Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 14:19:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 4  (Прочетена 249626 пъти)
 
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: юни 17, 2008, 21:46:04 »

misskapriss, роклята, която си избрала е невероятна и съм сигурна, че много добре ще ти стои!  Bravo
Толкова е романтична и величествена! За булото - моят съвет е да изчакаш да стане роклята и като я облечеш, да пробваш и було. Аз с дълго до земята не се харесах, въпреки че си представях да стои много красиво. А моята рокля е що годе прибрана и си мислех, че ще е ок, но може би заради шлейфа, ми се стори претруфено.
Арлина, роклята ти за подписването е като бонбон - много си сладка, много!  give_rose
Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: юни 17, 2008, 22:36:01 »

kuklata, сватбата ми е септември и роклята ми е поръчана, но ще пристигне края на август.
Нямам снимка, защото роклите на Деметриос са разделени на две - за Америка и интернационални. Някой от тях се припокриват, но тази, която аз исках е предназначена само за американския пазар и всъщност я поръчах с доста уговорки.
Самата рокля е от типа на роклята, която показа  rozovka.
Цената и е 1195 евро.
Живот и здраве като пристигне ще я снимам.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: юни 18, 2008, 06:58:18 »

Благодаря ви момичета! Радвам се, че ви харесва@}->--

От магазина на Витошка е, но предполагам, че навсякъде има намаление.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: юни 18, 2008, 15:21:08 »

аз за магазина питах, защото те там имат три - 1 на витошка, 1-н в една пряка и един на солунска

в Пловдив минах покрай един, на чиято витрина бяха изложени доста симпатични дрешки и рокли, но не влезнах,  sad

бях на вълна халки и се бях адски изнервила нещо
Активен
mavish
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #409 -: юни 19, 2008, 12:46:59 »

Здравейте момичета! Много съм щастлива и искам да споделя със вас - малко по - нагоре ви бях споменала, че съм си харесала рокля и вече реших че ще е ТЯ! В събота ще ходя да давам поръчка и ще се опитам да снимам, за да кача някоя друга снимка yahoo


Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: юни 20, 2008, 14:27:04 »

Е, аз още нямам рокля, но пък си я поръчах  Yes

След много чудене дали да е тя и кой да я шие по снимка - реших  danceg

Повече съм писала в темата за Асеновград, но исках да се похваля blush .... и за да не се повтарям само ще ви пусна снимчица .... дано стане толкова хубава  Wink

Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: юни 20, 2008, 14:32:20 »

Gerka Роклята наистина е страхотна.  Bravo Дано да тия ушият точно такава. Любопитно ми е какво мислят за бродериите. Между другото до колко бродерията оскъпява роклята допълнително? Голяма ли е разликата?
Пожелавам ти да я направят същата или по-хубава дори! girl_wink
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: юни 20, 2008, 17:38:36 »

герка, дано я направят същата

арлинче, аз днес минах покрай батибалено и видях отблизо твоята рикля

уникална е... а и материята е една лекичка и ефирна ....  good
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: юни 21, 2008, 14:28:10 »

За бродерията .... зависи да ли е много и колко ръчна работа ще има т.е колко допълнителна декорация тлябва да се пришие на ръка : мъниста, камъчета и т.н.  pardon

Ако роклата е без бродерия е с около 1/3 по евтина ....приблизително .
Активен
Princesa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


г-жа Трифонова


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: юни 22, 2008, 22:36:45 »

Розовка, роклята ти е мечта!!!!!!!!!!  give_rose Нямам търпение да те видя в нея!
Искам да успокоя момичетата, които си шият роклята по снимка, че аз много се притеснявах за моята, но накрая бях много доволна от резултата!  blush
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: юни 23, 2008, 09:36:25 »

Захира, в събота обикаляхме с нашите в Плевен и видях точно такъв плат, за който ти питаше някъде по-назад в темата. Той стой някак си като сатен и е плисиран. Даже не беше и скъп - накъде между 9-10 лв. за метър и дължина 1.50 м.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: юни 23, 2008, 10:41:59 »

Направо не мога да повярвам, че има такъв плат  shok Просто обиколих всички складове и магазини за платове в София и никъде не продават готов, а и да продават не е в сватбената цветова гама. Има един човек, който се занимава със солиране, но както споменах взима 1лв. на 1 см. и само плата ще излезе златен cray пък после все пак трябва и някой да я ушие.
Иначе ми казаха, че имало разлика между солей и плисе. При солея мисля, че всички гънки тръгват от един център и вървят като лъчи на слънцето - оттам и името му - солей. А при плисето не стоят така нещата.
Вече малко взех да се разубеждавам, но пък и по магазините нищо не мога да харесам - в събота бяхме в сватбения център - нито една рокля не ми хареса - всичките са едни с обръчи, пайети, дрънкулки, висулки, а аз искам изчистен модел. Днес ще обикалям по магазините - наеправила съм си един списък, но не съм особено обнадеждена.
Активен
Bella_Bella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29


« Отговор #417 -: юни 23, 2008, 10:51:00 »

Моля момичета, Може ли някой да ми каже колко е ЦЕНАТА на роклите на Maggie Sottero?  bee
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: юни 23, 2008, 10:57:38 »

Захира, и аз първо бях в сватбен център в Младост и се ужасих...Но пък после си харесах и купих рокля в Мария Анна Белла, имат рокля на Мон Амур, може да ти хареса нещо.Пробвай и там, ако го нямаш в списъка! Моята рокля струва около 70 лв. повече от единствената, която мерих в сватбения център, но качеството на платовете и начина по който е ушита,а  и това,че ти я шият по твоите мерки е 100 пъти по-добро! Успех!
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: юни 23, 2008, 11:02:36 »

Захира, тогава може и да съм се объркала и да е било обикновено плисе  pardon
Аз между другото вече се сдобих с рокля и съм много щастлива. Харесах я от първия поглед и като я облякох бях сигурна, че искам точно тази. По-късно ще пусна снимки  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines