Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 06:37:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 4  (Прочетена 240012 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: юни 25, 2008, 15:08:38 »

Сега говорих с жената от "Александра", която впрочем е много мила и любезна. Каза, че ще говори със собствениците за плата, но по-вероятно било да не се съгласят. Аз й казах, че искат да ми я ушият като подарък за сватбата и ми трябва само плата и съм готова да си платя и с надценка - в смисъл да имат печалба от цялата работа и тя каза че ще говори и пак ще се чуем. Дано се съгласят Yes
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: юни 26, 2008, 13:14:12 »

Ех, момичета, да се похваля и аз най-накрая ....
Вчера си поръчах и аз моята рокля. Ще ми и направят в Холидей на Стамболийски. След много чудене и мислене, реших роклята ми да е тази. За съжаление нямам снимка на роклята. Но обещавам в момента в който стане готова да ви е покажа, а това ще стане някъде след средата на август месец.
Много съм щастлива и нямам търпение да е видя! danceg
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: юни 26, 2008, 14:54:55 »

a_iordanova, жалко, че не може да ни покажеш снимка, но ще проявим малко търпение blum Честото за роклята ще стискам палзи да е такава, каквато е и в мечтите ти! Bravo
Активен
Alexsa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


щастливи!


Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: юни 26, 2008, 15:30:20 »

Здравейте, момичета!
Съжалявам, че веднага не можах да пиша. Благодаря ви за съветите на всички. Но ми е много притеснено какво да правя с роклята. Смятам другата или по-другата седмица да я поръчам, за да има точно месец и половина до сватбата, а и да могат да я корегират докато е време. Но с висока талия не ми харесват и няма избор от тях. Така съм се навила за корсет, а казват, че ще изглеждам като бъчва. smile Оше не мога да реша, а времето си тече много бързо!
П.П. Аз ще купувам всичко от Варна, вкл. и роклята, а сватбата е в Бургас.  weddingday
Да ми кажете хубави магазини или ателиета за рокли във Варна? Благодаря ви!
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: юни 26, 2008, 15:34:11 »

Здравейте, момичета!
Съжалявам, че веднага не можах да пиша. Благодаря ви за съветите на всички. Но ми е много притеснено какво да правя с роклята. Смятам другата или по-другата седмица да я поръчам, за да има точно месец и половина до сватбата, а и да могат да я корегират докато е време. Но с висока талия не ми харесват и няма избор от тях. Така съм се навила за корсет, а казват, че ще изглеждам като бъчва. smile Оше не мога да реша, а времето си тече много бързо!
П.П. Аз ще купувам всичко от Варна, вкл. и роклята, а сватбата е в Бургас.  weddingday
Да ми кажете хубави магазини или ателиета за рокли във Варна? Благодаря ви!

Моята е от Десислава - магазинът им е до ритуалната - иначе е на "Аз и Ти" Смолян. За SHU SHi казваха, че били хубави нещата, но не съм ходила.
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: юни 26, 2008, 16:08:28 »

Да, благодаря ви момичета! Ванили, и аз се надявам да стане това, което искам. Всъщност роклята е по техен модел с малки корекции нанесени от мен... good, така че не е нещо неизвестно, но все пак е поръчах от съвсем друга дантела и цвят на дюпона /най-вероятно сатена/, та затова се притеснявам малко.... ама ще се въздържам да мисля през следващия месец и половина.. crazy

Нетърпението да е видя готова е голямо, а едва вчера е поръчах..... huhhuh.gif
Активен
buba_katinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: юни 26, 2008, 16:42:36 »

a_iordanova, не се притеснявай. Моята рокля беше от Холидей, но във Варна и се справиха отлично. Беше по техен модел, но в червено, аз я исках в бяло и стана идеално, поне според мен.
Alexsa, и на теб бих ти ги препоръчала. Имат всичко. Магазина им е близо до ритуалната зала. Като тръгнеш от Казабланка, надуло по уличата и е в ляво. Доста е голям. Пише Холидей. Адрес не помня, но сигурно ги има в интернет.
А на всички други роклите ви са прекрасни. Исками се пак да съм булка, като ги гледам.
Активен
Alexsa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


щастливи!


Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: юни 26, 2008, 18:45:17 »

В Холидей нямаше никакво разнообразие, но и аз се завъртях за бързо там. Не ми допадна обслужването нещо. А в Десислава, не бяха много любезни. Искам месец и половина предварително и като разберат, 4е имаш повече време, не ти обръщат внимание. Аз ходих там като имаще 3 месеца да сватбата. а сега вече доста намаляха. На бул. Владислав има един магазин, Ванила, те също работят с Аз и Ти, но не съм сигърна, но май беше малко по скъпо.
Активен
buba_katinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: юни 27, 2008, 15:49:56 »

Alexsa, може и така да е. Аз съм с други впечатления, но пък са минали 3 години. А иначе разнообразие поне според мен имат, но имат и доста рокли на закачалка. Но ти си знаеш.

Активен
Princesa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


г-жа Трифонова


Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: юни 27, 2008, 18:09:39 »

Алекса, моята рокля е от "Мирена", пак близо до рит. зала във Варна. Шита е по снимка и мои желания. Много съм доволна от цялостното обслужване. А главният им магазин е в Бургас.  good
Активен
doriani
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #475 -: юни 27, 2008, 20:01:42 »

Моят опит е абсолютно същия. В далечната 1999 година, ми взеха само за шева на балната рокля 160 лв. Облякох я веднъж и това беше. Този път ще инвестирам в снимки и сватбено пътешествие, роклята е достатъчно добра за обличане веднъж. girl_wink

Което все пак значи да остане цяла до края на вечерта, защото една моя колежка детайлно ми показа как роклята й е започнала да се разпада на слънцето, защото дантелите били лепени със силиконово лепило.


направо ме шокира с този коментар ohmyкак така дантелата на роклята ще е лепена със силикон-това да не е коледна играчка sad ...
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: юни 27, 2008, 20:11:00 »

Алекса, моята рокля е от "Мирена", пак близо до рит. зала във Варна. Шита е по снимка и мои желания. Много съм доволна от цялостното обслужване. А главният им магазин е в Бургас.  good
МИРЕНА ми спретнаха и роклята и украсата на ресторанта за моята сватба миналата година.Подкрепям с две ръце. good good good Моята рокля също я шиха по снимка и обяснения, понеже исках по-различни неща от на снимката, но момичетата ме разбраха идеално какво искам.
Активен
kuklata
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #477 -: юни 27, 2008, 20:17:37 »


направо ме шокира с този коментар ohmyкак така дантелата на роклята ще е лепена със силикон-това да не е коледна играчка sad ...


Да и аз това съм го чувала че повечето български рокли са с лепени бродерии, паиети и т.н. (и могат да имат цена 300-400лв), докато вносните дори и тези правени в Китаи са с дантели и камъчета ръчно зашити на роклята...Затова не се разпадат и изглеждат по-добре. 
Активен
mimiha
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


« Отговор #478 -: юни 27, 2008, 20:28:24 »

В Холидей нямаше никакво разнообразие, но и аз се завъртях за бързо там. Не ми допадна обслужването нещо. А в Десислава, не бяха много любезни. Искам месец и половина предварително и като разберат, 4е имаш повече време, не ти обръщат внимание. Аз ходих там като имаще 3 месеца да сватбата. а сега вече доста намаляха. На бул. Владислав има един магазин, Ванила, те също работят с Аз и Ти, но не съм сигърна, но май беше малко по скъпо.
Във Ванила цените на роклите са с около 100 лв по-ниски от тези в Десислава,говоря специално за моделите на Аз и ти! Моята рокля е от Holidaysona, имат голям избор, намира се срещу Орбита на срещуположния ъгъл на 2-рия етаж! good Може де се разходиш и там!
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: юни 27, 2008, 20:47:06 »


направо ме шокира с този коментар ohmyкак така дантелата на роклята ще е лепена със силикон-това да не е коледна играчка sad ...

Момичето ми е колежка и профила й е Smurfieta. Тук-таме се вижда по снимките разпадащата се дантела. Това не й е попречило да има страхотна сватба, но майка й е вървяла с иглата и конеца след нея. От онзи салон Нели в Асеновград е роклята, едно момиче се беше оплаквало.
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines