Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 19:07:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ 3  (Прочетена 216012 пъти)
 
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #525 -: февруари 12, 2009, 12:25:20 »

Проверете добре Хедон, струва ме се, че някой назад във форума беше писал за лошото и високомерно отношение там и че няма друг вход за клуба освен през ресторанта, т.е. някакви външни хора постоянно ще минават покрай вас sad
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #526 -: февруари 12, 2009, 12:38:02 »

Аз живея близо до въпросния клуб - то всъщност е ресторант-градина плюс дискотека, която така и не ми е ясно къде се помещава, но е в жилищна сграда и наоколо също има доста блокове. Отпред спират само разни мутрагени иначе гледах менюто и не е никак скъпо.
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #527 -: февруари 12, 2009, 19:47:07 »

Здравейте,момичета!
Мисля,че бях писала и по-назад в темата,но сега въпросът ми е конкретен.
Някоя от вас може ли да ми даде някакви отзиви за ресторант "Варадеро" (в "Левски Г" ,там където е и басейна).
Ние сме почти решени сватбата да е там,но ни се искаше да знаем нещо повече,ако някой може да сподели ще съм благодарна!
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #528 -: февруари 12, 2009, 20:32:50 »

Здравейте,момичета!
Мисля,че бях писала и по-назад в темата,но сега въпросът ми е конкретен.
Някоя от вас може ли да ми даде някакви отзиви за ресторант "Варадеро" (в "Левски Г" ,там където е и басейна).
Ние сме почти решени сватбата да е там,но ни се искаше да знаем нещо повече,ако някой може да сподели ще съм благодарна!

Аз съм била там и ресторанта е много голям и хубав. Има и доста голям дансинг и е подходящ за повече хора. Само че не съм информирана за цени! Преди половин година питах за нашата сватба и мисля, че кувертите бяха около 30 лв.
Активен
lalence
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6


« Отговор #529 -: февруари 12, 2009, 20:54:10 »

Здравейте,
предстои ни организацията на сватбата ни, и ето го първия проблем трябва ни ресторант за 150 човека в Сливен (можем да намалим с 10-15 човека). Ако някой има идея за ресторант, който ще ни събере, много ще ни помогне. Благодаря предварително на всички.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #530 -: февруари 12, 2009, 20:55:21 »

 "Варадеро" е напълно неподходящ за сватбени тържества. Единственият плюс е мястото за паркиране и близост до центъра на София. Неподходящ е поради:
 1. Близост на жилищни постройки - ограничение в силата на звука и времетраенето на тържеството
 2. Нефункционален интериор - почти 80 % остъклени стени, удължена форма на ресторанта с липса на обособен дансинг
 3. Липса на опит в сватбените тържества - нетрадиционен за сватби ресторант - бавно и мудно настаняване, лошо и ненавременно обслужване, недостатъчна бройка персонал, бавно изпълнение на поръчките от кухнята
 Цена на куверта - ?
Активен
snowhite
Ентусиаст
**
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #531 -: февруари 12, 2009, 21:43:53 »

Здравейте на всички. На новите булки като мен честито, а на тези с наближаваща сватба им желая спокойствие, то всичко останало ще се нареди  blum

Ще ми се да споделите мнение за няколко ресторанта: Vega (Stara Sofia), Princess - Diamond зала, Metropolitan и Greenville. И най-вече Метрополитан. Това са ми фаворитите засега, знам им офертите, но още не съм ходила. Искам преди да отида, да съм готова с проучването. Затова, много ви моля да споделите добри и лоши печатления от тези места.

Благодаря Ви!
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #532 -: февруари 12, 2009, 23:44:35 »

Защо не попиташ в ресторанта на хотел Сливен. Мисля, че е достатъчно голям. Пък може да надникнеш и тук при момичетата от Сливен http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,14727.0.html те със сигурност ще ти помогнат.

Модератор:
Новата тема РЕСТОРАНТА!!!! ЧАСТ 4
« Последна редакция: февруари 15, 2009, 16:36:16 от gucci » Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines