Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 11:59:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 4  (Прочетена 249172 пъти)
 
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: май 26, 2008, 17:34:30 »

Искаше ми се да го снимам и пуснат. Но може би ще е разумно да избера друг вариант, а не на тревата. Само да дойде роклята, ще го измисля, а и ще питам в магазина, защото различните материи се цапат и чистят различно.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 26, 2008, 17:35:32 »

Ми то така казват всички, ама като си облечен не е толкова лесно. Както и да е, дължината била граничен случай, можело и да мине без подкъсяване, казаха от магазина. Истината е, че малко се влачи, може би около 1-2 см, но в никакъв случай не е грозно, а само непрактично.
Аз ще си купя фуста от България и евентуално ще подкъсявам по нея.

KlaraFina, роклята трябва да бъде точно до земята дълга. Начин да разбереш дали е дълга, е ако тръгнеш да вървиш напред и роклята се подгъва, дори и малко, значи е дълга. Моята ще я скъсяват в Б-я, трябват и и на нея 1-2 см, но ми искаха $185 и аз отказах. Също в тази цена влизаше и да ми направят баста(това, което прибира шлейфа) и аз решиш, че е лудост да плащам толкова. Надявам се в Б-я да знаят шивачките какво да правят. А ти защо казваш, че ще си неподвижна? Шлейфът на всяка рокля се прибира, без значение колко е голям.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #62 -: май 26, 2008, 18:08:40 »

Радвам се, че моето скромно рокле ви хареса  blush И на мен много си ми харесва, едва се стърпявам да не си я обличам всеки ден  laugh А на снимките от сватбата ще я видите цялата, с булото и всичкото, направена, оправена и готова за снимка  good На всички роклите са им много хубави  Bravo Моята съвсем нарочно я направих малко по-къса отдолу, за да не се спъвам като ходя (че нали е права и прибрана), та връхчетата на обувките ми се виждат малко (че нали и обувките трябва да се виждят, де  Wink )
Активен
Princesa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


г-жа Трифонова


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 26, 2008, 20:30:43 »

Princesa много е хубава роклята. И на мен твоята ми хареса повече от оригинала. Ще споделиш ли цената?
 

Благодаря. Излезе само около 700лв.  danceg , а бях предвидила много повече  blush

наденцето,благодаря  give_rose
Активен
daniela83
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #64 -: май 26, 2008, 20:50:15 »

Здравейте!Някоя от вас шила ли е си е роклята при Гергана Симеонова?Какво мислите за роклите и?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 26, 2008, 20:59:43 »

Не съм си шила,но съм виждала нейни рокли-не са лоши и не съм чувала тук в Благоевград да има недоволни клиенти blum.Има много хубави рокли good
Активен
daniela83
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #66 -: май 26, 2008, 21:21:50 »

Не съм си шила,но съм виждала нейни рокли-не са лоши и не съм чувала тук в Благоевград да има недоволни клиенти blum.Има много хубави рокли good

Благодаря за инфото?Мен ме интересува главно дали работи с хубави платове и дантели?Харесала съм си 2 модела искам да си ушия комбинация от тях,но държа на хубави материи.

наденцето™ ти къде ще си шиеш роклята в Благоевград ли (аз там мисля да я шия),какъв модел си си избрала?
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 27, 2008, 07:18:16 »

Не разбирам много от материи, но в Симон ми направиха много добро впечатление - приятни на докосване, красиви и тежки (което до толкото знам значи, че са по-хубави). Най-добре отиди да видиш за какво става въпрос.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 27, 2008, 09:10:08 »

Здравейте момичета, и аз да се присъединя към търсещите рокля за предстоящата сватба.Проблема при мен е, че не искам дълга рокля до земята, а някаква до коленете. crazy Всеки луд с номера си както се казва.Та ако имате идеи казвайте.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 27, 2008, 09:18:18 »

Благодаря за инфото?Мен ме интересува главно дали работи с хубави платове и дантели?Харесала съм си 2 модела искам да си ушия комбинация от тях,но държа на хубави материи.

наденцето™ ти къде ще си шиеш роклята в Благоевград ли (аз там мисля да я шия),какъв модел си си избрала?
на мен ми е рано blum и няма да си шия още,но минавам покрай няколко салона затова имам поглед върху благоевградските дизайнери,а и заради приятелки влизам. Но като цяло в Бл-град най-хубави са нейните рокли,поне по моят вкус и на  В.Здравкова ,тя имаше магазин тук и нейните бяха много хубави,но вече го няма.
Активен
daniela83
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #70 -: май 27, 2008, 09:22:02 »

Арлина, наденцето™ благодаря ви. Ще отида да видя на място.
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 27, 2008, 09:29:26 »

magi_st аз винаги много съм искала да съм с къса рокля:) и сега съм много щастлива, защото гражданският ни ритуал ще е по - рано и ще мога да съм и с къса рокля за него и с дълга за самата сватба chee chee chee

Ето някои моделчета, който са ми харесали


*  име.JPG (31.32 KB, 604x936 - видяно 334 пъти.)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 27, 2008, 10:05:03 »

Тази е хубава наистина. @}->--Аз ако знаех какво искам щеше да е много лесно, но не съм си изчистила образа в главата още  *crazy*и затова само гледам пък и имаме време за сега сватбата е на 21.09.
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 27, 2008, 21:41:00 »

 И моята сватба е тогава Wink, мислех си,че нямам много време, гледам модели в интернет, чета форуми и вече почти съм решила, но като тръгна по магазините, кой знае какъв акъл ще ми дойде girl_impossible
Активен
Denni
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 27, 2008, 21:54:33 »

vijte tazi


* Untitled.jpg (11.47 KB, 242x400 - видяно 3117 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines