Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 09:43:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 4  (Прочетена 249121 пъти)
 
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 23, 2008, 21:22:19 »

Ей, Бибка Bravo много добър  избор, много ти е хубава роклята good И не се притенявай за корекциите, все пак ти е голяма. Неприятен щеше да е обратния случай, но ти си перфектна и съм сигурна, че ще ти я направят като шита специално за теб. Поздрави още веднъж, ще бъдеш страхотна булка smile
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 24, 2008, 11:07:45 »

Бибка, и на мен много ми хареса роклята ти. Страхотно ти стои! А и с тези неща на презрамките много е нежна! Поздравления!!!
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #32 -: май 24, 2008, 13:03:15 »

Ето я и моята рокля  blush Надолу е права.

Активен
soksi77
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #33 -: май 24, 2008, 13:39:34 »

kopche ,
роклята ти е много хубава и ти стои страхотно. Bravo
по принцип и аз съм привърженик на правите модели, и плата и е супер
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #34 -: май 24, 2008, 14:06:54 »

Мерси smile Основата е американски сатен, а отгоре е коралова дантела. Има и елече от дантелата, ама на снимката не съм го нагласила хубаво  blush
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 24, 2008, 14:49:17 »

 Честито на всички, които са готови с роклите! Много  са красиви! Наистина ви отиват и ще сте като принцеси Wink
Активен
klovis83
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 24, 2008, 16:01:17 »

Klovis83 твоята рокля не е ли Мерлина на Грънчаров и Син, ако е същата и аз съм я мерила, но мен не ме харесаха в нея, била ми висяла, виждали ми се кокалите, аз пък си се харесвах, но това беше много в началото на моето мерене. Иначе роклята е много нежна, лека, все едно си без дрехи, страхотен изборза лятото! Bravo
Гери роклята е чудесна, много добре ти стои give_rose, и да ти кажа от личен опит по - добре, чи си купила готова, а не си се занимавала с шивачки, голямо притиснение пада nea
Gadamer4e ти последно коя рокля избра, пусни една снимка?

Да aleksa_sm, на Грънчаров и син е, аз я мерих първо в Русе, после обиколих доста магазини из София /понеже тук живея с половинката/, но не харесах нищо друго! Та реших да отида и в магазина им в София и тук я мерих, но ми се стори различна /а то всъщност наистина е така/ в София им бил стар модела на роклята, новия е малко по-различен и на мен много по-ми харесва /това го разбрах след като си отидох в Русе и отидох там в магазина им, премерих я отново и казах това е  yahoo/. Вчера ми се обадиха и ми казаха, че е готова питаха ме къде искам да ми е пробата в Русе или в София, но не искам да ми я подмятват дотук после да я връщат в Русе, така че като си отида след 3 седмици ще я меря  danceg и ще ви се покажа  danceg
Активен
Биa'
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


Директор!.......на цирка.


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 24, 2008, 20:53:36 »

Много ви благодаря момичета! @}->--Без да искам съм пуснала 2 еднакви снимки,втората трябваше да е различна ама.....Малко ме е обзела треска,не сме готови с ремонта дори не сме го започнали УЖАС,дано да се оправиме!
Лека вечер на всички! heart
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 25, 2008, 10:56:32 »

Момичета, намерих едни сайт на който има няколко моделчета на булченски рокли за бременни мами. Пък и цените на роклите не га много високи! smile
http://www.sweet-belly.de/umstandsmode-by-look/brautmode/

Активен
cremcaramel
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #39 -: май 26, 2008, 08:11:18 »

И моята рокля пристигна. yahoo Измачкана, китаецът е проявил въображение, обаче въпреки това изглежда доста прилично според мен. Естествено, не ми е съвсем точна и ще трябва да се правят леки корекции. Също така нямам подплата и обръч, трябва да намеря подходящи. Освен това "корсетът" отзад се стяга с една лента, която е много дълга и не знам какво да я правя... Освен това нямам ни най-малка идея как да си закача булото   blush Моля ви, помагайте  smile
Ето и снимки:

Активен
klovis83
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 26, 2008, 08:21:28 »

Честито cremcaramel!!!!! Според мен можеш да резнеш панделката, докъдето прецениш и ще я оправите отдолу да не се разнищи! А относно булото може би трябва да тръгнеш от това, каква прическа искаш - кок или пусната коса и след това ми се струва, че фризьорката ти ще ти предложи варианти!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 26, 2008, 08:41:24 »

cremcaramel, честито!!!! много ти утива роклята, страхотна булка ще си.  give_rose
За тази лента - и на моята гърбът е такъв и в магазина, когато я мерих, ме овързаха от горе надолу, така че панделките завършват отдолу и могат да се вържат на панделка на дупето. Твоите като гледам са доста дълги наистина, така че може просто да се отрежат докато трябва. От друга страна обаче като гледам модела на роклята, както е на уеб сайта, от долната страна на корсета изобщо не се виждат тези връзки каде отиват, някъде са скрити и аз също съм в чудеж....  blush Някой ако знае, да помага (иначе аз мога да се обадя в магазина и да питам, де)  shok.
А иначе какво ще трябва да корегираш на твоята? Дължина, предполагам при всички случаи.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 26, 2008, 09:55:22 »

cremcaramel, Гери, Бибка, kopche честито!  Bravo Виждам вече много нови рокли има  girl_wink
Пожелавам ви да бъдете най-щастливите и красиви булки  girl_wink
aleksa_sm, благодаря за линкчето. Едната от роклите много и допадна


* 290Euro.jpg (19.55 KB, 300x600 - видяно 525 пъти.)
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 26, 2008, 10:01:26 »

Крем карамел - роклята ти е много красива , както казват момичетата лентата можеш да я навървиш обратно и на кръста ти точно да има панделка, за булото можеш да го закачих някъде посредтата на самия кок или прическа така че една част да пада напред или да му сложиш някакво гребенче или фибички, за да може да седи по начина по, който в момента ти е на главата, разбира се с подходящата прическа ще си невероятна !!! за кринолин можеш да вземеш от всяко ателие - могат да го пришият или пък направо като друга пола отдолу, а между другото и така изобщо не е лоша роклята !!!!

Копче и твоята е много красива бих искала да я видя в целия си блясък !!

Бибка ти си тип принцеса любимите ми рокли - страхотна си !!!  heart
Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 26, 2008, 10:29:13 »

a_iordanova cenata na rokliata v Ruse e 825 evro. Ako iskash moga da ti pratia telefon za vraska!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines