:41 »

Тук не е мястото за такива неща.Тука хората си показват поканите различни идеи или просто търсят съвет как да изработят сами своите покани.Така че моля не разводнявайте темите със спорове дали дадена покана е уникална или не.
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #412 -: септември 19, 2008, 16:00:32 »

Спорът наистина е излишен и мисля, че всички сме на едно мнение, но нещо не се разбрахме. Естествено е, когато човек няма време да се обърне към нещо вече създадено. Но когато има и има желание е хубаво да е нещо лично. Аз мисля, че самата тема, в която пишем доказва моето мнение. Тук не правите ли именно това....показвате неща, създадени от самите вас, с вашият вкус, а често дори създадени от вашите ръце. Значи всички се стремим именно към това, не да сме задължително различни или по-добри от еди кои си, а просто да създадем това, което олицетворява нас. Това имах впредвид.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: септември 26, 2008, 16:05:43 »

Ние мислим да си направим освен нормална покана и видеопокани...и най-хубавото е че ще си ги направя аз и няма да платя 200лв. на оператор да ми ги направи...  yahoo
Ще бъдат на DVD ще си направим запис с камера...снимка за облицовката а отвътрешната страна ще е написан всъщност текста от видеопоканата и   ще бъде много интересно и нестандартно си мисля  smile smile smile

Модератор:Моля не използвайте 4 и 6 вместо Ч и Щ
« Последна редакция: септември 26, 2008, 21:25:33 от gucci » Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: септември 26, 2008, 21:32:17 »

много се извинявам че пи6а така но както казах и по напред нямам някои букви на тази клавиатура тук...не съм в България и клавиатурата на работата ми е испанска...посмъртно не мога да изнамеря тази буква...ч го намерих с 300 зора ама другата я няма...
не мисля че е толкова проблем една буква а и всеки знае коя е...
О6те веднъж се извинявам  give_rose
Активен
kpacmaBu4ka
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: октомври 03, 2008, 09:03:29 »

Потърси Ш-то на някой от тези бутони: "[" и "]" - обикновенно е там smile

По темата - Ние много искахме нашите покани сами да си ги направим но времето ни притисна, а и открихме перфектните покани и се отказахме:

http://www.inka-bg.com/card.php?id=98 - това са, но наживо изглеждат много по-красиви smile

Все пак вложихме нещо и от себеси - разкрасихме поканите като в отворената мидичка над кормилото залепихме двойни бели панделки със сребрист кант и прозрачно шитирче, а в центъра на кормилото залепихме по едно сребърно сърчице. Тогава не ми дойде наум да ги снимам, но ще го направя и скоро ще кача снимки smile
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: октомври 03, 2008, 17:29:41 »

kpacmaBu4ka  има много хубави моделчета в този сайт..на мен ми допадат тези ...много са сладки

http://www.inka-bg.com/card.php?id=20
Активен
Jen_Jen
Регистриран

Публикации: 1


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: октомври 06, 2008, 12:16:06 »

Здравейте момичета,

Моите покани са почти готови, сватбата е на 02.11.2008 (неделя), но не намерих никаде подходящ текст за баба.. :-)  blush Пък аз много си я обичам и искам нещо специално да й дам. Може ли някой да ми помогне с този текст? :-)   give_rose  Girl_hide
Активен
kpacmaBu4ka
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: октомври 06, 2008, 12:20:30 »

Напиши нещо от себе си  good (може да измислиш нещо римувано) Никой шаблон няма да е подходящ. Ние така направихме с нашите покани - първо мислехме да са готови шаблонни, но после се отказахме и си измислихме текста сами. Така гостите (в твоя случай бааб ти) ще усетят че си вложила нещо от себе си в поканата
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: октомври 06, 2008, 15:26:09 »

Момичета, от къде да си взема картон за поканите? Искам сами да си ги направим - измислила съм модела (не че е нещо супер различно, но поне ще са наше дело) - и ми трябва хубав картон. Най-добре от този, които е леко перлен от едната страна и съвсем обикновен от другата за да се печата хубаво там. Попитах в Офис1 и там ми показаха един (имаха само 15 или 20 листа обаче) - цената му беше 80ст на лист. Това добра цена ли е - не мога да преценя, защото не съм търсила до сега такива консумативи? Планирам по 2 покани от 1 лист А4.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines