Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 00:44:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво ви кара да го обичате?  (Прочетена 82914 пъти)
 
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #30 -: февруари 05, 2009, 10:43:56 »

Не мисля, че изобщо е възможно да се даде пълен отговор, защото всяка секунда с него ми носи нова причина да го обичам.

Цял живот човек мисли, че знае какво е любовта за него, но истината е, че пълното знание получава едва когато я намери. Обичам го, защото ми показа, какво е да бъдеш обичан и какво е да обичаш. Обичам го защото доведе при мен светлината и усмивката. Обичам го, защото ми дава сили да живея. Обичам го, защото, ако не беше обичта му, никога нямаше отново да проходя напълно, а щях доживот едва да кретам. Обичам го, защото е моят рицар, моят герой, моят принц, моят спасител! Защото е онази липсваща част от най - истинската ми същност, която ме прави цяла. Обичам го...защото е той, защото не носи маски, защото е истински. Обичам го, защото е отговорът на молитвите ми, на единственото ми най - голямо и истинско желание, да изживея дните си с истинската си любов до мен. Обичам го....
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 05, 2009, 11:15:27 »

Обичам го защото е човекът, който е другата половинка на едно цяло, което двамата създадохме.
Обичам го защото е най-добрият, любвеобилен, разбиращ, мил човек, за който мога да изредя още хиляди подобни думи.
Обичам го защото ми дава сигурност,защото се стремим към едни и същи цели и както казва мъжът ми не е важно, че вървим в една посока, а че се стремим към едно и също нещо.
Обичам го така както и той обича мен и се надявам цял живот да е така.
Обичам го защото всички препядствия, през които минаваме и двамата ги преодоляваме с мисълта на другият да му е добре и да се чувства сигурен.
Обичам го! heart heart heart
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 11, 2009, 15:55:40 »

Обичам го, защото ми е доказал, че е Човек и Човекът за мен.
heart heart heart heart heart
Активен
sestri4kata
Ентусиаст
**
Публикации: 86


« Отговор #33 -: март 31, 2009, 15:24:58 »

Не мога да дам систематизиран отговор защо точно го обичам...Любовта е нещо ,което се появява толкова спонтанно и изведнъж,че чак се плаша понякога-при нас толкова бързо се случи всичко с такава скорост ,с толкова много премеждия и болка,че не мога да не го обичам,заради това което е той,заради хубавото и лошото в него,заради това че остана зад мен и с мен в тези трудни моменти,че не се уплаши ,а 100 % ме подкрепи,и всеки следващ ден е така-независимо от всичко и всички,от препядствията той е винаги до мен и ме обича такава каквато съм.Не искам да го променям,аз обикнах човека в него и той е все същия и до ден днешен.Обичам го заради самия него,защото не се промени и не се опитва да ме променя,а ме обича такава любов заедно
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 31, 2009, 17:32:32 »

Не бих могла да не го обичам защото
когато съм тъжна ме развеселява
когато се губя, ми показва пътя
когато само го погледна, погледът му е изпълнен с нежност, любов и желание
когато го погледна с любов, ми отговаря с двойно повече
когато го погледна с надежда, тя е оправдана
когато се гушна в него съм спокойна и знам, че нищо лошо няма да ми се случи
и още много, много "когато" вече много, много време twohearts twohearts
« Последна редакция: март 31, 2009, 18:51:02 от mucito » Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 08, 2009, 00:54:35 »

Минала година на 14.02. изпратих едно писмо на моето момче по куриер,мисля,че в него му обених най-добре защо го обичам,ето това е писъмцето...

Здравей любов моя!

Стоя пред белия лист, защото искам да ти напиша най-красивите думи!
 
Но ти си над думите!

Ти си вълшебство, което придаде смисъл на живота ми!

Ти влезе в живота ми без да съм те очаквала! Открих любовта ти, без да съм я търсила! И сега когато вече е имам искам да бъде завинаги моя,защото сега при всяко мое вдишване мисля за теб,защото сега сърцето ми е твое и е цялото опиянено от любов! Ако не те бях  срещнала, нямаше да знам коя съм и на какво съм способна! Ако не бях те срещнала нямаше да изживея стотиците незабравими и прекрасни моменти, който споделихме заедно! Ако не бях  те срещнала, нямаше да разбера  никога какво е любов!

Знаеш ли какво си ти за мен?

Ти си моето слънце и светлина! Ти си моята звезда и луна.! Ти си небето на моя живот! Ти си красотата на моята сутрин! Ти си усмивката на моя ден! Ти си вярата в утрешния ден! Ти си красотата на изгрева и сиянието на залеза ! Ти си вълшебният полъх и шепот на вятъра ! Ти си безкрайното синьо на морето!  Ти си в мен, вътре, в сърцето ми,в душата ми! 

Ти си всичко!

Благодаря ти, че те има, благодаря ти, че ме правиш най-щасливата жена, благодаря ти за всичко, което си ми дал и продължаваш да ми даваш!

И вече знам!

Обичам те!

Това ще напиша на белия лист – И това ще е изразът на моето сърце!

Обичам те!

Ще бъда твоя, вечно твоя – Завинаги! 

 blush Аз съм малко безкрайно романтична,ама какво да се прави  pardon
« Последна редакция: май 08, 2009, 00:56:33 от lady_in_love » Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 08, 2009, 09:54:32 »

Лелеееее Дани, ти че си романтична, такава си, ама това тук което прочетох направо...настръхнах..нямам думиии.просто незнам как се е почуствал твоето момче след като е прочел това вълшебно писмо.. heart heart heart
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 11, 2009, 11:05:36 »

Никога не съм се питала кое ме кара да го обичам аз просто го усещам.Кара ме всеки ден да се чувствам щастлива и да забравям за ежедневието в което всеки еидн от нас живее.Обичам го, защото той е единственият първият  и последният!!!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 16, 2009, 13:44:33 »

Обичам го, защото е добър, мил, защото ме кара да се усмихвам и винаги знае как да ме накара да се чувствам единствена и щастлива. Обичам го, защото ТОЙ е най-добрият ми ПРИЯТЕЛ Wink
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: септември 21, 2009, 09:55:21 »

Обичам го, защото ме ядосва, защото е инат като магаре, упорит като коза, вбесява ме, дразни ме, може да ме изкара извън кожата ми за секунди, понякога е супер лигльо, краката му миришат, хвърля си чорапите някъде и ги забравя, та ги търся по миризмата, обичам то, защото крещи като обезумял на мач и после седмица не може да говори, което просто ме побърква, защото понякога е мързелив и разпилян, разсеян е за трима и на всичкото отгоре и обича да се заяжда като малко дете, когато вижда, че съм права. Не ви ясно как го обичам, като толкова отрицателни неща съм написала? Ами тези неща ме свалят на земята, когато литна от собствения си въздух под налягане, и ме държат на земята, да не би като ми поизстине самоувереността без покритие, да падна и да се нараня. Обичам го с тези му прекрасни недостатъци, защото точно те го правят истински човек и най-хубавото е, че правят и мен човек, а не някоя надута фукла с много таланти, но с ужасно поведение. Защото когато запея аз, която смея да кажа, пее добре, и с мен запее той - който е пълен музикален инвалид, се получава най-прекрасния дует, защото каква по-хармонична мелодия от тази, изпяна от сърцето? Защото когато намеря чорапите му, забравени и миришещи там, зад дивана, се сещам, че това са набързо събутите чорапи на моя уморен от работа съпруг, който цял ден е блъскал, за да може аз, дето не взимам заплата, да не се чувствам ограничена и да си купя онази хубавата блузка, дето май изобщо нямам нужда от нея. Защото когато е забравил поредното нещо, се чувствам горда, че съм му напомнила - нали за това сме двама, а в топлия му благодарен поглед мога да се сгрея за години напред! Ето за това го обичам!
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 22, 2009, 17:07:52 »

ЕЕЕЕ beb4eto_na_me4o ти направо ме разби !!
ххаа няма такова обеснение явно си личи,че настина мн го обичаш, щом търпиш всички тези негови лудории  yahoo
Ама найстина мн добре го написа и инат като магаре, упорит като коза...  insane Eeager
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 22, 2009, 20:22:10 »

tease blum Гери, направо ме уби мила, този твой съпруг е голям късметлия. Пожелавам ВИ да се обичате така силно ВИНАГИ Wink
Активен
silvani
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 24, 2009, 11:17:19 »

Обичам го лудо, защото и след 13 години връзка ме кара да чувствам отново и отново онази тръпка, която се появява при първа среща...
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 24, 2009, 12:21:38 »

Много благодаря  give_rose
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 09, 2010, 21:25:59 »

обичам го
защото всеки ден ми показва колко много ме обича,
защото ме развеселява когато съм тъжна,
защото винаги е до мен в трудни моменти и ми помага да ги преодолея,
защото е мил, добър, и отдаден на нашето семейство
защото се опитва да удовлетвори всяко мое желание
защото си споделяме всичко -хубаво и лошо
защото е най-добрия ми приятел
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines