Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 13:44:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 4  (Прочетена 249191 пъти)
 
Биa'
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


Директор!.......на цирка.


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 28, 2008, 23:23:26 »

Здравейте момичета! С голяма радост искам да споделя с вас, че и аз вече си имам рокля!!!Отказах се да ходя до Асеновград, за да не изпусна онази, която си харесах преди 2 месеца в София, защото има плат само за още 2, та вчера я капарирах! След месец ще е готова! ПУскала съм ви я и преди, но и сега ви я пускам, разликата е, че при моята го няма този шал на полата, а малка розичка, която прихваща част от воала на полата. Екрю е с капучино, много романитична и изчистена. Бродерията е бледо зелено и розово, което отдалеч не си личи даже. Водих няколко яовека и всички много ме харесаха в нея. Струва 830 лв, от Мария Анна Белла(рокли на Мон Амур), за тези които се интетесуват. Поръчах си и обувки със същата бродерия, чантичка и було. След 1 месец ще си я взема! Ето я и нея: http://www.monamourbrides.com/pages_bul/br_innocence.html , модел 9901 Дано да ви хареса!

Роклята ти е просто невероятна наистина,браво за избора!Ще си страхотна булка! @}->--Аз бях на крачка да си поръчам рокля от Мон Амур,имат страшни модели,почти всички ми харесват.Браво още веднъж!
Активен
kuklata
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #91 -: май 29, 2008, 08:18:42 »

това релно ли ви се страува немога да повярвам че такива красиви рокли са с такива цени http://www.myeglobal.com/Photos/11564/200805192006429886111.jpg ето тази напримерhttp://www.myeglobal.com/Product/C210612/Wedding-Dresses_15_8_34.html?gclid=CKffyeGhyZMCFQ0Bswod72NsiQ

Аз не бих си поръчала от интернет - все пак става въпрос за наи-важната рокля, а не книга или блуза...  На снимка изглежда ОК, а на живо не се знае...
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 29, 2008, 08:22:37 »

Бибка, благодаря ти, и аз много го мислих дали да я поръчам или не, но като го мислих и сънувах 2 месеца, реших, че няма смисъл да обикалям по Асеновград или в София, защото щях да изпусна тази рокя.Според мен, не го мисли и ти много много, пробвай всички щом ти харесват и поръчвай, според мен хубавото е,че се шие роклята по мерки на клиента и предлагат и чанта и обувки от същия плат! Така ми се струва доста стилно. Успех и на теб! Като се видях в тази рокля казах на милото, че като ме види на сватбата няма да иска никоя другада погледне:))
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #93 -: май 29, 2008, 08:30:49 »

Vanilly  страхотна е роклята ти, толкова нежна изглежда! Ще си прекрасна булка.

__MIMA__  роклите на Симон наистина много хубави, но и на мен ми дойдоха цените в повече. Миналият Август си взех роклята от Холидей на бул.Стамболийски.Ако още не си го посетила ти препоръчвам да го направиш good роклите са доста хубави и цените са поносими good
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: май 29, 2008, 08:42:24 »

Преди няколко дни в "Пей с мен" дуетната половинка на Десислава беше облечена с моята рокля от Феде, само че в светло синьо. Роклята е много красива, но не й стоеше много добре на това момиче. Иначе аз утре си взимам роклята. Стана прекрасна danceg
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: май 29, 2008, 10:21:31 »

Vailly, радвам се че си намерила твоята рокля.За мен търсенето едва сега започва, но се надява бързо да я намеря(ентусиастка)
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: май 29, 2008, 10:42:22 »

Magi_st, пожелавам ти скоро да я намериш. Един съвет: пробване и мерене му е майката! Тръгваш по магазините с някой близъ, на чието мнение можеш да се довериш и пробваш, и 100 рокли да премериш по-добре. само с гледане на сайтове не става. Аз така направих един списък с  магазини в софия, който разбира се забравих в нас и милото ми го диктуваше по телефона и тръгнах с мама на обиколки, първо в сватбен център софия, само една рокля ми хвана окото, но не се харесах особено в нея, после в Одета, но са ми скъпички там роклите, и после в Мария Анна Белла, след тази рокля никоя друга даже не ми се мереше. Късмет и на теб!
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: май 29, 2008, 12:15:26 »

  Vanilli, честито и от мен, направила си чудесен избор и си взела правилното решение! По всичките ти постове си личеше, че си се влюбила в тази рокля и не се налагаше да търсиш друга.  pleasantry
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: май 29, 2008, 13:21:58 »

Аууу gadamer4e, роклята ти е невероятна Bravo Много харесвам такива модели и линии. Нямам търпение да видя твоята blush като я вземеш утре, да пуснеш снимчици  girl_wink
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: май 29, 2008, 17:51:27 »

Преди няколко дни в "Пей с мен" дуетната половинка на Десислава беше облечена с моята рокля от Феде, само че в светло синьо. Роклята е много красива, но не й стоеше много добре на това момиче. Иначе аз утре си взимам роклята. Стана прекрасна danceg
Роклята наистина е много хубава,ти къде я ши?
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: май 29, 2008, 21:51:51 »

Благодаря за комплиментите. Роклята е от Феде Фешън Студио.  smile

http://www.fede-bg.com/
а ето тук ме има снимана с още няколко модела на Феде - http://forum.svatbata.bg/index.php?topic=5.msg116841
« Последна редакция: май 29, 2008, 21:56:25 от gadamer4e » Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: май 30, 2008, 06:33:37 »

Поздравления, gadamer4e, роклята е невероятна, както и повечето които разгледах на сайта на Fede.
Доколкото разбрах са ти я шили, може ли да споделиш как вървят цените там - за готовите рокли и за тези, които шията по поръчка.
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: май 30, 2008, 09:23:58 »

Ами вървят около 700-800 лв. най-евтините до 1200-1500 лв средно и има и някои по-скъпи, но те са по-специални. Иначе от абитуриенските има и по-евтини, то зависи от моделите и платовете. Мойта струва 890 лв., оригиналната синя рокля е малко по-евтина, но аз си избрах моя плат да  е на едни цветя (пак е същия като на синята, просто шарките са различни) и цената се качи. Отделно имам за 120 лв. един допълнителен шал, с който ще се увия в църквата, че да не скандализирам свещеникът с моето деколте.
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: май 30, 2008, 09:53:51 »

И аз моята рокля си я харесах във FEDE и наистина има много хубави рокли там good

но аз все с едни цени си ги избирам sad 2000лв са ми страшно много!!! Поне пробвах роклята и се харесах, а сега се надявам в Асеновград да направим подобно моделче smile smile smile
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: май 30, 2008, 10:20:15 »

Ами вървят около 700-800 лв. най-евтините до 1200-1500 лв средно и има и някои по-скъпи, но те са по-специални. Иначе от абитуриенските има и по-евтини, то зависи от моделите и платовете. Мойта струва 890 лв., оригиналната синя рокля е малко по-евтина, но аз си избрах моя плат да  е на едни цветя (пак е същия като на синята, просто шарките са различни) и цената се качи. Отделно имам за 120 лв. един допълнителен шал, с който ще се увия в църквата, че да не скандализирам свещеникът с моето деколте.
Май не е много,но на мен не ми се дават толкова,то мойта излиза 600лв де ....ама все пак blum
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines