Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 01:13:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 4  (Прочетена 240075 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: юни 27, 2008, 21:54:35 »

Момичето ми е колежка и профила й е Smurfieta. Тук-таме се вижда по снимките разпадащата се дантела. Това не й е попречило да има страхотна сватба, но майка й е вървяла с иглата и конеца след нея. От онзи салон Нели в Асеновград е роклята, едно момиче се беше оплаквало.
и аз си спомням че самата Smurfieta се оплакваше как се разлепила дантелата и са я шили на сватбата sad
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: юни 28, 2008, 16:35:46 »

Момичета, понеже виждам, че сте по-напред в търсенето на рокли от мен (аз още не съм започнала),можете ли да ми кажете ваши впечатления от магазина на mon amur, който е в София срещу операта. Ще ходя там в най-скоро време и ми се иска да съм предварително подготвена психически за цените на роклите им.
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: юни 28, 2008, 21:14:30 »

  Момичета, да ви се похваля, че най накрая направих първата си обиколка по магазините за булчински рокли. Като цяло навсякъде обслужването беше на ниво, няма от какво да се оплача. Най-много си харесах рокля от Деметриус! А и по-възрастната дама и по-младото момиче бяха изключително мили, любезни и отзивчиви! Дадоха ми да пробвам и една рокля от солей, наистина много оригинален модел, но на мен ми хареса друга рокля, която ще опитам да кача. Цената и е 1000 евро, предлагат ми я под наем за 360. Аз не съм решила още какво да правя... В Палома също много харесах рокляр а и в александра. В Мария Анна Бела не ми харесаха особено на фона на другите.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: юни 28, 2008, 23:44:25 »

Булчински рокли - част 5
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines