Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 16:20:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 4  (Прочетена 249659 пъти)
 
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: юни 17, 2008, 09:26:35 »

Bravo Арлина, много се радвам че всичко приключи успешно с твоята рокля и пристигна навреме... бих искала само да споделя относно тези фусти дето М Талер ти дават, аз ги взех също само да ги използвам в деня на сватбата, нооо издържах само сигорно около 15 мин докато не бяха дошли да ме взимат... значи беше ми много много горещо с тях, и не бяха удобни... поне на мен... така че моят съвет помисли и за това че е много топло и  с това 100 пъти повече... пробвай вкъщи и прецени сама
успех


Аз на пробата не усетих голяма разлика с или без фуста, освен, че малко ми се пречкаха като вървя. Не знам дали ще ползвам, а и ако взема сигурно ще я сваля за танците. Със сигурност обаче е по-добре от обръчите, поне аз не можах да се възприема с тях.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: юни 17, 2008, 09:48:41 »

Taзи рокля и аз много я харесах като я видях в един каталог в М.Tyler boutique мисля че беше на фирма Аnjolique те са техни представители в България и дори казаха че друга булка от морето я е поръчвала при тях.  Наистина е прекрасна и много оригинална.  Незнам ако ти я шият в Асеновград дали ще е толкова хубава, защото има невероятна дантела и с много камъчета.  Ще чакаме да покажеш снимка като я имаш готова. 

Aми всъщност няма да я шият в Асеновград, а в Пловдив. Не че е критерий де  blush Да видим каква ще я свърши шивачката. Дано няма проблем и поне малко да прилича на оригинала smile
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #392 -: юни 17, 2008, 10:20:37 »

А модела е приказно красивата рокля, с която се омъжи принчипеса.  Ето го и модела:

Браво за страхотния избор  Bravo Bravo Bravo  Ще ти стои супер  good good good
Честито!!!
Но аз съм много пристрастна в случая  Wink ,защото това ми е най-любимата кройка рокли,стои невероятно женствено и красиво!Освен това е с много тюл (пак моя слабост  pardon ),а в този модел съм направо влюбена 1tongue Като стане готова,ще пуснеш ли 1 снимчица в твоите цветове,защото ми е много интересно да я видя и в екрю с прасковено,сигурно ще е прекрасна  danceg
Активен
ipls
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #393 -: юни 17, 2008, 11:36:12 »

Здравейте, имам нужда от помощ - някой виждал ли е такава рокля на живо, защото много ми харесва?
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/gingerina/Rokli/2984_235837.jpg.html?action=gallery
Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: юни 17, 2008, 12:15:24 »

Здравей!
Не съм сигурно, но ако искаш разгледай сайта на Деметриос за тази или подобна на нея рокля. Аз страшно много им харесвам роклите и даже моята съм си поръчала от тях.
demetriosbride.com
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #395 -: юни 17, 2008, 12:24:14 »

Здравейте, имам нужда от помощ - някой виждал ли е такава рокля на живо, защото много ми харесва?
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/gingerina/Rokli/2984_235837.jpg.html?action=gallery

Аз съм виждала подобна в Романтика.Не същата,но подобна.Ти от кой град си?
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: юни 17, 2008, 13:04:10 »

Има я в повечето сватбени списания,от новата колекция е! От тафта ,с бродерии на цветя и на  дясното бедро е на волани от солей(май така се казва) ! с паднали презрамки на воланчета е! Не знам дали ме разбра! Но може би ако беше твойта,щяха да ти се обадят...... Всъщност ми се видя че имаше доста опаковани рокли в другото помещение!

Divna,

Тази рокля и аз е пробвах, бях е избрала точно от последния брой на списание Сватба......но определено в списанието изглежда по различен начин.... Иначе е много хубава рокля, стои страхотно, на мен ми казаха тогава 800 и няколко евро като цена, доколкото си спомням. Понеже от тогава мерих доста рокли и може и да бъркам за цената.
И аз се присъединявам към твоето и на Деси мнението, че на Деметриос роклите са много хубави и въпреки това мисля, че в списанията всички рокли изглеждат много по-добре отколкото на живо....поне дантелите....
Е, някой може и да не се съгласи с мен.   nea

Браво  :bravo:за роклята и съм сигурна че ще си страхотна булка,   @}->--както казват хората няма грозни булки
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: юни 17, 2008, 14:07:45 »

Според мен всяка рокля зглежда по един начин в сайт на манекенка, по друг на булка на снимка, по трети в магазина , по четвърти на самия теб и по пети, ако е шита по снимка! Аз в началото също гледах много сайта, после започнах да разглеждам албумите тук, за да видя какъв модел на каква фигура утива.После започнах да меря, защото исках да шия едно, а на края ми стоеше прекрасно това, което не исках. Сега си имам най-хубавата рокля за мен и не мисля, че някоя би ми паснала повече, затова просто трябва да мерите и мерите и пак да мерите... Успех!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: юни 17, 2008, 17:45:47 »

Здравейте, имам нужда от помощ - някой виждал ли е такава рокля на живо, защото много ми харесва?
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/gingerina/Rokli/2984_235837.jpg.html?action=gallery

защо не провериш в сайта на проновиас

прилича ми на тяхна

www.pronovias.com

ако е тяхна, в БГ има доста магазини

виж дали е на тази фирма, а ако е тяхна, те имат предствителства тук, в зависимост от кой град си, ще отидеш в магазина им и ще пробваш
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: юни 17, 2008, 18:29:05 »

Здравейте, имам нужда от помощ - някой виждал ли е такава рокля на живо, защото много ми харесва?
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/gingerina/Rokli/2984_235837.jpg.html?action=gallery

това е категорично рокля на Maggie Sottero. колекция destinations. прегледах набързо колекцията сега и мисля, че тази рокля е свалена от колекцията.
http://www.maggiesottero.com/collection.aspx
най-близкия магазин за БГ  е в Солун.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: юни 17, 2008, 19:54:08 »

Ето че и аз ще ви покажа една булчинска рокля... Само че тази ми е за подписването, а не за тържеството tease Купих я днес от Battibaleno. В момента имат намаление 30%.


Иначе днес ми взеха мерки за корекции, в петък ще ходя да видим как са се справили и другата седмица ще взема истинската булчинска рокля:)
Активен
kuklata
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #401 -: юни 17, 2008, 19:56:40 »

Здравей!
Не съм сигурно, но ако искаш разгледай сайта на Деметриос за тази или подобна на нея рокля. Аз страшно много им харесвам роклите и даже моята съм си поръчала от тях.
demetriosbride.com

На теб кога ти е сватбата и имаш ли снимки от роклята ти? Също колко струва ако можеш да кажеш.

Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #402 -: юни 17, 2008, 20:56:24 »

kuklata, ето моят деметриос:

http://www.demetriosbride.com/intl/showDress.php?styleID=1620

Струва 1150 евро. Мисля, че си струва всяко евро  girl_wink...
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: юни 17, 2008, 21:03:22 »

Ето че и аз ще ви покажа една булчинска рокля... Само че тази ми е за подписването, а не за тържеството tease Купих я днес от Battibaleno. В момента имат намаление 30%.


Иначе днес ми взеха мерки за корекции, в петък ще ходя да видим как са се справили и другата седмица ще взема истинската булчинска рокля:)

Много е сладурска рокличката, но за другата която не искаш да покажеш след корекциите да знаеш че още не мога да го преживея  tease
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: юни 17, 2008, 21:44:56 »

арлина,

много е сладка рокличката


освен да скокна и аз утре, щом има намаление

от кой магазин я взе точно, че нали около витошка са три
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines