Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 19:03:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 4  (Прочетена 240038 пъти)
 
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 22, 2008, 23:34:26 »

Тази е втората която пробвах.Струва 500 евро. Но мадамата ми каза че май ми е голяма.


* Dress1b.jpg (41.96 KB, 450x600 - видяно 608 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 22, 2008, 23:38:07 »

Ами  и аз затова отидох да пробвам.Първата която ви показах ми харесва повече от втората защото някак по добре  пасва и описва формите.

Аз толкова се бях притеснила че всички вече са пробвали поне по една рокля а аз ни една и най глупавото че искам и да шия без дори да знам какво би ми отивало.

Поне сега знам че не изглеждам чудовище  а що годе добре. Ако Матиас не ме беше видял с роклята и не бях купила дантелата щях да взема първата рокля и да се свършва.Но единственото което ме притесняваше беше че шлейфа е по дълъг и леко ми прече а от вътре не е с обръчи а с дебел тюл и май ще ми се закача по токчетата като танцувам.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 22, 2008, 23:46:06 »

Лелееее сладуриииии  разреших проблема  yahoo. Значи Матиас ми предложи утре да отида в магазина и да пробвам колкото си искам и направо да взимам и да не се шматкам по шивачи в Бг  и то не знам и дали ще я направят като хората или пък дали ще ми хареса. Исках да шия защото поне малко щяхме да спестим ама то със пътните до Варна за една две проби ,още повече че и само 2 седмици имам става напечено. Да не говорим че трябва да я мъкна в самолети от Бургас до Стокхолм.

Оф да и трябва да върна дантелата утре.Дано да я вземат обратно.

Значи утре отивам сутринта сама.Меря ,харесвам и копувам и тва е.

Ще показвам утре.


Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 23, 2008, 00:07:09 »

Гери, не можеш ли да отидеш и да върнеш дантелата?
Първата рокля и на мен ми харесва. Успех с намирането на РОКЛЯТА!!!  give_rose
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #19 -: май 23, 2008, 01:42:58 »

И на мен първата ми харесва повече как ти стои, а решението да си вземеш готова рокля направо от магазина е чудесно. Хем ще си спестиш цялото мотане с шивачи наистина. Аз също пообиколих тук магазините, но не можах да харесам нищо ... Имаше няколко нелоши модела, но бяха номера като за скелети и цени като за милионери. Затова решихме въпроса с рокля от България (и разправиите с транспортирането й). Дано ти вземат дантелата обратно, а ако не искат да я вземат - все ще й намериш приложение. Пиши как е минало и коя рокля си избрала  Bravo give_rose
Активен
korona
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53



« Отговор #20 -: май 23, 2008, 06:01:04 »

Gery_79,

защо ще връщаш дантелата, ако ще взимаш първата рокля, от дантелата би излязло страхотно болеро ( имам впредвид само ръкави, които да почват от подмишницата и гръб), пробвай да видиш дали ще се връзва дантелата с плата на роклята....според мен болеро би ти стояло чудесно и би те допълвало, защото първата рокля е хубава,но не е много богата, а и ръкави биха ти отивали....
« Последна редакция: май 23, 2008, 10:49:47 от korona » Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 23, 2008, 08:22:23 »

Гери, стархотна е тая първата рокля! Много си хубава с е нея! Дано днес да успееш да си купиш рокля! Страхотно е да си намериш перфектната рокля, без да шиеш и да се притесниаваш! Действай смело и после няма да съжаляваш! А и идеята на Корона за болерото също е страхотна, стига дантелата да пасва на роклята! Успех и приятни емоции с меренето!
Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 23, 2008, 12:01:51 »

a_iordanova аз също като ходех първия път ме обслужи една млада жена на име Петя и тя се държа страхотно, беше много онзивчива, а като отидох втория път беше една по -възрастна жена на име Ваня и тя се държеше сякаш ще и изхаби някой роклите, ако ги пробва!
Ако ми кажеш кой е номера на роклята мога да питам в Русе колко струва, защото там някои рокли са малко по-евтини.
Моята рокля е с воали тип принцеса, но и тази която ти си показала е страхотна.
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 23, 2008, 12:32:24 »

Desy,

Благодаря много! give_rose Да момичето беше младо и много любезно.... Единственото, което мога да кажа, че ако продавачките се държат по този начин е в техен минус, независимо дали бутика е "скъп" или "обикновен" nea  beating
"Моята рокля" е модел GR 132 от колекция Sensualle. good Момичето ми обясни, че ако роклята е давана под наем, продажната и цена се намалява с около 200 евро.  Тази, която мерих беше чисто нова, каза че са е получили преди две седмици, всъщност то си личеше, защото колана беше в опакован в найлон.
Наистина, ще ти бъда благодарна ако провериш каква е цената в Русе на тази рокля....

В краен случай ако пък не си харесам нещо друго, наистина мога и да си е ушия..... nea Въпреки, че много ме съмнява да има шивачка, която ще се справи толкоз добре!  bad

Съгласна съм с Vanilly, че е чудесно да си избереш готова рокля без да се занимаваш с шивачки, които в повечето случаи правят каквото си наумят, поне моят опит до сега е такъв....затова и съм малко diablo
че не мога да си е купя...... но човек трябва да гледа положително на нещата...... yahoo
Активен
klovis83
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 23, 2008, 14:28:43 »

и отзад. Има шлеиф който май не се вижда добре.

Извинявам се за ужасното качество но взех със себе си старата ни камера която е по дискретна защото не бях сигурна дали ще ми разрешат да снимаме- но всъщност нямаше проблем за снимки.

Гери, на мен лично втората рокля по-ми допада, а и как ти стои също /но това е лично мое мнение/!!! С тези дипли и този шлейф не знам доколко ще ти е удобно, за мен това е от много голямо значение относно роклята незнам, как е за теб!
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 23, 2008, 16:38:41 »

Милички сладички, да кажа какви ги надробих и аз днес.Излязох в 10 сутринта и сега се прибирам. crazy

Та значи отидох да върна дантелата и тъй като бях взела целия топ от 10м миказах че нямало проблем да я върна.Леле добре че не взех само 7м както мислех в началото и да се чудя какво да правя сега.

Така после отидох в магазина в който пробвах роклите вчера и пробвах първата рокля (ще пусна снимчица долу). Леко ми беше дълга ,но аз я проввах с ниски обувки все пак.Казаха ми че ако искам да я намалят дължината трябва да я занеса на салон с който работят и то щеще да стане дълга и широка.
Исках да видя дали все пак нямат някоя друга рокля която мога да пробвам мои размер защото не ми се искаше все пак да взема тази която Матиас видя но нямаха.пратиха ме в два други техни магазини но и там нямаше нищо. Купих си обувките и се върнах пак в първия салон. Пробвах роклята пак с новите обувки и просто заспа.не мога да си представя че с моето дупе и мазнинки рокля ще ми прилепне така добре че и на дължина. Та купих си воала и взех роклята.

Та това е за сега.Радвам се че всичко свърши защото не се издържаше вече.Сега само вашите рокли ще гледам blum

Мисля да зашия малки перлички или безцветни камъчета на тюла отдолу както на една сходна рокля която видях в салона.проста работа е а и има един магазин само за такива неща.

Съгласна съм че роклята не е много богата но аз и не исках да е.Някак си не се чуствам комфортно ако е супер надиплена.А и не може за градинско парти да се повлека много натруфена.


* DSC_0207.jpg (26.08 KB, 402x600 - видяно 602 пъти.)
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 23, 2008, 17:27:26 »

Браво Гери, страхотна ти е роклята и ти стои също страхотно!!! Bravo give_rose
Честита!!!
Напълно те разбирам че вече не си издържала, аз моята другата седмица ще я взимам и вече нямам търпение!!! danceg goody
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 23, 2008, 18:42:28 »

Klovis83 твоята рокля не е ли Мерлина на Грънчаров и Син, ако е същата и аз съм я мерила, но мен не ме харесаха в нея, била ми висяла, виждали ми се кокалите, аз пък си се харесвах, но това беше много в началото на моето мерене. Иначе роклята е много нежна, лека, все едно си без дрехи, страхотен изборза лятото! Bravo
Гери роклята е чудесна, много добре ти стои give_rose, и да ти кажа от личен опит по - добре, чи си купила готова, а не си се занимавала с шивачки, голямо притиснение пада nea
Gadamer4e ти последно коя рокля избра, пусни една снимка?
Активен
Биa'
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


Директор!.......на цирка.


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 23, 2008, 19:04:29 »

Момичета ето роклята,кото поръчах,обаче тази ми е много голяма
« Последна редакция: май 24, 2008, 23:06:08 от maria_lakova » Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 23, 2008, 20:31:17 »

Гери, честито! Направила си много добър избор и тъкмо няма да се притесняваш ще стане ли или няма да стане, ако трябваше да се шие. Браво!  Bravo

Бибка, много е красива роклята - като принцеса си в нея. Честито и на теб! give_rose
« Последна редакция: май 23, 2008, 21:53:34 от ellie_bellie » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines