Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 20:32:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 4  (Прочетена 249734 пъти)
 
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: юни 24, 2008, 22:07:19 »

__MIMA__  роклята е много красива и нежна  Bravo

Alexsa зависи колко ще качиш до тогава. Ако за 2 месеца не качиш много, мисля че няма да е проблем ако корсета не е много стегнат. Имаше едно момиче което се омъжи бременно(не че е само едно, просто това много ме впечатли) и роклята супер много и прикриваше коремчето и после беше пуснала снимка от деня след сватбата. Определено си имаше видимо коремче. Беше много красива булка. Ако намеря снимките и ще покажа.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: юни 25, 2008, 08:25:37 »

Alexsa, аз ще съм в края на 5-я и началото на 6-я месец на моята сватба и вече си купих рокля. Тя е от две части с корсет и пола. Аз също вече имам малко коремче, но мисля, че дори и да се уголеми не би трябвало да има проблем. Първо, защото корсета е с връзки и винаги можеш да си го отпуснеш и второ, полата е с ластик и може също да се разтяга. Според мен няма смисъл да чакаш до последно и да се паникъосваш. Дори и да качиш, в тези месеци е предимно на коремче и просто трябва да си избереш  модел, който позволява разширение в тази област  girl_wink
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: юни 25, 2008, 09:15:34 »

Alexsa виждала съм такива корсети специално за бременни булки, така са ушити, че отпред на кормчето точно е отпуснато повече и в зависимост от големината на корема си регулираш с връзките.

Аз вчера доста пообикалях в жегите. Започнах с "Марция", където за мое учудване имаше доста рокли без обръчи и ми допаднаха някои. Цените им са повече от нормални в сравнение с други магазини - момичето каза че имат рокли от 220 докъм 550лв.".
После започнах да издирвам "Maria Anna Bella" на Графа, но така и не намерих магазина и отидох в "Одета" на Попа. Там ми предложиха единствено каталози за гледане - нямаше изложени рокли освен тези на витрината. Хубави бяха, но и доста скъпички. Казаха, че не могат да ми ушият рокля по снимка, ако е от български дизайнер.
Оттам право на "Пиротска" за да видя роклите в "Палома". Харесах си 2 много нежни рокли пак без обръчи - едната беше 480лв. а другата 520лв., но наистина стояха много добре.
В "Холидей" нямаше голям избор на такъв тип рокли каквито търся и евентуално с поръчка ми казаха, че им трябва срок от минимум месец и половина, което не ме устройва.
После случайно минах през един магазин  май "Александра" се казва и са асеновградска фирма и съвсем случайно се изпуснах, че искам рокля от солей, но никъде не мога да намеря плата и жената /много мила/ каза, че са внасяли солей покрай баловете и звънна на шефката си да я пита в какви  цветове имат - казаха бяло, екрю и синьо yahoo Днес ще ходя с моделчето да ми кажат могат ли да ми я ушият. Казаха, че за срока няма никакъв проблем. На мен обаче ми хрумна друго нещо  -ако се съгласят да ми продадат плата, а аз имам кой да ми я ушие...
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: юни 25, 2008, 09:26:39 »

Хей, Захира, страхотно!!! Дано да успееш да ушиеш роклята ти мечта!!Ще стане страхотна! Направо добре, че си се изпуснала!  danceg Успех!!!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: юни 25, 2008, 09:46:17 »

Ох сега взех, че се разтърсих за мнения относно салон "Александра" и доста негативни такива открих. Плаша се защото до сватбата няма много време, а доколкото разбрах доста се помоткват. Дано успея да си взема само плата от тях.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: юни 25, 2008, 09:54:00 »

Zahira дано се съгласят, но е възможно е да му сложат по-височка цена, за да компенсират по-някакъв начин. Бъди готова на това. Или път просто се съгласи да ти я ушият но контролирай процеса от близо и в нормални срокове за да можеш да си позволиш поправки.
А салона на Мария Ана Бела на графа : той е почти до канала, в един вход и наистина няма много реклама, ако още те интересува ще ти кажа по-подробно.
Защо не опиташ и в Принцес. Аз исках семпла рокля, макар че накрая май неустоях съвсем  smile и в Принцес бях доволна от всичко!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: юни 25, 2008, 10:01:07 »

Ами моделчето на роклята, която искам е точно на Принцес, но Danitkaaa ми каза, че се обаждала да пита точно за този модел по телефона и са й казали 1200 cray
Ето я и нея!


* svatben-katalog-br_17-kartinka-2.jpg (30.13 KB, 300x412 - видяно 10585 пъти.)
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: юни 25, 2008, 10:09:37 »

Захира, роклята е страхотна и много ми се иска да си я ушиеш и да те видя с нея! Колкото до Мария Анна Белла, на Граф Игнатиев 53 В, на 2 етаж. Успех, мила!
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: юни 25, 2008, 10:36:09 »

Ами моделчето на роклята, която искам е точно на Принцес, но Danitkaaa ми каза, че се обаждала да пита точно за този модел по телефона и са й казали 1200 cray
Ето я и нея!


Имам приятелка, която беше с тази рокля, но и я ушиха в Асеновград при Диди Дерменджиева good
« Последна редакция: юни 25, 2008, 11:19:28 от Jungle » Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: юни 25, 2008, 10:49:33 »

Само да се посмеем да ви кажа при условие, че оригинала на роклята в Princess струва 1200, в Романтика ми обявиха цена от 1600 за да я ушият. Струва ми се, че нещо много насериозно се взимат напоследък. Иначе в различните магазини и магазинчета цените варират около 500-600 за ушиването й. sarcastic
Имам чувството, че вече си вгорчавам цялата подготовка с мислите за тази рокля. Май й отделям прекалено много внимание. Иска ми се ей така да отида в някой салон и просто да си взема нещо, но като знам, че ще е просто за отбиване на номера и за да имам рокля, а не защото наистина страшно ми харесва...
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: юни 25, 2008, 11:00:38 »

такава подобна рокля имаше и при Диди Дерменджиева в Асеновград на витрината, много е стилна, аз също я бях харесала, но не искам с висота талия, все пакняма какво да прикривам. А за Александра незнам дали се моткат, но в Асенвград като ходих, може би това беше единствения салон където ми харесаха рокли и платове.
Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: юни 25, 2008, 11:35:07 »

Zahira , голяма обиколка си направила. Аз от Одета останах много доволна - дизайнерката съще беше там и ми каза да разгледам каталозите и каквото набележа, веднага ми го дават за проба. Пробвах 2 поли и 5-6 бюстиета, но накрая ми каза и цената - бюстиетата бяха 700-800лв, а полите - 500-600лв. До Марция така и не отидох - не знам защо бях решила, че там цените са 1000+. В Лита цените са до 600лв, но нито една от 6-7те рокли, които пробвах не ми хареса достатъчно и като изработка.
Успех с Александра, там ходих 2 пъти, но нищо не пробвах. Иначе единствената рокля, която загледах в Сватбения център беше на Александра, но в кафяво е екрю, а те вече не работят с фирмата (защо ли?).
Пожелавам ти успех с мечтаната рокля, аз май нямах такава и само се оглеждах за нещо, което да ми хареса. Важното е, че най-накрая я намерих!  yahoo
Активен
kpacmaBu4ka
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: юни 25, 2008, 12:50:59 »

Само да се посмеем да ви кажа при условие, че оригинала на роклята в Princess струва 1200, в Романтика ми обявиха цена от 1600 за да я ушият. Струва ми се, че нещо много насериозно се взимат напоследък.

Мдаммммм.... има нещо такова... за роклята която си бях харесала - цена 750, за ушиване- между 500 и 600, в Романтика - 850  Oh my ... да не говорим че продавачката така приказваше, че все едно ти се кара... с един такъв тон... иначе си обяснява момичето, не че беше кой знае колко любезна, ама беше доста стресиращо с този тон...  angry
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: юни 25, 2008, 14:10:18 »

Zahira, то почти няма фирма, за която да има само добри отзиви по форумите, още повече, че човек е по-склонен да пише когато има да се оплаче. Кажи по-ранна дата за сватабата, примерно 2-3 седмици по-рано, а не истинската  и сигурно няма да има проблем.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: юни 25, 2008, 14:46:28 »

Моите пък девойки дето ще си шия роклята при тях, онзи ден ми викат - кажи кога ти искаш да я шием, защото ще си правим отпуските съгласно твоята рокля  Oh my ... Разбрахме се за втората седмица на юли -  pardon аз и без това смятах да ходя тогава. Пък и ще видя как точно ще стане шаферската рокля, да съм спокойна (надявам се), че ще успеят и с моята...
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines