Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 23:39:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на deni1709 - 15.06.2008 г.  (Прочетена 31667 пъти)
 
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 29, 2008, 22:56:54 »

дени много красива булка си , това което виждам от роклята е направо чудесно...качвай още снимкиии Bravo
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 30, 2008, 11:44:27 »

 chee разказ, разказ, искаме разказ chee Flower
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 30, 2008, 15:35:36 »

много са хубави снимките

Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 30, 2008, 17:31:38 »

deni1709, много сте хубави!!!!  Bravo
Страхотна булка си била! Поздравления още веднъж от мен  give_rose
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 30, 2008, 17:40:17 »

Много сте хубави! give_rose Прекрасна булка!  Bravo
Чакаме разказ и още снимки!
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #65 -: юли 01, 2008, 11:06:36 »

Мила Дени, честита сватба! макар и с малко закъснение искам да ти пожелая огънят в сърцата ви да не угасва - подклаждайте го с грижа, внимание, компромиси и много обич!
вървете по пътя на семейния живот прегърнати и с гордо вдигнати глави!
бъдете здрави! и мислете за наследници
Wink
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 01, 2008, 12:48:38 »

Сладурки здравейте, много ми е натоварено в работата, но сега ще отделя малко време да ви разкажа целия си трепет по сватбата  yahoo
Вечерта преди сватбата надувахме балони, пийвахме винце и с трепет очаквахме следващия ден blum, спахме си заедно и този ден! danceg
На сутринта се събудихме с тупкащи сърчица и надпреварата започна, но всеки си знаеше задълженията и не стана суматоха Girl_hide! Мъжът ми си тръгна към тях, а аз останах да чакам фризьорката ми, тя дойде към 11ч. и започнаха приготовленията heart. Към 13,30ч. започнаха да идват гости, а аз все още не бях готова blush, притесних се и тогава ми стана доста напрегнато, но към 14ч. вече бях готова, с прическа и гримче, облечена като принцеса blush!
Събрахме се всички гости, пийвахме и чаках да стане 15.30ч., да ме вземе моя момък yahoo! Ужасно много ме затресе сватбената треска когато чух шумоневицата и започна да се звънни на вратата на пожар:girl_impossible:, веднага изтичах и се скрих в стаята, пазена от малките и сладки шаферчета danceg, които ентусиазирано ме пазеха!!!
Беше страшно забавно, защото не искаха да пуснат фотографа, а му искаха пари за да влезе laugh funnytooth! Емоциите растяха, сърцето щеше да ми изхвръкне, стана бутаница пред вратата, понапълниха ми обувчицата и мъжа ми влезе с гръм и трясък ROFL banana! Никога няма да забравя тази първа среща, очите ни грееха, беше очарован от вида ми, следваха прегръдки и целувкииииии, беше уникален и незабравим момент любов заедно Dance kiss! Дандънията настана с пълна сила, беше пълно с народ, оркъстъра свиреше прекрасно, изиграхме и хорце! Чукнахме се с всички гости и потеглихме към църквата! Качихме се в белия лебед - прекрасна бяла лимузина и потеглихме към олтара wedding! Церемонията беше прекрасна и много хубава! След нея имахме дългааааа Фотосесия, след което потеглихме към ХОТЕЛА и чакахме с нетърпение гражданския брак в градината! Арката беше фантастична, цветята и украсата също danceg, с трепет и тупкащи сърца се отправихме и към гражданския брак! Беше много вълнуващо и романтично разменянето на клетвените обещания, с насълзени очи мъжа ми се врече във вечна любов, а аз с леко треперещ глас направих същото... Girl_hide! Беше много трогателно и възхитително twohearts Love girl Love girl
« Последна редакция: юли 01, 2008, 14:02:04 от deni1709 » Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 01, 2008, 13:01:35 »

Тържествено ни приветстваха в ресторанта и захраниха Bravo, малко свекървата ме затрудни, достаааа голямо парченце ми даде от питката, добре че не се задавих, майка ми спаси положението... pleasantry, ритнах толкова силно менчето, че изкочиха и двете цветенца, като първото беше ЧЕРВЕНОТО  heart!
След което се настанихме по масите и кума каза своята реч Bravo! И тук идва най-вълнуващия момент от сватбата yahoo yahoo yahoo - бях организирала изненада за мъжа ми - поканих да дойдат двама прекрасни младежи-певци, които правят серенади yahoo yahoo yahoo! Диджея беше Усведомен за всичко и представи изненадата много добре! Каза, че булката има спциална изненада за младоженеца и тогава влизайки запяха СВЕТЪТ Е ЗА ДВАМА на Орлин Г. и мъжът ми не повярва да очите си, беше повече от възхитен yahoo, аз следях с трепет всяка негова реакция Wink! Изпяха и още една песен, песничката на МОРЕ ОТ ЛЮБОВ, тогава младоженеца ми каза - "леле, не ми казвай че и НАТАЛИЯ СИМЕОНОВА си извикала" laugh DANCE funnytooth, голяма веселба!
След изпълнението на песните, дойде девойката и подари на мъжа ми нещо и му каза: "вземи тази кутия, това е специален подарък който ти прави жена ти чрез нас" heart, той я отвори с треперещи ръце и видя диск, на него пишеше: "Вълшебна песен за сватбата на Дени и Жоро Иванови" heart, да, това беше песен, написана специално за нашата сватба, която песен беше НАШИЯТ ПЪРВИ, ПРЕКРАСЕН СВАТБЕН ТАНЦ weddingday! Изненада наистина беше невероятна, получи се точно така както го исках, мъжа ми беше на себе си, постоянно ме прегръщаше и целуваше, не се размина и без сълзичка... blush! Гостите също бяха очаровани и трогнати от жеста които съм направила Bravo!
След което нещата се случваха толкова бързо и не усетих кога дойде времето за букета, жартиера и тортата Girl_hide
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юли 01, 2008, 13:07:12 »

доста дълго стана, но се въодушевих наново  blush, простете....само да добавя, че купона течеше с пълна сила, постоянно имаше танци и веселба yahoo, продължихме до 1.30ч., след което се оттеглихме на заслужена почивка в хотелската ни стая tease, разопаковахме подаръчета, четохме картички и разбира се броихме парички blush, много сме доволни от всичко, е, разбира се имаше и разни неприятни неща, но хубавите ги засенчиха напълно yahoo!
ИЗКАРАХМЕ НЕЗАБРАВИМИ МИГОВЕ, сватбата беше прелестна wedding weddingday Party time
сега чакаме снимките и ДВД-то с нетърпение yahoo, снимки от медената седмичка също ще кача, само да ги сваля smile!
Ами това е разказа от мен, с пожелание да се обичаме винаги така силно и да се държим ръка за ръка heart
« Последна редакция: юли 01, 2008, 14:03:21 от deni1709 » Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 01, 2008, 13:12:02 »

Ех................... twohearts LOVING Направо така ме развълнува.....все едно на мен ми се се случило. Много се радвам, че сте изживяли едни пълен с положителни емоции сватбен ден, който ще запомните!!! Честито още веднъж и все така да се обичате, изненадвате.......ех......айде да идва и моята сватба  girl_wink
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 01, 2008, 14:04:01 »

дени, слънчево момиче, разказът ти ме грабна и понесе!! бъдете щастливи!
heart heart heart
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юли 01, 2008, 14:21:32 »

Deni1709,
страхотен разказ! twohearts
 LOVING LOVING LOVING
Направо ми се разтуптя сърцето докато четох....
Много мило от твоя страна да изненадаш така Мъжа си!
Желая ви винаги да запазите огъня на любовта в сърцата си!
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 01, 2008, 20:42:38 »

  Какво е бракът? Това е магия, която слива две безцелни същества и им открива смисъла на живота. Бракът удвоява силата на човека да се справи с всякакви неволи и дава отговор на повечето вечни въпроси. Бъдете смели, отдайте се един на друг и ще постигнете много! Но не изгубвайте себе, защото бракът не е любов с окови, не е затвор за личната свобода, не е капан за душите! Бъдете два бряга, но стройте мостове помежду си! Бъдете два океана, но свързани с твърда земя! Бъдете влюбени и като струните на китарата бъдете способни да свирите заедно в хармонична мелодия, без да се заглушава уникалния тон струната на всеки! Честито!!!
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 03, 2008, 08:47:20 »

 :girlhide:утре вечер ще си взема професионалните снимки и ще кача  yahoo, нямам търпение вече  heart
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юли 03, 2008, 21:47:40 »

Страхотен разказ!
Дано винаги да има такива приятни изненади!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines