Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:50:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във ВАРНА!!!!!  (Прочетена 187373 пъти)
 
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: януари 26, 2009, 08:42:15 »

Относно ресторант Нептун попаднах на това   angry
--------------------------------------------------------------------------------
Без да се замисля слагам в списъка ресторант "Нептун" - св. св. Константин и Елена Варна. Хотелската част е добре, но управителката на ресторанта... нямам думи. Сватбата ни трябваше да е на открито, но на 09 Септември беше хладно. Вместо да ни остави ние да вземем решение, управителката ходеше и навиваше гостите ни, които спяха в хотела, че ще и да умрат от студ, че щяло да им е тъпо вън, че младоженците били луди и т.н. Когато първоначално казахме по телефона, че не можем в 9 сутринта да вземем решение дали да сме вън или вътре при положение, че тържеството започва в 18:30, тя е подивяла. В крайна сметка аз се обадих към 11 и казах, че се местим - е усмихнала се е едва тогава. Постоянно е преследвала момичето с украсата (Даря), като й е казвала, че не може да сложи това тук или онова там. В резултат 150 чаени свещички не бяха подредени, за да не й изгорели покривките . Е, кажете ми това нормално ли е? Постоянно питала какво било това нещо бяло и бордо, тъй като сложихме наши салфетки в бордо, но тя не е махнала нейните грозни бели салфетки Белана, така, че всеки гост беше на "промоция" откъм салфетки и накрая мъдро заключила на глас :Сигурно и на булката гащите й са в бяло и бордо". Така, че не ходете там! Ще си скъсате нервите.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Има и още  на     http://www.svatbata.org/forum/index.php?topic=4745.0      NO NO
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: януари 26, 2009, 10:29:21 »

maia_svet миналата година бях на две сватби там,като обслужване и организация персонала на ресторанта бяха много отзивчиви,имам наблюдения понеже и двете булки  са ми близки,а и на мен тогава ми предстоеше сватба  Wink и живо се интересувах.Предполагам си влизала вече и знаеш че ресторанта е много хубав и с малко украса става направо перфектен.Препоръчвам го,въпреки че  моята сватба не се състоя там.Успех!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #452 -: януари 26, 2009, 11:00:32 »

Нашата маи ще е в "Бяла Къща". За сега офертите от там са най-добри! Bravo
Ако не е тайна, какви са цените за там? И колко души ще сте? Аз много харесах Бялата Къща, номисля, че  събира около 60 души.
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #453 -: януари 26, 2009, 16:21:57 »

Най-хубавото на "Нептун" е градината отпред. За снимки е чудесна. Кувертите наистина са изгодни. Може да се празнува и навън (на терасата).
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: януари 26, 2009, 19:26:12 »

Ако не е тайна, какви са цените за там? И колко души ще сте? Аз много харесах Бялата Къща, номисля, че  събира около 60 души.
Ние ще сме 60-65 човека.
Най-скъпото меню, което ми предложиха е 31лв.
Имаше и 28 лв.
Менютата им са наистина хубави и обилни.
Ако искаш пиши ми на лична, ще ти ги препратя.
При мен проблема е, че не сме в България и комуникирам с ресторантите само по телефона и интернет, за да знам къде да пращам хора да огледат нещата на място.
От Бяла къща за сега съм най- доволна.  good
Успех на всички!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: януари 26, 2009, 19:30:48 »

Новата тема Сватба във ВАРНА !!!!!!! част 2
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines