Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 01:33:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 4  (Прочетена 249439 пъти)
 
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: юни 10, 2008, 07:32:18 »

ivkam82 честита рокля! Бюстието е невероятно! Много ми харесва, че е едновременно секси и нежно blush Има ли камъчета по дантелата?

Момичета, много ви благодаря за мненията. Ако не успеем да измислим нищо с шивачката, ще последвам вашите съвети и влачи се, не се влачи полата просто ще се забавлявам danceg danceg
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: юни 10, 2008, 07:48:59 »

Miravarna, покажи ни роклята да я видим и ние  girl_wink
ivkam82, роклята е много нежна... особено бюстието с тази дантелка  girl_in_love
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: юни 10, 2008, 07:58:27 »

Ели83, разбрах, че си поръчала рокля от Мон Амур. И моята е от там, миналата седмица бях на проба и до 2-3 седмици ще е готова! Към нея си поръчах и обувки и чанта. Твоята е страхотна! Ето я и моята!  http://www.monamourbrides.com/pages_bul/br_innocence.html модел 9901, но без шала, само с една розичка е полата! Успех и да кажеш като я вземеш!
Ivkam82, роклята е страхотна! Ще имаш ли було към нея??
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: юни 10, 2008, 08:19:58 »

Кактуска, сори, че късно се включвам. Такъв модел имат готов в Сияна- само че идеално права рокля, без набор на деколтето. Струваше 480лв мисля, или 520, нещо такова. Иначе с набор- като моята-могат да ти я ушият там. Специално тази на момичето, която си показала, ако не се лъжа, е точно с моята дантела. Метърът й в едно магазинче срещу Сияна беше 80лв някъде.
Активен
daya
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27


Бойна котка :)


« Отговор #229 -: юни 10, 2008, 09:44:38 »

Момичета, някой има ли впечатления от сватбен бутик "Емоция" - Варна, гледах колекциите и видях рокля точно каквато ми се иска danceg Знаете ли как са им цените?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: юни 10, 2008, 11:12:33 »

Момичета, има ли някоя от вас наблюдения за работата на ателие Версай, Асеновград, харесаха ми нещата им и мисля да се спра на тях, но понеже ще ми шият рокля по мой модел, малко се притеснявам, така че моля ви за инфо.
Активен
gerjo_k
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: юни 10, 2008, 13:59:47 »

gerjo_k, поздравления за коприната. Обожавам я тая материя, толкова хубаво стой. Ще чакам с нетърпение да видя роклята ти.
[/quote]
Мерси за поздравленията smile. Да този плат има невероятно красив начин на движение, много е нежен и страшно елегантен. Надявам се и роклята да стане такава. Щом стане готова ще я снимам и ще я покажа smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: юни 10, 2008, 14:36:44 »

Мърда, мърда и то много, колкото и да е стегната тя просто се свлича. Казвам ти от личен опит. danceg
Ами момичета с моя бюст бюстието на АЗ и Ти ми залепна и хич не мърдаше.Мерих такава и даже скачах щото много се притесняваш.За сведение моя бюст е 85 чашка Д към Е.все пак имам 125 гръдна на 85 подгръдна.По голям от моя надали някой тук вади.Така че зависи от начина на изработка на бюстиетата.На Аз и Ти Смолян са с твърда чашка и връзки и са просто супер.
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: юни 10, 2008, 17:52:23 »

момичета днес бяхме в асеноград и си поръчах роклятаааа и костюма за младоженеца и роклята за шаферчето, вече всичко е 6 и съм мнооого щастлива. Отделили са ми плат и дантелата, която си харесах, сега ще ходя на проби 2 и съм готова, здраве и живот след 20 дни ще си имам рокляяяя Bravo yahoo yahoo
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: юни 10, 2008, 17:58:58 »

gucci, твоето бюстие небеше ли с презрамки  blush ....аз мислех, че по - скоро чуденката е за такива без презрамки  pardon


MMariana, браво за роклята  Bravo ...радвам се , че напредваш  good

Но няма ли да ни покажеш каква ще е  blush .... поне нещо подобно  smile
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: юни 10, 2008, 18:26:16 »

Миличка няма да ви покажа каква е, защото както вече казах мъжа ми често се ровичка тук  blum и не ми се иска да я види.
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: юни 10, 2008, 18:34:25 »

 kaktuska, като проучиш нещата очаквам информация и евентуално снимки smile Аз до Асеновград ще стигна не по-рано от края на другата седмица. До тогава се надявам да съм решила точно каква рокля искам и къде ще ми я ушият. Засега съм решила girl_wink в Сияна
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: юни 10, 2008, 19:09:54 »

Здравейте!

Страшно си харесах една рокля от "Princess" и ви моля ако някой има информация как стоят нещата с цените да пише! angel Mail
Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: юни 10, 2008, 19:13:52 »

ameliaa, аз работя за организацията на моята сватба със сват. агенция Диаманти и знам, че там предлагат рокли на Принцес, ако ми пратиш снимка на роклята ще питам жената. Тя е супер любезна и цените са им много сносни.
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: юни 10, 2008, 19:37:54 »

ameliaa, аз работя за организацията на моята сватба със сват. агенция Диаманти и знам, че там предлагат рокли на Принцес, ако ми пратиш снимка на роклята ще питам жената. Тя е супер любезна и цените са им много сносни.
Desy,мерси много за услугата ,а това е роклята!


* 79CU9097.jpg (12.29 KB, 100x150 - видяно 2991 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines