Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 07:01:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ 3  (Прочетена 215751 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 28, 2008, 21:12:09 »

Една приятелка работи в Алма Матер. Заведението е доста приятно, но нашите гости са 100 човека и нямаше да успеем да ги съберем затова избрахме друг ресторант. Обядвала съм в Алмата и трябва да отбележа, че и обслужването и кухнята са прекрасни.

Само да те питам дали ти е дневна или вечерна сватбата, защото Панорамата в Парк-хотел Москва, след 17-18ч започва да напича, за дневна - ресторантът е супер, но за вечерна (през лятото) не е много препоръчително - понеже доста време ще пече...
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: август 29, 2008, 09:58:23 »

Само да те питам дали ти е дневна или вечерна сватбата, защото Панорамата в Парк-хотел Москва, след 17-18ч започва да напича, за дневна - ресторантът е супер, но за вечерна (през лятото) не е много препоръчително - понеже доста време ще пече...


Сватбата ми е вечерна и само мога да се надявам да пече защото се женя ноември месец smile
Тогава към 17-18 часа по-скоро ще е тъмно отколкото напечено  smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 29, 2008, 10:14:49 »

Добре тогава - аз просто не знаех кога ти е сватбата smile
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 29, 2008, 17:32:11 »

момичета имам едно малко глупаво питане  crazy
тъй като се колебаем кое от предложените ни менюта да изберем , от ресторанта ни предложиха да си изберем 2 и да отидем с кумовете и да ги дегустираме. та въпроса ми е някой ходил ли е на подобно нещо и какво представлява, на четримата ни дават по цяла порция или слагат само една за всички.

Честно, за 1-в път чувам за подобна практика!
Единственият вариант е да отидете и да разберете! Но предполагм, че ще са отделни порции...особено ако искат да си ги плащате...
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #79 -: август 29, 2008, 18:32:12 »

Малко смешно мнение ! 80 % от сватбите са вечерни и в този ресторант всяка седмица има сватба в събота вечер, ако не и в неделя или петък вечер.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 29, 2008, 20:09:58 »

Ами не знам дали е смешно или не, но определено е много по-приятно да не ти пече през цялото време в ресторанта smile А пък нашата сватба там не беше от вечерните. Била съм вечер там - ами пече си и то доста - на някой това може да не му пречи, на друг да му пречи - хората са различни.  pardon
Активен
doby79
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #81 -: септември 02, 2008, 20:26:57 »

Виждам, че има доста проблеми покрай сватбата. Наскоро една приятелка се ожени и сватбата беше хубава, но й коства много нерви, макар че си нае сватбен агент и агентката трябваше да й спести време. Но чух и за една нова фирма за кетъринг, която организира и самите мероприятия, дори предлага и по-нестандартни решения за празненства и сватби като украсата и пеперуди например. Фирмата се казва "A&A Catering" и е варненска. Кухнята е френска с френски продукти и готвач. Доста качествено обслужване, макар че са все още нови на пазара. Мисля, че телефоните им ги има в жълти страници. Сайта е www.a-acatering.com.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 02, 2008, 20:53:49 »

момичета имам едно малко глупаво питане  crazy
тъй като се колебаем кое от предложените ни менюта да изберем , от ресторанта ни предложиха да си изберем 2 и да отидем с кумовете и да ги дегустираме. та въпроса ми е някой ходил ли е на подобно нещо и какво представлява, на четримата ни дават по цяла порция или слагат само една за всички.
Ние ходихме на дегустация. Храната беше от тях, напитките си ги платихме. Аз бях поръчала от всички неща по 2 (2 вида салати, 2 предястия и т.н.) и ни ги сервираха в средата на масата с чинийки за всеки. Бяхме с моите родители. Добре се получи, тъй като за нормална вечеря няма как да изядеш сам цялото меню, дори ни остана от някой неща, просто иначе се сервират в рамките на 5 часа.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 02, 2008, 20:59:52 »

момичета имам едно малко глупаво питане  crazy
тъй като се колебаем кое от предложените ни менюта да изберем , от ресторанта ни предложиха да си изберем 2 и да отидем с кумовете и да ги дегустираме. та въпроса ми е някой ходил ли е на подобно нещо и какво представлява, на четримата ни дават по цяла порция или слагат само една за всички.
Ние също се колебаехме между два вида основни ястия, както и 2 вида торти. Затова ни предложиха да ги дегустираме. Направихме го няколко дни преди сватбата. Отидохме двамата с мъжа ми и ни сервираха двата варианта основно и двата варианта торти (всяко по една порция, разбира се и си ги сменяхме). Платихме си цялата сметка, което ми се стори странно при положение, че след няколко дни щяхме да им платим сметка от 5,000 лв., но както и да е.
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 03, 2008, 11:34:56 »

Момичета нашата сватба беше в "Панорама" на Парк-хотела на 19 Юли, вечерна и да ви кажа изобщо слънцето не се усеща - много добре е климатизирано. А който искаше си пускаше перденце. И да ви кажа честно такава невероятна светлина има на залез слънце в самия ресторант и гледката е толкова приказна  Girl_sing Ние за това и го избрахме...
Активен
Daisy_Do
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #85 -: септември 04, 2008, 13:32:05 »

здравеите Мили момичета,нова съм в този форум,но е пълен с полезна информация.Искам само да запитам,някои има ли идея за хубав ресторант в пловдив за около 150 човека???моята сватба е далече чак април но..от далеко да е леко smile моля ви помогнете  girl_impossible мерси  pleasantry
Активен
Femme
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #86 -: септември 04, 2008, 21:32:52 »

Daisy_Do, нашата ще е май месец и общата бройка на гостите е като твоята. "Джия Бийч" и "Островът" са едни от най-популярните ресторанти за сватба, които побират толкова души.
Активен
Daisy_Do
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #87 -: септември 04, 2008, 21:48:08 »

Femme,Мерси аз да ти кажа гледах бая за джия бийч,и всичко звучи и изглежда наистина красиво,ще се ровя за още инфо  Read и ще ида да видя на място.Мерси все пак много  saludo
Активен
veritas
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #88 -: септември 05, 2008, 21:11:52 »

Стилен ресторант за не много голяма сватба /максимум 60-70 гости/ има в хотел Light. намира се в центъра на София, на много спокойно място. Няма градина, но е със стъклен покрив. Цените са повече от нормални, а кухнята и обслужването са на ниво. good
Активен
Desert
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #89 -: септември 06, 2008, 10:23:10 »

   Здравейте,
 Преди 3 седмици бях в ресторант "Inter View"(под Полиграфическия институт) на сватба.Ресторанта е хубав,но е нужно да си имате организатор,а не да разчитате на хората от ресторанта.Не забелязах климатик,но за сметка на това има доста прозорци за отваряне Wink Идеален е,ако имате наета фирма за украса.Ресторанта е след ремонт,а и има и бар до него good Мястото не е удобно много за спиране,но неможе да има само плюсове Wink Моя съвет е където и да отидете,отидете с организатор и задължително с наета фирма за украса good
« Последна редакция: септември 06, 2008, 10:24:42 от Desert » Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines