Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 06:47:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Готварска игра с охлюви онлаин и на български  (Прочетена 6902 пъти)
 
jivko56
Регистриран

Публикации: 4


« -: май 27, 2008, 16:04:45 »

http://www.mondocuisto.com/?r=55690
Ненормална работа ще се хареса за губене на време.Всеки може да си направи безплатен акаунт.Пожелавам успех с охлювите на всички който ще се зарибят.Успех
http://www.mondocuisto.com/?r=55690
Отначало е малко объркващо но после става интересно.За по бързо развиване всеки които има възможност може да прати някой друг смс което не е задължително имаики впредвид че играем с охлюви да говорим за бързина е смешно.Кажете си мнението за играта.Мерси предварително и успех на всеки който се захване с нея.
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #1 -: май 27, 2008, 16:08:30 »

А дали няма накой и друг вирус ?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 27, 2008, 16:16:23 »

Ние с милото от известно време я играем и е страшна зарибявка за деца.Ама ние с нашия акъл за детски игри сме направо.
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 27, 2008, 16:19:29 »

 blush мииии аз нали съм питко любопитко и снощи я цъкнах да видя за какво става въпрос и не ми се включи никоя от антивирусните...

Гучи, я кажи освен това да отглеждаш охлюви, да ги готвиш и продаваш друго интересно става ли?  blush
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 27, 2008, 16:22:46 »

ами храниш ги.купуваш си масто строиш нови развъдници.абе определено играта си е  за деца ама ние нали сме си деца вечер даже се караме кой пръв да си нахрани охлювите.абе смях направо.и на нас не са ни правили проблем вирусните то нищо не инсталираш и не сваляш а играеш онлайн.има и една друго на същата фирма с търсене на съкровище тя е по интересна щото трябва да мислиш ама е малко изнервяща.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 27, 2008, 16:24:13 »

А дали няма накой и друг вирус ?
не,по женските форуми е много популярна,аз я играх месец,но не ме грабна,а и е много бавна играе се по 10 мин. на ден,и трябва всеки ден да влизаш Wink
blush мииии аз нали съм питко любопитко и снощи я цъкнах да видя за какво става въпрос и не ми се включи никоя от антивирусните...

Гучи, я кажи освен това да отглеждаш охлюви, да ги готвиш и продаваш друго интересно става ли?  blush

според мен -не...може би да си подобриш кухнята и т.н.,но нещо кой знае какво -не става pleasantry
Гери,то май деца не я играят,или поне аз само възрастни познавам,които са запленени от играта,ако се развиваше действието малко по-бързо щеше да е супер
Активен
jivko56
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #6 -: май 27, 2008, 18:09:54 »

Ами и ние по децки с жената я играем
Активен
jivko56
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #7 -: юни 08, 2008, 15:22:58 »

много ме кефи има предизвикателства и др тем подобни като играеш срещу други хора от др. държави.
Активен
jivko56
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #8 -: юни 14, 2008, 16:09:30 »

А НЯКОЙ В ГРУПА ИГРАЕЛИ
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines