Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 08:25:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 4  (Прочетена 249567 пъти)
 
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #315 -: юни 13, 2008, 15:38:43 »

ani4ka1710 не мисля че ще има някакъв проблем за презрамките. Моите на чак на последната проба само им измериха дължината, а ги сложиха след като роклята беше готова. Даже бях отишла да си я взимам вече и ги чаках да ги слагат. Иначе на първата ми проба (да не кажа и втората) роклята по-скоро приличаше на парче бял плат отколкото на рокля, беше във съвсем груб и първоначален вид.
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: юни 13, 2008, 15:40:02 »

мила много благодаря успокои ме , и аз така съм чувала за първата проба че роклята е едно парче плат, но все пак нещо се шашнах, абе дано всичко е ок, като мине ще ви разправям, то не се знае кога ще е ама като дойде момента ще кажа.
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: юни 13, 2008, 15:41:53 »

Момичета, както си рових из интернет и попаднах на сайта на La sposa. Много красиви рокли видях. Гледам, че продават и във Варна. Въпросът ми е има ли някой представа от цените им?
Активен
bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: юни 13, 2008, 15:50:47 »

Мили момичета имам нужда от вашият съвет  blush
Харесала съм си рокля... може би беше от пръв поглед  pleasantry smile
Ето снимката: ( не е мн хубава снимката,че я правих с телефона)



Въпроса ми е дали да я оставя така както е на снимката... комбинация от бяло и шампанско или да е чисто бяла ??? vivasvat
На мен така повече ми харесва , но искам да видя и вие какво смятате  Girl_hide girl_wink
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: юни 13, 2008, 16:08:31 »

bunny много е красива  Bravo Аз смятам че и така е много ефектна,и ако е само бяла ще е също много хубава.Зависи вече ти как предпочиташ и как се чувстваш най-красива,в крайна сметка това е най важното girl_wink
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: юни 13, 2008, 16:15:34 »

моделчето е много готино, определено по различно стои това набраното от типичните на повечето места.
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #321 -: юни 13, 2008, 16:38:17 »

Момичета, както си рових из интернет и попаднах на сайта на La sposa. Много красиви рокли видях. Гледам, че продават и във Варна. Въпросът ми е има ли някой представа от цените им?
Цените на Ла споса са от 1500лв. нагоре.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: юни 13, 2008, 16:52:37 »

Alannah, определено добре си се намесила. Роклята е станала страхотна!!! Bravo Bravo Bravo

bunny, аз определено бих избрала само бяло, но съм пристрастна, защото моята рокля е чисто бяла. Роклята изглежда много добре, на коя фирма е?
Активен
bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: юни 13, 2008, 17:13:20 »

bunny, аз определено бих избрала само бяло, но съм пристрастна, защото моята рокля е чисто бяла. Роклята изглежда много добре, на коя фирма е?
Роклята е от сватбен салон Радина-Мария ...утре ще ходим да я поръчваме
А относно цвета.... дизайнерката каза,че ако е в бяло ще изглежда по-друг начин и може тогава да не я харесам. И се замислих,защото наистина ако гледаш 2 рокли еднакъв модел , но различен цвят ( бяло и шампанско) имат различен вид  sad
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: юни 13, 2008, 17:14:44 »

Момичета, както си рових из интернет и попаднах на сайта на La sposa. Много красиви рокли видях. Гледам, че продават и във Варна. Въпросът ми е има ли някой представа от цените им?

Цените в LA SPOSA са доста соленички.Аз им бях писала мейл-значи на Atelier Diagonal са 1000-2000 лв.(по-евтините), а на La Sposa ми писаха цени 2000-3000 лв.
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: юни 13, 2008, 18:22:26 »

bunny въпрос на вкус аз пък харесвам повече този цвят шампанско, определи кой ще ти отива повече. В началото и аз си мислих роклята ми да е чисто бяла, но в крайна сметка поръчах екрю  girl_wink
Активен
mimiha
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


« Отговор #326 -: юни 13, 2008, 19:42:38 »

Роклята е от сватбен салон Радина-Мария ...утре ще ходим да я поръчваме
А относно цвета.... дизайнерката каза,че ако е в бяло ще изглежда по-друг начин и може тогава да не я харесам. И се замислих,защото наистина ако гледаш 2 рокли еднакъв модел , но различен цвят ( бяло и шампанско) имат различен вид  sad

bunny, моята рокля е видях първо в екрю, но понеже предпочитам белия цвят си мислех да я поръчам без да знам как ще изглежда. За мой късмет като отидох втория път я имаше същата рокля в бяло!  danceg И ми хареса още повече! Затова аз ако бях на твое място сигурно щях да со я поръчам в бяло, но ти след като си си я харесала в този и вид, може би ще е по-добре да я осъавиш така! Успех! good
Alannah, твоето произведение е страхотно!  girl_wink
Магазина на La Sposa във Варна е в кооперацията до сфетофарите срещу книжарница Пеньо Пенев и цените са от 2000 нагоре! smile
Активен
cherissa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: юни 13, 2008, 21:02:49 »

Здравейте!
За първи път пиша тук, искам да споделя преживелиците си из булчинските магазини в София, тъй като от няколко дни търся рокля и в началото направо "изпуших" от ужас и нерви! Навсякъде ми казаха, че ако поръчам рокля тя ще дойде след 3 месеца shok, а моята сватба е на 31. 08. 2008 и не разполагам с такова време cray
И така, голямо притеснение падна, и тогава се сетих, че кумата ми си е купила роклята от бутик Areti.
Посрещна ме най-милата консултантка на света!  Открих, че за разлика от много други места, там имаше богат избор от модела, който търсех- рокля по тялото, красива и ефектна, но изчистен и ненатруфен модел. Влюбих се в един модел, направо приказка, пробвах го, направо ми залепна, нямаше нужда от никаква корекция! Обсъдих го с нашите и дне сотидохме и я купихме!! Роклята- мечта! И сега "лежи" на леглото ми и не мога да й се нарадвам!! bouncinggirl
Надявам се, че не съм ви отегчила, просто исках да кажа, че търсенето на "роклята" може еда се превърне от кошмар в приказка, просто "всяка рокля си чака булката"!! Успех в търсенето!!


Ето и снимка на модела:


* 1344%20full_U8L1539cymk.jpg (66.87 KB, 360x480 - видяно 282 пъти.)
Активен
cherissa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: юни 13, 2008, 21:04:01 »

Ето как изглежда и отблизо:


* 1344%20cl%20up_U8L1534cymk.jpg (65.25 KB, 360x480 - видяно 302 пъти.)
Активен
Галюша
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50


в живота няма щастие само щастливи мигове


« Отговор #329 -: юни 13, 2008, 21:19:58 »

страхотна е и аз съм се ориентирала към подобен модел
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines