Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 19:45:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 4  (Прочетена 249323 пъти)
 
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юни 04, 2008, 07:14:54 »

Благодаря ви, момичета 10x Май по-скоро бих направила компромис платовете, отколкото да бухна 1000 лв за рокля. Може би до 500 бих била склонна да дам, мислите ли че мога да се вместя в тази цена? Иначе като изпълнение не ми се струва сложна, дали е възможно в Асеновград да я ушият...ако имат достатъчно време?
За шлейфа, незнам, но защо не помислите за някаква джаджа pleasantry, която да се пришие от вътрешната му страна, най-долу, като тези, за които си закачаме горните дрехи, но по-големичка, та да може да ви мине китката и всъщност при обикаляне да се я вкарате там и сами да си повдигнете шлейфа, като и ръцете ви ще останат свободни :girl_wink:Незнам дали обясних добре...
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юни 04, 2008, 07:39:39 »

Моят шлейф има такава "джаджа", но според мен може да се ползва само, ако някой ти я подаде. Нали се представяш, шлейфа е два метра зад теб и ти по средата на церемонията се обръщаш, клякаш и почваш да придърпваш края на шлейфа....

ellie_bellie, според мен не е задължително шаферката да е малко момиченце. Моята малка шаферка е доста разглезена и съм предупредила голямата, която е моя състудентка, че ако малката се инати и неслуша, тя ще ми държи шлейфа. Според мен не може без някой да ти носи шлейфа, защото докато вървиш до мястото на ритуала ще събереш всичкия боклук. После за самия църковен ритуал не знам как стоят нещата с обикалянето, ние сме само с граждански. Мисля да си пусна шлейфа преди него, шаферката да ме съпроводи до мястото, на което да застана, после като свърши да ми даде да го държа сама и преди да влезем в ресторанта ще го закачим отново.
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #137 -: юни 04, 2008, 07:54:16 »

Току що уставоних че и моята рокля има от "джаджата", но е някъде под шлейфа и определено сама няма как да я придърпам, някой трябва да се наведе, да бръкне под шлейфа и да ми я подаде funnytooth ellie_bellie поразгледай хубаво, най-вероятно и твоята рокля ще го има
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юни 04, 2008, 07:56:43 »

Да, и моят има такова (сега е овесено на закачалката като кука), но както казваш, Арлина, аз трябва да клякам, за да го взимам  funnytooth... Май ще чакам milenium80 да ми каже като и мине сватбата. Иначе аз имам едно малко момиченце, което може да ми е шаферка - тя е на 4 години, но е страшно палава и не мога да разчитам на това, че ще се справи отговорно... както казваш, ще спретна голямата шаферка да ми помага....  Мисля, че ще бъде голям смях като цяло  pardon
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #139 -: юни 04, 2008, 08:04:22 »

Ще споделя, няма проблеми  Wink и аз мисля да натоваря шаферката да върви след мен, носейки шлейфа, а там където ще сме сами ще се завъртам някак си, дано да не измъча кумовете и младоженеца, или да не ги претрепя с моя шлейф angry
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #140 -: юни 04, 2008, 09:08:35 »

момичета роклите са ви страхотни,моята и правят малко курекции,но като стане напълно готова ще я кача и аз да ви я покажа yahoo,а с обикалянето в църквата,бях на сватба на която булката беше с шлейф,преди да тръгнат да обикалят кумата и подаде шлейфа,булката си го преметна на лявата ръка и нямаше никакви проблеми good
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юни 04, 2008, 09:47:45 »

момичета

точно така

шлейфът се закача да не се цапа и да не пречи, в ресторанта по принцип

само май едно копченце се слага допълнително


не знам дали го има на самата рокля
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юни 04, 2008, 09:57:31 »

gostenka_82, това, че за ресторанта се закача, е ясно... ние говорим как да вървим докато е откачен. Аз моя ще го държа откачен докато не стигнем в ресторанта, защото на фотосесията преди това искам да ми е пуснат. cveteto както обяснява за църквата, ми се вижда много нормално. Иначе за след това има едни копчета отдолу или панделки, които се слагат, за да се закачи шлейфа. По принцип го няма като купуваш роклята, слага се после, защото трябва да си с точните обувки и да се хване дължината, така че шивачка го прави допълнително. На мен тепърва ми предстои да ми го направят и честно казано, малко ми е нервно как ще се справят със задачата.  shok
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юни 04, 2008, 10:40:02 »

Ако я занесеш на шивачка, която с това се занимава не би трябвало да има проблеми. good
Активен
mavish
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #144 -: юни 04, 2008, 11:00:26 »

Здравейте на всички във форума Wink
Пиша Ви за пръв път и поводът е моята предстояща сватба - датата е 13.09.2008г. Все още съм до никъде в избора за рокля и затова реших да се поразровя из интернета! Аз живея във Варна и бих искала да ви помоля за съдействие: Къде мога да открия нещо семпло и интересно, понеже засега съм решила, че не искам роклята мо да бъде от тези с много обрачи!
Ще чакам предложения и благодаря предварително!
« Последна редакция: юни 04, 2008, 11:08:32 от mavish » Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #145 -: юни 04, 2008, 11:10:11 »

мавиш, можеш просто да разгледаш другите теми за роклите и да си харесаш нещо от снимките  good
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юни 04, 2008, 12:04:53 »

Да, също така можеш да отидеш в магазина на Феде, аз там избрах мойта рокля, освен че харесах още поне 10 модела.

Това е моята рокля
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юни 04, 2008, 12:31:07 »

Здравейте на всички във форума Wink
Пиша Ви за пръв път и поводът е моята предстояща сватба - датата е 13.09.2008г. Все още съм до никъде в избора за рокля и затова реших да се поразровя из интернета! Аз живея във Варна и бих искала да ви помоля за съдействие: Къде мога да открия нещо семпло и интересно, понеже засега съм решила, че не искам роклята мо да бъде от тези с много обрачи!
Ще чакам предложения и благодаря предварително!


Mavish, добре дошла във форума.... :bravo:И аз съм на тази дата, но моята ще бъде във Видин, иначе живеем в София.... Сори ако съм  Offtopic
Разгледай темите и съм сигурна, че ще намериш каквото търсиш. Поне оринтировачно какво би ти отговорило като модел, наистина както момичетата пишат по-назад в темата друго е кат почнеш да обикаляш по магазините..... 
Активен
kaktuska
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юни 04, 2008, 14:30:53 »

Момичета сега разглеждах сватбените албуми и много ми харесах една рокля Някой може ли да ми каже от къде мога да си намеря подобна? Wink


* DSC01820.jpg (66.61 KB, 500x666 - видяно 310 пъти.)
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юни 04, 2008, 15:01:13 »

Напомня ми на роклята на FENIX, но без ръкавките.Тя си я ши в Сияна, Асеновград:
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines