Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 21:56:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ 3  (Прочетена 216015 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: май 27, 2008, 21:32:07 »

Старата тема е ето тук
Активен
Kleo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #1 -: май 28, 2008, 09:29:01 »

gadamer4e, за колко човека търсиш ресторант с градина в Сф.?
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 28, 2008, 14:07:29 »

gadamer4e, за колко човека търсиш ресторант с градина в Сф.?

Не търся вече, отдавна съм намерила, само че без градина. Даже днес уточнихме и менюто. То останаха 3 седмици до сватбата. Става дума за Централ Форум. Доколкото си спомням и вашата сватба беше там. Малко са вдигнали цените, но е по-малко отколкото очаквах, все пак ние резервирахме ресторанта още ноември месец миналата година, а оттогава досега цените се повишиха доста. Куверта ни излиза по 35 лв.  без алкохола. Уговорихме мокър бар, като ние ще си закупим всичкия алкохол и ще си го внесем. Вместо алкохол прибавихме към куверта следястие - плато френски и български сирена. Предложиха ни и апартамент в хотела като подарък от тях (което много ме зарадва, защото ние така или иначе мислехме за си наемем апартамент, а цените бяха доста високи - май 270 лв).
Активен
Kleo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #3 -: май 28, 2008, 14:17:51 »

Доколкото си спомням и вашата сватба беше там.

Аз съм друго Клео, моята предстои smile
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 28, 2008, 14:40:56 »

Колкото и голяма да е София се оказва, че ресторантите и хотелите с градина могат да се преброят на пръстите на 2-те ми ръце. В Пловдив например има доста повече заведения с градина.
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 29, 2008, 08:45:41 »

Kleo извинявай, моя грешка.

Zahira абсолютно си права. Аз затова казах, че ми се струва по-добре по морето. Във Варна например има  толкова хотели в близост в курортите Свети Константин и Елена, Златни пясъци....
Активен
roskish
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #6 -: май 30, 2008, 14:44:03 »

  Здравейте момичета. Радвам се да се присъединя към вас. Въпросът ми е дали някой си е правил сватбата в зала Диамант в хотел Принцес. Ако имате някакви наблюдения, моля да ги споделите. Вече сме резервирали, но все пак. Благодаря ви.
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 05, 2008, 18:37:20 »

някой от вас има ли отзиви за ресторант "интерпред" ще съм ви благодарна!
Активен
anito
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 06, 2008, 18:46:31 »

Ох, ами и аз да попитам дали някой има информация за ресторанта, който сме си харесали. Става въпрос за ресторант Inter View, който се намира в сградата на Полиграфическия комбинат. Ние преди си бяхме избрали друг ресторант, ама нещо му се смени собственикът и новият ще прави ремонт, та нещата пропаднаха. Надявам се сега с новия ресторант всичко да е наред  blush Много ще съм благодарна, ако някой има някаква информация за него smile
Активен
niki_5553
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 15, 2008, 13:05:07 »

Здравейте,аз съм нова във форума,но чувам много добри отзиви за него!Аз също се интересувам от този ресторант "Inter View"?Някой бил ли е там и ако да какви са отзивите?И също така за Р-т Панорама на Дондуков,ако някой е бил по-скоро там,защото една приятелка много го е харесала,но бих искала да чуя и други мнения!
 
 Благодаря!

  smile
Активен
Dambi
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 27, 2008, 10:55:37 »

Здравейте! Момичета, искам да ви попитам някой има ли впечатления от ресторант "Галант" и ресторанта на хотел "Диана 3"? Много ще съм ви благодарна ако споделите, тъй като съм много затруднена в избора, а тези са едни от малкото свободни за моята дата.  sad

Модератор: Пишете задължително на кирилица!
« Последна редакция: юли 01, 2008, 14:45:34 от maria_lakova » Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #11 -: юни 27, 2008, 11:08:31 »

Dambi, едно момиче от форума имаше сватба там тази година и бяха доволни. Девойката е Гери - http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,4675.0.html и http://gerigeri.hit.bg/index.html
За другия ресторант нямам отзиви  pleasantry
« Последна редакция: юни 27, 2008, 11:10:51 от Katitka » Активен
niki_5553
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 27, 2008, 18:12:20 »

Zdravejte! Momi4eta, iskam da vi popitam njakoj ima li vpe4atlenia ot restorant "'Galant" i restoranta na hotel Diana 3. Mnogo ]e sym Vi blagodarna ako spodelite, tyj kato sym mnogo zatrudnena v izbora, a tezi sa edni ot malkoto svobodni za mojata data.  sad

  Здрасти!Аз миналата година бях на сватба в Галант и всичко беше прекрасно-храна,обслужване...просто беше СУПЕР!Аз лично,искренно ти го препоръчвам!
Активен
Dee_Dee
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #13 -: юни 30, 2008, 22:32:37 »

Здравейте. smile

Ние сме Диди и Марто с общ профил. Регистрираме се чак сега, защото тук има много информация и смятахме, че няма да ни се наложи да питаме. За съжаление се оказа, че не е никак лесно да се организира сватба, макар и малка (каквато ние сме намислили).  tease Харесали сме си дата през м. ноември и започнахме да се оглеждаме за ресторант. Проблемът е, че смятаме гостите ни да бъдат само 20-30 и не можем да намерим ресторант, подходящ за толкова малко тържество. Бихте ли ни препоръчали приятни места в София, които побират горе-долу толкова хора (за да резервираме цялото заведение)? Основните ни изисквания към мястото са:
1. да е в района на ж.к. Младост, Дървеница, Дианабад, Изток, Мусагеница (не в Студентски град);
2. да има съвременно излъчване;
3. да е изключено пускането на чалга (желателно е музикалната ориентация да е към блус, рок, евъргрийн).

Не държим да е изискан ресторант, но не искаме и да е квартална кръчма или пицария. Известните ресторанти са големи и претенциозни за нашия вкус, затова ще се радваме, ако споделите впечатления от по-малки заведения, които посещавате по неофициални поводи, но са подходящи и за нашия случай.

Благодарим предварително.  give_rose
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 01, 2008, 09:25:25 »

 welcome-2 на бъдещото семейство smile

Аз не знам до колко ще съм полезна понеже не знам много ресторанти в София, особено в тези райони дето сте написали, но ето няколко сайта пълни с контакти. Дано да намерите вашето място там...  Good luck

http://sofia.zavedenia.com/
http://www.yes.bg/category.php?city=1&cat=102
http://www.sofianights.com/id-7/setLanguage-3/Eating-&-Drinking.html
http://ukazatel.gbg.bg/svobodno/jadene/restoran/
« Последна редакция: юли 01, 2008, 10:15:04 от krasunkata » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines