Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 10:50:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 4  (Прочетена 249593 пъти)
 
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: юни 16, 2008, 09:12:44 »

Gostenka, не знам дали точно като я взема или после към началото на другия месец ще си ходя в Лом, където ще е роклята и там мисля да я пробвам на спокойствие и да се снимам и ще ви пусна снимки! Милото не влиз атук, така че няма проблеми! Но няма да е в нас и няма да я е виждал до сватбата! Само в сайта на снимка!
Активен
cherissa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: юни 16, 2008, 09:28:43 »

no4ko24, наистина е доста скъпа, аз се ужасих като чух цената и почти се бях отказала. Там роклите наистина са от божествени материи и си заслужава да се вземат и под наем, който е към 40% от цената на роклята. Дават ти и аксесоарите безплатно (отново под наем, независимо дали си купила или наела роклята), което също е хубаво, защото само коронките (диадемите) са около 200-300 лв.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: юни 16, 2008, 09:44:47 »

Мацки честито на всички за новите придобивки. И чакаме снимки!

Аз в събота се спрях на модел и шивачка и другия уикенд пак съм в Пловдив да ми вземат мерки. Казаха че за 4-5 дни ще е готова. Да видим колко ще е вярно. А модела е приказно красивата рокля, с която се омъжи принчипеса. Разбира се няма да е точно същия, но поне ще е подобна на нея. Моята ще е в шампанско и прасковено или нещо от сорта. Ето го и модела:


* roklq lice+grub.JPG (48.9 KB, 626x585 - видяно 304 пъти.)
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: юни 16, 2008, 09:47:01 »

 Bravo красотааааа ели, но ти си знаеш, роклята изглежда много нежна и ще стане сигурна съм, с шлейф ли ще си?
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: юни 16, 2008, 09:47:35 »

Мискаприз, роклята е жестока! Дано наистина да ти я ушият добре! Мисля, че страшно много ще ти пасва!!Колко ще ти излезе?
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: юни 16, 2008, 09:47:49 »

Това не е ли като на Принчипеса роклята  crazy crazy crazy
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: юни 16, 2008, 09:50:27 »

Това не е ли като на Принчипеса роклята  crazy crazy crazy

Да, същата е. Аз даже съм си писала в поста че е като нейната  blum blum blum

Vanilly все още не знам колко ще струва, шивачката каза че ще около 350-400лв, но на мен не ми звучи реалистично. Да видим...

Ани за шлейфа още не съм решила. Ако успеят да го направят така че да се повдига и закача на роклята отзад ще има шлейф.
« Последна редакция: юни 16, 2008, 09:53:10 от misskapriss » Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: юни 16, 2008, 09:52:50 »

Верно бе, чак сега го прочетох.Ми........ на мен единственото, което не ме кефи в този модел е, че надолу е прекалено пищна, но това е само за моя вкус.Иначе като цяло е готина, принцеска история де, но поне е добър вариант. Честито!!!!!!!!!!!!!!! Не е лесно да се спре на модел човек в днешно време, при този огромен избор......
Активен
mavish
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #353 -: юни 16, 2008, 09:53:00 »

Mискаприз, роклята е просто прекрасна! Но сигурна ли си че ще ти стои по същия начин е че ще ти е удобна, защото все пак на този ден почти няма сядане :bravo:Иначе е перфектна *T


Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: юни 16, 2008, 09:53:10 »

misskapriss,

наистина красиво изглежда


Ванили, защо не я щракнеш, без да си я облякла, както си е на закачалката

аз моята рокля я харесах, капарирах, а на др. ден татко отиде, доплати я и я взе

защото вечерта, когато я капарирах, моето момче беше при наще - магазинът е до нас, много близко,

затова, аз, сестра ми и мама отидохме, пробвахме, аз си я харесах много

затова не съм я снимала

но и моят от вр. на вр. влиза, чете тук, особено обича аз като се запиша, тогава да дойде и да гледа и той

знае ми името във форума, затова не съм я качила дори само на закачалката, както е
Активен
suny_girl_bg
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: юни 16, 2008, 09:55:11 »

misskapriss роклята е невероятно красива!  give_rose  Bravo
Дано да я ушият по същия начин, стискаме палци! Ще бъдеш като принцеса!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: юни 16, 2008, 09:56:58 »

misskapriss,

в магазина на проновиас имат подобен модел, с мнооого дантела

да си призная, аз мнооогооо дълго се чудих даали да е тази, която си взех или тази - с многото дантела

наистина е прекрасно просто, красота

но да си призная, не можех да мръдна с подобен шлейф

иначе си се закаше и той и като се закачи, ако знаете колко е красивооо

ако имаш път към някой магазин а проновияс, виж дали го имат този модел и пробвай, ако не си

наистина е доста трудно да се върви с толкова много дантели, дори и с обрач, и без също

аз затова се отказах
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: юни 16, 2008, 10:10:49 »

Мискаприз, и на мен ми се струва, че ще е повече, но дано да не е! А мислила ли си за було? Иначе е задължително според мен шлейфа да може да се прибере или махне!
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: юни 16, 2008, 10:31:21 »

no4ko24, наистина е доста скъпа, аз се ужасих като чух цената и почти се бях отказала. Там роклите наистина са от божествени материи и си заслужава да се вземат и под наем, който е към 40% от цената на роклята. Дават ти и аксесоарите безплатно (отново под наем, независимо дали си купила или наела роклята), което също е хубаво, защото само коронките (диадемите) са около 200-300 лв.

Това не е лошо като идея, може да поразпитам за наем, само ме притеснява, че ако нещо й направя на роклята, например се нацапа или още по-лошо - повреди, сигурно неустойките са си големи. Незнам дали няма и аз да пристъпя към шиене, никога нищо не съм си правила на шивач и затова съм малко несигурна... Иначе на Проновиас и Едди К роклите са прекрасни, дори съм си харесала една, но нямам предтава колко струва. Накой може ли да ме посъветва къде може да се разчита на изпитано добри шивачи в Сф?  danceg
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: юни 16, 2008, 10:53:01 »

Момичета, радвам се че ви харесва роклята. Аз мерих модел със същата линия и ми седеше добре. Продавачката каза че този модел доста прикрива, издължава силуета и прикрива излишните килограми, което на мен не ми е ясно точно как се случва при положение че е толкова по тялото, но факт е че седеше добре. За съжаление не ми позволиха да я снимам. А за шлейфа и аз се чудя все още, макар че шивачката каза че органзата(дано не бъркам материала) е много лека и няма да го усещам, не като дантелата, която пада много тежко. Не знам, дано се получи добре и да ми седи добре. За воал не знам още. Принципно много искам дълъг воал с дължината на шлейфа ако има такъв. Ще помисля до петък и ще решавам на място.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines