Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 13:57:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора? - 3 част  (Прочетена 132827 пъти)
 
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: октомври 03, 2008, 13:36:59 »

Здравейте момичета,
Най-накрая да се добера до форума, че отдавна не съм писала. Гледам имаме и булка  Good luck Плам4о. Честити и на всички, които междувременно се омъжиха  give_rose
Аз бях в отпуск и си изкарахме страхотно в Турция. Беше нещо като закъснял меден месец...Напоследък ме обвземат едни носталгични чувства по нашата сватба...може би защото скоро ще празнуваме година.
 Друката седмица ми стискайте палци, че имам защита на дипломна работа. Пууу, дано взема тая магистратура най-накрая...
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #481 -: октомври 03, 2008, 14:24:55 »

Ихаааа, имаме си нова булка smile  yahoo
Казвай с какво може да помагаме, насреща сме.
Спокойно, няма какво да се притесняваш, имаш много време до сватбата. Реално ти трябва не повече от месец, само основните неща - гражданско, църква, ресторант и ди джей трябва да си запазиш по отрано, но отсега едва ли записват за догодина...понеже и аз бях май месец, януари си ги запазих. Разбира се, че бракът не е отживелица, той е просто нормално продължение на една щастлива взъка с човека, който обичаш, а сватбата е един от най-вълнуващите моменти, който не бива да се пропуска...
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: октомври 03, 2008, 14:51:41 »

да, да, да  Bravo Bravo Bravo
страхотна булка си имаме smile tease
аз да си кажа и аз колко време ми отне органицията - от юли 2007 та до май 2008  blush blush blush crazy
заедно с милото решихме само важните неща, останалите бяха моя грижа, в деня преди сватбата милото имаше грижата за всякаквите неща като алкохола, внасянето в ресторанта допълнителните неща и т.н...
ех..., толкова е хубаво да се омъжи човек ..... give_rose
аз съм напълно съмс  Мая и другите момичета - разбира се че не е отживелица брака!!!!
че по хубаво от това хората казват че са само децата - но то едното е естествено продължение на другото...., айде стига че се разприказвах мнооого smile
мацки вече госпожи да ви питам - участвате ли в  конкурса "сватбени емоции 4" smile?
Активен
Plam4o
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: октомври 03, 2008, 15:49:39 »

много сте мили

благодаря ви за топлото посрещане {}
Roshko ние се познаваме,учихме пет години в ТГ в различни курсове, и сега магистратурата ще сме заедно, пък и нашата история с моето момче е подобна на вашата с Влади.Дано се сетиш    pardon
За сватбата да не се тревожа викате...аз само годежния си пръстен като видя се сещам,че трябва да правя приготовления.. Аз сега живея в Сф, но искрено се надявам да не е за дълго...нямам търпение да се приберем в СЗ,много си го обичам моя град....сватбата ще е в СЗ  danceg  danceg 
Още не сме уточнили бройката, но между 80-100 човека ще са сигурно, така че ако може да ми препоръчате хубав ресторант...само за Железник се сещам аз, и нашите ми разказват за някакъв ресторант до тенис кортовете на стадиона,но никога не съм била там
Ние засега сме се спрели на 17 май като дата...и четох,че е хубаво да се запази ресторант от рано,защото тогава нали има абитуриентски балове много..
хайде да не досаждам повече   smile  smile  smile


« Последна редакция: октомври 03, 2008, 17:22:08 от Plam4o » Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: октомври 03, 2008, 17:33:08 »

Хихихихихи Рошко се оказа, че всички я познават дали из квартала, дали от училище smile

Пламчо, в града няма нито един подходящ ресторант за сватба, Железник горе долу става само че много лъжат, във Верея позволяват само до 00ч., а тогава е най-весело, ние бяхме в Кипарис, което не ми беше мечта, но от няма и къде - беше горе долу добре (120 гости), само че като играхме хора всички ми скачаха по роклята, тогава беше най-тясно. Иначе задушевна обстановка, защото е амфитеатрално. Става купон и не лъжат там.

Май на Баните на Марица Изток ресторанта е най-добре, поне на снимките така изглежда, така и не съм го посетила още. Но има допълнителен разход по превоза на гостите, с който не ми се занимаваше ... Така че мисли!  good
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: октомври 04, 2008, 09:14:01 »

Здравейте, момиченца-кокиченцааа  heart heart heart Много съм изостанала, ама и тук пък нищо не пишете, бре! Аз успях да се видя само с Валентинка!

Добре дошла на ПламчоWelcome Мила, давай смело, я какъв сме отбор тука, сега ще те залеем с информация  smile За ресторанта- аз от Железник не съм доволна, само храната беше ОК там. И осветлението е кофти, по отношение на снимките и филма после! На баните е добре, Джак, за който говориш, побира малко хора-към 60, ако не се лъжа. Сега отвориха нови хотели с ресторанти, но не съм ги проверявала- това са Ефира и Сити.  good

Jungle, ти на сериозни дейности си се отдала! Аз пък един курс ще започвам,а не ми се занимава вече, честно казано. С нетърпение чакам зимата-тогава ще съм в отпуск от 23-ти декември до 10 януари  danceg danceg danceg

Другите мацки- как сте, милички? Не пишете! Girl_hide give_rose

Целувки на всички!  Girl_hide heart
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: октомври 04, 2008, 09:21:08 »

Време ви е за нова темичка.
Булки от Стара Загора !!!! част 4
« Последна редакция: октомври 04, 2008, 09:24:32 от gucci » Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines