Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 01:25:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 4  (Прочетена 249427 пъти)
 
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: юни 11, 2008, 21:34:05 »

kuklata,
поръчах я,т.к ж магазина имаха само номер 6,а аз сам 8ми.Времето им за изпалнение е доста,но роклята е обшита с кристали сваровски и мисля,4е го правят рачно.Само роклята е 1000$.Другите неща кам нея мисля да избера, когато отида да си я взема.Ето и роклята:

http://www.moncheribridals.com/CollectionProductDetail.aspx?cname=Bridals&did=0&pid=502035&year=2008&season=Spring&best=True&
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: юни 11, 2008, 23:12:01 »

Да, наистина днес я облякох за 3-ти път и ме снимаха... shok Ужасна беше!!! За първи път успях да я огледам отвсякъде по себе си. Бих казала вече, че приликата е едва 60% с оригинала. Преодолях потреса чрез.... лична намеса с ножиците, иглата и конеца!!!!!! Рязах доста плат! Свивах, отпусках... Остава да обогатя цветето, защото е толкова мъничко, че страшно дразни!
Да ви кажа, в момента се чувствам великолепно goody! И двете майки се облещиха като разбраха. На милото майка му ме гледаше и не смееше да каже и дума. Аз се смеех и действах смело без никакво притеснение над роклята. Утре като приключа напълно и ме снимат, чак тогава ще кача снимки и дано да съм доволна от резултата! Бяха си оставили ръцете. Не бих качила снимките, докато не я видя, че се е получила прилично. Оригиналът си остава химера за мен, но поне да ми стои добре, защото беше ужасно това, което видях girl_impossible!
« Последна редакция: юни 11, 2008, 23:17:10 от Alannah » Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: юни 11, 2008, 23:23:03 »

ей ама много си бойна, браво на теб за смелостта. Ще чакаме снимки за да видим роклята и след твоята намеса  girl_wink
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: юни 11, 2008, 23:27:16 »

Alannah  ти направо ми скри шапката както се казва. Евала, само така мацка, давай смело и роклята ще е уникална и само твоя  Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo
Активен
Birbochukova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #259 -: юни 12, 2008, 10:14:35 »

Цитат
Birbochukova  А можеш ли да ми кажеш каква цена беше роклята в Сияна? Или подобните модели колко вървят горе долу, защото не ми се дават много пари за рокля? 10x 10x 10x

Извинявам се за късния отговор, ама имах вирусче и......... angry
Не съм гледала цените на роклите, но моята струваше 420лв. + 20лв. за подплънки + 30лв. за чантичка от Сияна. Роклята е от дантела в екрю. Модела го има в космополитън сватба и е на Астела ателие, където струва 1900лв. - права рокля от дантела с панделка отпред.Не съм си я поръчвала, а просто ходих да разглеждам и ако си харесам да си купя и..... danceg Не мога да я снимам на този етап, защото мъжът ми влиза честичко тук и така, но много съм доволна от това,че си купих това, което исках. Така се бях отчаяла....
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: юни 12, 2008, 10:33:17 »

Alannah, ти си много смела, браво! Bravo Bravo Bravo Нямам търпение да видя снимките. А оригиналната рокля наистина изглежда страхотно, но не забравяй, че е на манекенка на обработена снимка. Не е ясно как щеше да ти стои на теб и дали щеше да ти хареса, а сега наистина ще имаш уникална рокля!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: юни 12, 2008, 11:20:19 »

Alannah,

браво на теб, доста си смеличка  Bravo

ще чакаме снимчици

даже може снимка  преди и снимка след твоята намеса
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: юни 12, 2008, 13:32:24 »

Току що ми се обадиха, че роклята ми е пристигнала danceg Само не знам кога ще отида да я видя, може да е чак в понеделник, защото имам изпит, консултации и др. такива. Дано е още по-хубава от колкото помня и няма нужда от сериозни корекции!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: юни 12, 2008, 13:38:36 »

Арлина,

честито мила!!!!

Стискам палци да е много по-красива, отколкото очакваш!!!!!

Пиши каот я вземеш!!! Може и снимчица да пуснеш, евентуално!!!!!!!

Дано чакането си е заслужавало и .... да ти стои като излята по теб!!!!!!!!
Активен
beb4o_bu
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: юни 12, 2008, 13:57:48 »

Мила момичета искам и аз да се похваля че роклята ми е готова,само дето и аз още не съм я видяла и за съжаление ще я видя чак края на месеца,защото съм в София а роклята в Добрич!
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: юни 12, 2008, 14:15:05 »

Мила момичета искам и аз да се похваля че роклята ми е готова,само дето и аз още не съм я видяла и за съжаление ще я видя чак края на месеца,защото съм в София а роклята в Добрич!
Честито за роклята beb4o_bu! Да си много щастлива с нея!
Може ли един въпрос? От Добрич ли е? И ако да от къде в Добрич?
Активен
beb4o_bu
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: юни 12, 2008, 14:44:33 »

Здравей Светли!
Роклята е от Добрич от булченска къща "Чар",магазина е срещу кино "Добрич",до една сладкарничка!Има хубави рокли и не са много скъпи.Ти от Добрич ли си?
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: юни 12, 2008, 17:22:31 »

Момичета вижте каква прекрасна рокля: http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?showAll=1&style=A3132 Направо съм влюбена в нея. В събота отивам на обиколка за рокля, ако намеря нещо подобно ще съм мнооого щастлива.

И тази също е страхотна: http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?showAll=1&style=A3100

Абе вие как си избрахте рокли? Аз направо не мога да се спра на даден модел. И всички мi говорят че са моята рокля, и всички са прекрасни. Голяма драма съм пак както за всичко друго blum
« Последна редакция: юни 12, 2008, 17:29:01 от misskapriss » Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: юни 12, 2008, 17:29:16 »

Момичета, в събота отивам в Асеновград да видя какво е станало с роклята и по възможност ад си я взема.Обаче като чувам тука разни отговори за шити рокли по снимка и почвам да се отчайвам за това, което все още не съм видяла  cray .Дано да няма поводи за сълзи, а всичко да е наред.Стискайте палци, в събота ще пиша какво е станало.Уж казаха, че са я шили едно към едно със снимката, ама то е много ясно, няма да ми кажат, че не са могли да я направят, разбира се.Абе тая си някаква надежда да остана доволна, дано се оправдаят моите очаквания.
А за момичетата, които са от Добрич  chee и аз съм от там, обаче сватбата няма да е там, а и не живея там, а само отвреме-навреме на гости в къщи.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #269 -: юни 12, 2008, 19:01:35 »

Мискаприз, и аз така - много рокли ми харесаха, но като се замислих сериозно не всеки модел би стоял толкова перфектно на моята фигура. Нито съм с 2 метра крака, нито съм без бюст, нито съм с детско кръстче. В крайна сметка надделя вътрешното ми желание за изчистен и прав модел с дантела от горе до долу и ... така и си я уших smile Не съжалявам, а и възнамерявам на всяка наша годишнина да обличам по една булчинска рокля и да си изкарам мерака поне още 15 години напред  blum
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines