Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:35:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ 3  (Прочетена 214163 пъти)
 
Daisy_Do
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #90 -: септември 06, 2008, 21:33:35 »

Addri,мила вярвам ти ама аз съм от пловдив cray незнам ...иначе и аз много обичам и предпочитам да попадна на мили хора,от всичко наи мразя хора който са груби  angry мерси много все пак girl_wink
А все пак някой който е от пловдив и знае нещичко по вапросчето да пишеее angel
Активен
gerito_81
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: септември 07, 2008, 13:26:22 »

супер доволна останах от ресторанта в зала Фестивална-обслужването беше на нивмо и всичко останало
Активен
Desert
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #92 -: септември 07, 2008, 15:51:26 »

Daisy_Do,цените им варират в много голям диапазон но явно зависи от пакета който си поръчваш.Кажи ми точно какво те интересува и ще ти отговоря.Ако имаш по специални въпроси мога да те свържа с познати занимаващи се точно с украса и да ти пратя координатите им на пощата ти,но се отнася за гр.София
« Последна редакция: септември 07, 2008, 15:54:03 от Desert » Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: септември 08, 2008, 10:44:52 »

Veritas, можеш ли да ми кажеш в какъв диапазон варират цените на кувертите в хотел Light?
Активен
veritas
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #94 -: септември 10, 2008, 00:24:08 »

Относно цените в Light, вие задавате границата, примерно до 30-35 лв. Предлагат ви примерни менюта и избирате. Наскоро имаше сватба с куверт от 28 лв. на човек, имало и за 50 лв. Зависи от това какво ще бъде включено, но и всичко подлежи на промяна и договаряне, ако не ви устройва.
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #95 -: септември 10, 2008, 16:19:24 »

Daninka, аз лично ползвах сватбена агенция и имаше специално човек, който да внимава за всичко. Много е полезно и удобно. Ако няма да ангажираш агенция за цялостната подготовка на тържеството, можеш да си наемеш агент (организатор, координатор, хостеса или както се нарича) само за самия ден. Мисля, че не излиза скъпо, а не ангажираш някой от близките си. Аз не одобрявам някой от семейството да е натоварен с подобна "мисия" и ми се струва излишно майка ми примерно, или свеки, вместо да се забавлява и да си говори с гостите, да преследва сервитьорите и да брои ракии и шишета цяла вечер. 
Активен
yoyo1
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #96 -: септември 12, 2008, 03:56:23 »

Доста теми, но не видях някой да сподели / а и той си е разход /.
Нека всеки да сподели / примерно на човек от персонала ли или обща сума е дал и колко /.
Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #97 -: септември 12, 2008, 10:45:05 »

по 50 лева на сервитьор дадохме ние,
20 на шофьора на лимузината,
50 на ДиДжейя
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #98 -: септември 12, 2008, 14:13:12 »

Ами аз закръглях сумите, които дължахме - за цветята примерно трябваше да платим 560 лв, дадохме й 600 и т.н. Но това е нещо, което всеки преценява според възможностите си и не смятам, че е задължително.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: септември 12, 2008, 16:43:31 »

Не съм записвала - тоест ако сме дължали 90 лв. а сме оставили 100 не съм записала бакшиша отделно и не знам, давахме но май не големи суми.
За ресторанта също не сме оставяли голям бакшиш не защото не бяхме доволни, напротив, а защото имахме 5% към кувертите + 200 лв. за всеки допълнителен час (ние имахме 2), всъщност кувертите се плащаха по-рано, а тези пари заедно с допълнителни поръчки след сватбата и ни обясниха, че си ги разделят сервитьорите. Не си спомням но закръглихме нагоре до 100 лв. и това беше. Мисля, че е въпрос на лична преценка.
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: септември 12, 2008, 17:35:00 »

Разбира се че не е задължителен бакшиша! Ако сте доволни и вие си прецените защо да не оставите колкото искате. Ние не си спомням колко сме оставяли, но горе долу закръгляхме сметките. Само на DJ-я май не оставихме, дадохме му толкова колкото се бяхме разбрали, защото не бяхме доволни и нещо беше ядосал милото. Така че сами си преценете.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: септември 12, 2008, 17:50:51 »

Ние не бяхме очаровани от обсужването. А и един от сервитьорите открадна на мъжа ми телефона и навъртя сметка от 150лв. тъй че......какво повече да говорим!!!!!  diablo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #102 -: септември 12, 2008, 22:06:27 »

 Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Боже, и такива случаи ли има ???
Активен
yoyo1
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #103 -: септември 13, 2008, 03:14:19 »

Ние не бяхме очаровани от обсужването. А и един от сервитьорите открадна на мъжа ми телефона и навъртя сметка от 150лв. тъй че......какво повече да говорим!!!!!  diablo

Ей това вече е за класация
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: септември 13, 2008, 09:58:58 »

Oлигофрена на следващия ден се е хвалил с нов телефон, аз случайно познавах едно от момичета които работят там и тя веднага ми звънна да ми каже (щот естествено разтрубихме на всякъде случая). После звъннахме на полицая, той отиде взе телефона, а онзи ден получихме решени от прокурора с отказ за образуване на досъдебно производство тъй като...забележете - СУМАТА Е НЕЗНАЧИТЕЛНА И ТЕЛЕФОНА Е ВЪРНАТ ДОБРОВОЛНО В СЕДЕМДНЕВЕН СРОК!!!!  diablo diablo diablo diablo
 Сори за  Offtopic

 Иначе на оркестъра не сме оставяли бакшиш при крайното плащане, но всеки им даваше по 5-10 лв при искане на някоя песен или при поздрав, но те хората си свършиха чудесно работата, тъй че си заслужаваха скромните 50лв на час  drum
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines