Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 23:43:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 4  (Прочетена 249416 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: юни 08, 2008, 10:50:13 »

и аз мислех че ще е голям проблем но се оказа че не е толкова трудно blum
моята рокля имаше много слоя под полата за обем,но за церемонията бях си сложила и една пола с обрачи нещо като фуста ,но веднага в ресторанта я махнах,нещо не ми беше удобно с нея huhhuh.gif
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: юни 08, 2008, 11:15:49 »

моята рокля по принцип е без обръч, но ще сложа пола с 1 обръч, защото е по-лесно за ходене.

ако имам проблем с тоалетната, ще махна обръча и толкова

но ми се струва, че когато има пола с обръч ще е по-лесно да я вдигнеш, защото хващаш само нея, иначе ... ако са повече прластовете ... трябва да хванеш най-долния, пък ...знам ли   huhhuh.gif

я момичетата, които са минали по този път да споделят
Активен
mimiha
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


« Отговор #197 -: юни 08, 2008, 12:15:59 »

и аз мислех че ще е голям проблем но се оказа че не е толкова трудно blum
моята рокля имаше много слоя под полата за обем,но за церемонията бях си сложила и една пола с обрачи нещо като фуста ,но веднага в ресторанта я махнах,нещо не ми беше удобно с нея huhhuh.gif
Maslinka,откъде ти е роклята, много е хубава?
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: юни 08, 2008, 14:02:40 »

аз бях с обръч и нямах проблеми. първоначално бях против модели с обръч - исках да има яко тюл за обем и толкова. обаче ми обясниха, че повече тюл тежи много и се спрях компромисно на малък обръч и малко тюл - едновременно да има обем, но без да личи обръчът. "компромис" е силно казано, защото се харесах страшно много, пък и е удобно за ходене - роклята не ти се оплита краката, и повече не съм се чудила. та, по въпроса с тоалетната, веднъж ми се наложи да разбера каква е схемата, но моята разкошна шаферка ми помогна, не съм имала никакви притеснения (а не съм и мислила предварително как ще се справям).
Активен
eli83
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: юни 08, 2008, 14:07:41 »

 yahoo и аз най-накрая намерих моята ракля, след 3-месечно търсене и две разходки до  Асеновград.
Поръчах си я и в петък съм на първа проба  danceg
изпращам ви линк, кажете какво мислите...
http://www.monamourbrides.com/pages_bul/br_dolcevita.html, модел 2618
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: юни 08, 2008, 14:16:28 »

eli83,

много ти е хубав модела, ама и гърди трябват за такава рокля

момичето от снимката има дооооста големи гърди

само това ми е събражението, но ако и ти имаш ... значи си ок
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: юни 08, 2008, 14:49:54 »



Аз пускaм снимка на моята рокля фаворит. Имам и още няколко резервни варианта, в случай че с тоя мой голям бюст се окаже че това не е роклята за мен... На миналите по този път ще ппомоля за коментар- ако сте с голям бюст - проблем ли е роклята да е без презрамки


* roklq_lubima.jpg (34.68 KB, 325x468 - видяно 335 пъти.)
« Последна редакция: юни 08, 2008, 14:52:58 от krasunkata » Активен
daya
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27


Бойна котка :)


« Отговор #202 -: юни 08, 2008, 14:58:00 »

Не смятам, че ще е проблем стига да е достатъчно прилепнала, аз също съм с голям бюст, засега плановете са роклята ми да е с презрамка през врата и с доста поизрязано деколте blush, но ако не успея да си намеря такава най-вероятно ще е рокля без презрамки
Активен
mimiha
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


« Отговор #203 -: юни 08, 2008, 15:07:21 »


Аз пускaм снимка на моята рокля фаворит. Имам и още няколко резервни варианта, в случай че с тоя мой голям бюст се окаже че това не е роклята за мен... На миналите по този път ще ппомоля за коментар- ако сте с голям бюст - проблем ли е роклята да е без презрамки
И аз имам подобен проблем! Мерих няколко сутиена, включително и тип бриджитки, но като махна презрамките и ми се смъква бюста, затова вероятно ще си сложа подвижни презрамки на роклята, та да не се и свлича! Wink Това май е за другата тема! blush
« Последна редакция: юни 10, 2008, 17:18:31 от maria_lakova » Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: юни 08, 2008, 18:09:23 »

krasunkata,
аз като ходих да си търся рокля и понеже исках да е без презрамки, бюстие, ама се притеснявах, понеже съм с малък бюст да не ми се свлича.Обаче дизайнерките ми обясниха, че въобще не е проблем, а е проблем за големи бюстове, защото натежава и може да се свлече, обаче по-добре пробвай и виж ти как ще се чувстваш най-добре.А все пак може да помислиш за варианта с някакви дискретни презрамки, които могат и да се свалят.
Аз на другата събота ще ходя до Асеновград на проба и ми е доста притеснено какво ще видя, надявам се да съм приятно изненадана и да не се налага да хабя нерви за отрицателни емоции, ама да видим.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: юни 08, 2008, 19:40:27 »

момичета, ето един линк на хубави модели булчински рокли

http://www.cymbelineusa.com/index.htm

Активен
doriani
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #206 -: юни 08, 2008, 19:55:50 »

Момичета, аз също в крайна сметка реших да си ушия рокля заради това, че първо нищо не ми харесва от това, което се предлага, второ 90% от роклите са усшити от изкуствени и евтини платове. Та аз си взех естествена коприна и органза, която ще се вижда много малко, съчиних си модел и се опитах да го обясния на шивачката... Тъй като и тя е насно, че не съм сигурна как точно искам  и ще ми стои този мои модел, който не е кой знае колко труден, ми го беше скроила първо от плат, който се използва за подплата и ще го хвърли, когато уточним модела. На пробата го уточнихме и за всеки случай отново ще скрои пак от същия плат крайния вариант и като се харесам, чак тогава ще реже моя плат и ще го направи по този модел. Този вариант на мен ми се струва много подходящ при шиене, особено когато се използват скъпи платове, защотото така и да стане грешка няма да е фатална, а ще може да се придобие и реална представа как ще изглежда роклята преди да е станала.

идеата ти за естествена коприна наистина ми допада но аз лично се притеснявам как биха ми я ушили-защото доколкото знам си е майсторство да се шие коприна а може да греша... *crazy*надявам се да си харесам готов модел или с малки промени
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #207 -: юни 08, 2008, 20:49:37 »

krasunkata, имам приятелка, която е с гигантски бюст и е била с рокля без презрамки. Виждала съм снимки от сватбата й и си е била много хубава. Може би зависи малко от това как е ушито бюстието. Чувала съм, че пришиват сутиени към бюстието, които държали много здраво.

gerjo_k, поздравления за коприната. Обожавам я тая материя, толкова хубаво стой. Ще чакам с нетърпение да видя роклята ти.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: юни 08, 2008, 21:23:46 »

Момичета, може би е малко  Offtopic но аз да попитам: какво имате предвид под голям бюст, защото аз съм с чашка C и не знам това минава ли за голям бюст, според мен е среден някакъв, не е малък, нито голям. И аз искам рокля без презрамки, за това питам  blush
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: юни 08, 2008, 21:37:28 »

krasunkata, имам приятелка, която е с гигантски бюст и е била с рокля без презрамки. Виждала съм снимки от сватбата й и си е била много хубава. Може би зависи малко от това как е ушито бюстието. Чувала съм, че пришиват сутиени към бюстието, които държали много здраво.

gerjo_k, поздравления за коприната. Обожавам я тая материя, толкова хубаво стой. Ще чакам с нетърпение да видя роклята ти.
Offtopic аз също имам позната която има голям бюст и на сватбата милата  през 3 мин си повдигаше бюстието... и после ми каза че е било голяма грешка да си ушие такава рокля...Може би зависи наистина как ушито бюстието
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines