Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 16:24:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив? - 4 част  (Прочетена 141820 пъти)
 
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #435 -: февруари 27, 2009, 12:13:17 »

Май се отказах да обличам колоните. Има опастност да прецакам мястото tease
Активен
FREIA
Любопитен
*
Публикации: 29


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: март 01, 2009, 09:46:18 »

Някой има ли по-актуална информация каква е цената на кувертите в Пловдив. (Сега видях,че явно малката е натиснала нещо и ми е изтрила половината пост).Аз искам лятна сватба с изнесен ритуал и по възможност на открито.Планирам сватбата за 29.08.2009г.Сега чета различни форуми, но не мога да намеря много информация.Най-вече се интересувам от р-т Острова,р-т градина Марково,р-т Империал и Петър I.
« Последна редакция: март 01, 2009, 15:47:39 от FREIA » Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: март 01, 2009, 20:19:53 »

FREIA  ние ще сме в р-т градина Марково на 25.07 за куверти са ни казали от 30 до 35 зависи вече какво включва, дават и да се внася алкохол без такса.
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: март 01, 2009, 23:29:01 »

Някой има ли по-актуална информация каква е цената на кувертите в Пловдив. (Сега видях,че явно малката е натиснала нещо и ми е изтрила половината пост).Аз искам лятна сватба с изнесен ритуал и по възможност на открито.Планирам сватбата за 29.08.2009г.Сега чета различни форуми, но не мога да намеря много информация.Най-вече се интересувам от р-т Острова,р-т градина Марково,р-т Империал и Петър I.
Мила, ние бяхме в Империал, и останахме много доволни, куверта е около 32-35 лв., доколкото знам, понеже при нас беше дневна сватба нямаше нужда от предястие и куверта ни падна на 26 лв. Има много хубава градина но не знам дали се правят сватби на открито там, иначе за изнесен ритуал в Империал няма да имаш проблем smile
Активен
petia81
Ентусиаст
**
Публикации: 95



« Отговор #439 -: март 02, 2009, 21:32:12 »

Здравейте, момичета!
Честита Баба Марта! Да сте бели и червени, весели и засмени, като мартенички   danceg

Аз бая време се бях покрила, ама като ви гледам, вие действате и не се отказвате (кратки моменти на липса на желание не се броят Wink ). Браво на всички!

Тъй като нямах време да чета форумите, не съм се и занимавала с нищо... Даже спрях да майсторя картичките за масите и да мисля за декото, че има доста време до септември и се притесних, да не стане така, че да направя всичко сега и до тогава да ми омръзне или да ми скимне нещо друго  tease

Мога да се похваля, че имаме капариран ДЖ Миро, да видим как ще се процедира напред с фотото... smile

Поздрави  give_rose
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: март 03, 2009, 00:31:31 »

Има ли булки от Пловдив? - 5 част
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines