Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 16:33:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 4  (Прочетена 249696 пъти)
 
kuklata
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #435 -: юни 24, 2008, 08:55:08 »

Умишлено съм ги пропуснала blush Знам, че роклите им са разкошни, но пък и бюджета, който съм си определила за рокля, не е чак толкова голям. Вече имам опит с една разкошна рокля облечена само веднъж /бална/, която стои в гардероба и събира прах та съм решила този път да не се изхвърлям така.

Разбирам.  Но от личен опит в Astella, Eddy K, Romantika, Paloma цените изобщо не са ниски.  От тези който аз посетих цените бяха следните:

Areti - от 1500 лева, имаше и намалени, също и под наем има по-евтини
ShuShi- oт 1800 лева
M.Tyler - oт 900 лева, но имаше от предишни колекции намалени по 600-700 лева



 
Активен
kpacmaBu4ka
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: юни 24, 2008, 09:09:46 »

Вече имам опит с една разкошна рокля облечена само веднъж /бална/, която стои в гардероба и събира прах та съм решила този път да не се изхвърлям така.

и аз така си мислех преди да облека МОЯТА рокля... по същата причина не си я купих веднага, а исках да огледам за други, по-евтини, че толкова много пари не ми се даваха за рокля дето ще я облека само веднъж и после ще прашасва в гардероба... 3-4 дена по-късно след като обиколих едно солидно количество магазини и не се харесах с нищо друго, а тази рокля не ми излизаше от главата, все пак отидох да си я купя... и някоя щастливка си я беше купила преди мен...  cray И сега пак нищо не мога да си харесам  cray Този уикенд ще скокнем до Асеновград като краен вариант и ако и там нищо не харесам(което е доста вероятно), мисля да си шия същия модел...
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: юни 24, 2008, 09:49:18 »

Умишлено съм ги пропуснала blush Знам, че роклите им са разкошни, но пък и бюджета, който съм си определила за рокля, не е чак толкова голям. Вече имам опит с една разкошна рокля облечена само веднъж /бална/, която стои в гардероба и събира прах та съм решила този път да не се изхвърлям така.

Моят опит е абсолютно същия. В далечната 1999 година, ми взеха само за шева на балната рокля 160 лв. Облякох я веднъж и това беше. Този път ще инвестирам в снимки и сватбено пътешествие, роклята е достатъчно добра за обличане веднъж. girl_wink

Което все пак значи да остане цяла до края на вечерта, защото една моя колежка детайлно ми показа как роклята й е започнала да се разпада на слънцето, защото дантелите били лепени със силиконово лепило.
« Последна редакция: юни 24, 2008, 09:56:28 от snezhito » Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: юни 24, 2008, 10:01:25 »

Захира, Kuklata  е права, аз като мерих в Арети рокля, под наем имаше и то хубави модели, а даже ми хареса една от по стартата колекция и те ми предложиха цена за нея 400лв.!!!, да си я купя. Но нали си водех антуража и те не ме харесаха и затова не я взех. Но роклята беше в отлично състояние и много добре стоеше.  good
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: юни 24, 2008, 10:04:43 »

Момичета, сега ми се обадиха да ми кажат, че освен роклята и всичко към нея е готово(обувки, було, чанта) и нямам търпение да си я взема! Но май мама ще идва и се надявам да супея да се снимам с нея преди да я приберем някъде, че няма да е в нас, за да ви я покажа!!!
Активен
suny_girl_bg
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: юни 24, 2008, 10:12:56 »

Vanilly честито,  Bravo кога ще ходиш да ги взимаш??? И с нетърпение чакаме снимки!
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: юни 24, 2008, 10:46:01 »

VanilyЧестито и в тази темичка и дано успееш да направиш снимки, че по предишните ти описания, роклята ти и всичко останало звучат чудесно и ми е много любопитно как изглеждат като краен резултат. good
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: юни 24, 2008, 11:08:15 »

Благодаря ви, момичета и аз се надявам да успея да снимам, в най-лошия вариант в магазина, нали все пак съм я купила вече, дано да мога. И аз се надявам всичко да е наред. Майка ми иска да дойде да види дали всичко е наред и още не знам кога ще ходя да я взема, надяма се дае скоро, че изгарям от нетърпение!
Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: юни 24, 2008, 11:52:13 »

Никой нищо не каза за моята рокля blush Но аз си исках нежна и изчистена рокля. Фустата с обръчи може да се сваля и като цяло роклята е много лека. Нещо, което за мен е от голямо значение. Поизрязах се от снимката, защото съм с бижутата и диадемата. Видът ми изглежда почти завършен, а искам да има изненада все пак  danceg
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #444 -: юни 24, 2008, 12:00:16 »

Роклята ти е много нежна и женствена, _MIMA_. Много харесвам рокли без презрамки. Моята беше такъв модел. Само бюстието трябва да е много стегнато, за да не се свлича.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: юни 24, 2008, 12:12:27 »

Мима, съжалявам за невниманието, роклята ти  е наистина прекрасна! Честито! Много е нежна и изистена и женствена! Радвам се, че и ти въпреки колебанията си я харесваш!
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: юни 24, 2008, 13:03:25 »

Мима роклята е супер  Bravo В интерес на истината винаги съм харесвала точно такъв тип.
Пожелавам ти да си много щастлива докато я носиш!
Активен
mavish
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #447 -: юни 24, 2008, 14:48:13 »

Мима роклята ти е точно в мой стил! И моята е нещо подобно - изчистена и семпла! Хайде честито и да се чувстваш като принцеса на сватбения ви ден Bravo

« Последна редакция: юни 24, 2008, 14:54:08 от mavish » Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: юни 24, 2008, 14:52:52 »

Много се радвам, че ви харесва. Обещавам да съм много усмихната  Xixixi Ще бъда една нежна принцеса  Girl_hide Нямам търпение да идва време за пробата, само сутиен трябва да занеса за пришиване.
Активен
Alexsa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


щастливи!


Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: юни 24, 2008, 22:01:50 »

Здравейте на всички!
Най-накрая се престраших да пиша. Имам една голяма дилема за моята рокля. В деня на сватбата, 24.08.2008, ще съм в 6-ти месец и се чудя с какво коремче ще бъда. И сега не съм слабичка и си имам корем, но тогава.... не мога да си представя. По точно, в момента съм 68 кг, а още не съм качила от бременността. Та, въпроса ми беше, мога ли да съм с рокля с корсет тогава? Харесала съм си модел на "Аз и ти" и много искам да съм с нея,но се чудя и дали ще е удачно?

Благодаря на всички предварително!
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines