Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 01, 2024, 21:46:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещо столче за Wienerin!!!  (Прочетена 14080 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: май 20, 2008, 21:16:28 »

Добре дошла на горещото столче
ето ги и моите въпросчета към теб
1.Трите неща които най много цениш в хората?
2.Ако беше плод щеше да си........?
3.Последното ти разочарование е.....?
4.Лесно ли се доверяваш на хората?
5.Лесно ли се сприятеляваш с хората?
6.Ако имаш право точно в този момент да си пожелаеш само едно желание което да се сбъдне какво ще е то?
7.Любимото ти време от деня е......
8.Обичаш ли работата си?
9.Кога за последно плака и от щастие или мъка?
айде стига засега после други
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 20, 2008, 21:48:35 »

Добре дошла на горещото столче
ето ги и моите въпросчета към теб
1.Трите неща които най много цениш в хората?
2.Ако беше плод щеше да си........?
3.Последното ти разочарование е.....?
4.Лесно ли се доверяваш на хората?
5.Лесно ли се сприятеляваш с хората?
6.Ако имаш право точно в този момент да си пожелаеш само едно желание което да се сбъдне какво ще е то?
7.Любимото ти време от деня е......
8.Обичаш ли работата си?
9.Кога за последно плака и от щастие или мъка?
айде стига засега после други

 Bravo с най-голямо удоволствие сядам да ме "поизпържите"  tease
1. ценя в другите колкото и тривиално да прозвучи: възпитанието, добротата и съпричастността към проблемите и грижите на другите
2. ягода, че мъжа ми много ги обича  sarcastic
3. последното разочарование е от днес...
имах много важна среща насрочена за днес още преди да се прибера за сватбата и заради нея не можах да остана за медена седмичка с любимото, защото трябваше да приготвям документация и други такива административни простотии и днес отмениха срещата  tuktuk hysteric за нач. на юни може би
4. не, не се доверявам лесно на хората за наистина важните неща в живота ми  blush
5. ами мисля, че лесно се сприятелявам с хората, живота ми се е стекъл по такъв начин че познавам хора от над десет националности и смея да кажа, че добре се разбираме
6. желанието ми е да си взема мъжа до мен завинаги  heart (пак сме разделени)
7. любимото ми време е от 00 до 02 след полунощ..тогава работя и най-концентрирано  pardon
8. обичам работата си, да, но ми беше доста кофти да напиша първата негативна оценка  blush
9. от щастие плаках на сватбения си ден в ритуалната зала, словото на жената беше толкова прочувствено и усещах пръстите на съпруга ми обвили моите, колко силно ме стискаха..беше красив момент  girl_in_love от мъка плаках преди малко, че поставих работата си пред семейството си и съдбата се показа като голяма кучка като ми го скрои този номер с отлагането на срещата   diablo

 Curtsey благодаря за въпросчетата!

Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #2 -: май 20, 2008, 22:19:07 »

 Ах, каква радост! Точно ти исках да се паднеш!

1. Мислите ли за деца скоро? Wink
2. Къде ще живеете след сватбата?
3. Кой беше най-големия гаф на сватбата ти?
4. Коя беше най-приятната изненада на сватбата ти?
5. Какво мислиш за абортите и имат ли жените право на последната дума по въпроса?
6. Кой е най-милия ти спомен от детството?
7. Как се запознахте с мъжа ти?
8. Кое е любимото ти ядене? smile
9. Wienerin какво означава и от къде идва?
10. На кой от горните въпроси ти беше най-приятно/неприятно да отговориш? smile

Засега толкова  give_rose
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 20, 2008, 22:19:42 »

Преподавателката към студентката: diablo
"Изтеглихте билетче номер 3 и то съдържа 7 въпросчета"

1. С какво Наско спечели доверието ти при първите срещи?
2. Чувстваш ли се успяла жена?
3. Какво изпитваш след като се завърнеш след дълго отсъствие в Бургас и докоснеш морето?
4. Казвала ли си "Обичам Ви" на родителите си?
5. Какво е любимото ти ястие в предпочитан ресторант?
6. Печелиш от тотото - как биха променили парите живота ти? Би ли се отказала от кариерата си?
7. Мечтаеш за почивка на? Или мястото няма значение?
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 20, 2008, 22:43:59 »

Ах, каква радост! Точно ти исках да се паднеш!

1. Мислите ли за деца скоро? Wink
2. Къде ще живеете след сватбата?
3. Кой беше най-големия гаф на сватбата ти?
4. Коя беше най-приятната изненада на сватбата ти?
5. Какво мислиш за абортите и имат ли жените право на последната дума по въпроса?
6. Кой е най-милия ти спомен от детството?
7. Как се запознахте с мъжа ти?
8. Кое е любимото ти ядене? smile
9. Wienerin какво означава и от къде идва?
10. На кой от горните въпроси ти беше най-приятно/неприятно да отговориш? smile

Засега толкова  give_rose

 pullpigtails отговарям

1. мислим за бебенце, да, но в следващите три-четири месеца едва ли ще се решим да пробваме  blush защото още нищо не е ясно с преместването на мъжа ми при мен и работата му
2. ще живеем в лондон  girl_in_love града, в който се влюбих от пръв поглед
3. най-големия гаф на сватбата беше, че аз където живота ми е разпределен по часове за следващите няколко месеца дори, закъснях за сватбата си  crazy nea с цял половин час!  Oh my ...
4. най-приятната изненада беше четирилистната детелина, която един от гостите намери в двора на църквата! никога не съм намирала или пък ми е била подарявана и страшно се разчувствах  blush
5. категорично против абортите съм, не бих махнала детето си (освен ако не е заченато при обстоятелства, които не ги пожелавам на никоя жена) независимо в колко тежка ситуация съм. Смятам, че детето е дар Божи и ние човеците нямаме право да решаваме кой да живее и кой не, това е мое мнение, с което не искам да обвръзвам никого  blush Не смятам, че жената има последната дума, мисля, че и двамата родители трябва да имат равноправен глас във взимането на това решение, ако се стигне до него поради една или друга причина
6. мил спомен от детството...когато отидохме да купим кученцето ни  blush
7. с мъжа ми се запознахме в интернет  Girl_hide
8. ами то не е ядене ами просто любим сандвич  tease топъл хляб от фурната, намазан с лютеница, наръсен със сирене и малко луканка  Girl_hide tease
9. Wienerin идва от Виена и означава Виенчанка на немски, нарекох се с него поради факта, че имам изкарани 7 или 8 години в този красив, но бездушен град
10. най-приятно ми беше да отговоря на въпрос номер едно, а най-неприятно (не точно неприятно, а по-скоро внимавах как точно се изразявам) беше въпрос номер пет  smile
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 20, 2008, 22:59:39 »

Преподавателката към студентката: diablo
"Изтеглихте билетче номер 3 и то съдържа 7 въпросчета"

1. С какво Наско спечели доверието ти при първите срещи?
2. Чувстваш ли се успяла жена?
3. Какво изпитваш след като се завърнеш след дълго отсъствие в Бургас и докоснеш морето?
4. Казвала ли си "Обичам Ви" на родителите си?
5. Какво е любимото ти ястие в предпочитан ресторант?
6. Печелиш от тотото - как биха променили парите живота ти? Би ли се отказала от кариерата си?
7. Мечтаеш за почивка на? Или мястото няма значение?

ето отговорите и на тези въпросчета  give_rose
1.ние с него нямахме "истински" първи срещи, а разговори до посред нощ на ICQ за какво ли не. Получи се страшно естествено, въпреки необичайните обстоятелства при които се запознахме  blush А също и факта, че на втория или третия ден си призна за нещо, заради което аз го блокирах от кю-то и не исках да чувам и зная за него..но след няколко дни той ми се обади по телефона и ми каза, че разбира яростта ми, но иска да продължим с разговорите ...и така..  Girl_hide blush heart
2.смятам се за успяла жена, да! и не съжалявам за нито един миг, в който съм инвестирала в знания и умения  smile
3. интересен въпрос, но честно да си кажа, Бургас не го чувствам като роден град и не изпитвам нищичко като се прибирам  pardon но морето, морето е втората голяма любов в живота ми след Наско...имаме къща в едно селце близо до Бургас и там имам едни любими скали..откарвала съм часове просто така гледайки как се разбиват вълните и мечтаейки да съм чайка...
4. не, не съм им казвала и на двамата, че ги обичам  huhhuh.gif писала съм им го само  blush
5. любимо ястие нямам  girl_impossible винаги си поръчвам различни неща  pardon
6. от кариерата си бих се отказала само ако мой близък се разболее тежко, иначе нищо не е в състояние да ме откаже..а ако спечеля от тотото, ще имам повече от две деца  blush но не мисля, че парите биха променили живота ми, заклет работохолик съм  Girl_hide
7. мечтая за медена почивка, мястото няма значение, стига да се осъществи  blush

 give_rose
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 20, 2008, 23:31:08 »

Благодаря, Ели!  give_rose
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 21, 2008, 02:30:38 »

Ха така, дарлинг, да си дойдем на думата tease

Аз понеже съм супер любопитко и на всяка манджа меродия, не мога просто да се сдържа.   blush
Специално изчаках да се прибера от работа и тогава да задавам въпроси, за да съм мах. съсредоточена  Yes

1. Каква е дисциплината, която преподаваш?
2. Това ли е дългосрочната кариера, която искаш да имаш или следва нещо друго? И ако следва, какво би било то?
3. Би ли се върнала да живееш в България? Ако да - коя би била достатъчно голяма причина, за да те накара да се върнеш? Ако не - защо?
4. Първата преценка за човек, с който се запознаваш - тя обиновено оказва ли се вярна или не?
5. Разчиташ ли на "шестото" си чувство?
6. Бързо ли взимаш решения или предпочиташ да ти "улегне"?
7. Търпелива ли си?
8. С какво си известна сред приятелите си?
9. Кой е най-близкия ти човек, като изключим Наско?
10. Как релаксираш?
11. Къде искаш да се пенсионираш?
12. Имаш ли нужда от слънце, за да ти е добро настроението или си ок и с мрачно време?
13. Купуваш ли си ненужни вещи или спадаш към практичния тип?

Няма край, знам... еми така е - да видиш как се пишат домашни   gape  writer

Инджой smile   Flower


Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 21, 2008, 03:56:52 »

Ха така, дарлинг, да си дойдем на думата tease

Аз понеже съм супер любопитко и на всяка манджа меродия, не мога просто да се сдържа.   blush
Специално изчаках да се прибера от работа и тогава да задавам въпроси, за да съм мах. съсредоточена  Yes

1. Каква е дисциплината, която преподаваш?
2. Това ли е дългосрочната кариера, която искаш да имаш или следва нещо друго? И ако следва, какво би било то?
3. Би ли се върнала да живееш в България? Ако да - коя би била достатъчно голяма причина, за да те накара да се върнеш? Ако не - защо?
4. Първата преценка за човек, с който се запознаваш - тя обиновено оказва ли се вярна или не?
5. Разчиташ ли на "шестото" си чувство?
6. Бързо ли взимаш решения или предпочиташ да ти "улегне"?
7. Търпелива ли си?
8. С какво си известна сред приятелите си?
9. Кой е най-близкия ти човек, като изключим Наско?
10. Как релаксираш?
11. Къде искаш да се пенсионираш?
12. Имаш ли нужда от слънце, за да ти е добро настроението или си ок и с мрачно време?
13. Купуваш ли си ненужни вещи или спадаш към практичния тип?

Няма край, знам... еми така е - да видиш как се пишат домашни   gape  writer

Инджой smile   Flower




ellie_bellie, хвана ме на "къс пас" след няколко чаши вино и няколко серийки на "отчаяните съпруги" (да отбележа, че мъжа ми ми ги изпрати седмица след сватбата ни  tease)

1. дисциплината е туризъм и по-точно маркетинг и research methods  pardon отделно пиша докторат и разни други проектчета  правя, ако унито ми спечели парички за тях  pardon
2. хмм, определено искам да правя кариера и в туристическата индустрия (имам малко стаж в хотели, но общо взето "черна работа"), но за следващите три-четири години фокуса ми е върху академична кариера  Girl_hide Интересно ми е да чета, да научавам нови неща, да се обогатявам и какво по-прекрасно от това да получаваш пари за да трупаш знания  blum
3. Не, не бих се върнала в България, съжалявам да го кажа, но съм вече доста чужда на тази държава и като гледам как убива бавно родителите ми, приятелите ми...не  nea предпочитам емигрант цял живот, пред нещастен (в моите очи) живот в България...обичам хората в тази държава, обичам детските си спомени, но от настоящето не обичам нищичко  huhhuh.gif
4. да, почти винаги не ме лъже първоначалното ми впечатление
5. основно на него разчитам и с годините започвам все по-силно да му "чета" сигналите
6. решенията ги взимам бързо и дори когато съм се колебаела за нещо, винаги съм се спирала на първото решение, което ми е дошло на ум
7. по-скоро търпелива да, идва от зодията ми Козирог  tease
8. ако трябва да кажа първата дума, която ми идва на ум то това е "упорита", ако са две то тогава "упорита и целеустремена", а ако са три "упорита, целеустремена и добра душа"  pardon
9. майка ми  heart
10. релаксирането ми е болна тема, не мога да се "изключвам", дори и на почивка да отидем аз пак си мисля за моите работи, ходя с тефтера в чантата...уфф, ужасно е знам  huhhuh.gif След тежък ден например обичам да си налея чаша бяло вино, да седна пред телевизора и да изгледам нещо смешно, което няма да ме натовари
11. Искам да се пенсионирам там където цените са ниски, слънцето е нон-стоп, но не става 40 градуса и медицинското им обслужване е перфектно  pardon нооо може и компромисен вариант да избера някой красив остров  tease
12. Ок съм и с мрачно време, когато съм се събудила весела не ме интересува навън какво е времето
13. ужасно практичен човек съм и никога не трупам неща около себе си и дори честно казано не обичам да давам пари за дрехи или такива глезотийки, по-скоро бих си купила пътеводител или речник или някаква книга, която я няма в библиотеката  на университета  pardon

инджойвах  write Flower
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 21, 2008, 04:11:18 »

Супер си! Много ти благодаря за отговорите!  air_kiss
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 21, 2008, 04:17:04 »

моля, моля  LOVING сега отивам при морфей, защото тук е три часаааа и след малко ще гледаме сериала oversleep
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #11 -: май 21, 2008, 07:47:48 »

И аз съм доволна от отговорите ти  good Тъкмо се сетих да те питам дали гледа полуфинала на Евровизия снощи и коя песен ти хареса най-много? (лесен въпрос, тъй като според мен само 2-3 песни заслъжаваха да стигнат финал, другите бяха  tomatowar )
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 21, 2008, 11:19:00 »

ами не, не гледах, след миналогодишната боза, която спечели, си обещах да не я гледам повече евровизия  pardon
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 21, 2008, 11:34:30 »

ето още няколко въпросчета от мен
1.Смяташ ли че форумите са място където може да си намериш истински приятели?
2.Намирала ли си такива ?
3.Как минава един твой ден?
4.С каква мисъл заспа вчера?
5.С каква мисъл се събуди сутринта?
6.Обичаш ли да спиш до късно?
7.Често ли казваш/пишеш обичам те на мъжа си?
8.Кое в неговите действия те е разочаровалии какво би те разочаровало?
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 21, 2008, 11:52:42 »

отговарям и на тези с голямо желание  give_rose

1. смятам, че е възможно да намериш истински приятели!
2.аз Наско точно в един форум го намерих и станахме семейство, защо тогава да нямаш и приятели от форуми  give_rose а от този конкретен форум имам вече две много скъпи другарчета  give_rose
3. Денят ми минава горе долу по един и същи начин..гледам да не ставам преди 9ч. (слава Богу позволено ми е да ходя когато искам), защото вечер стоя наистина до късно, след това душче, кафенце, евентуално закуска и тичам към автобуса за да отида в университета. Там вече деня протича различно, в зависимост дали имам лекции или не. Ако нямам лекции се затварям в кабинета си и нападам форума  tease и след това започвам да си работя по докторантурата или ако имам проект. Понякога идва някой студент нещо да му се обясни или да поговорим за нещо, което не е разбрал и т.н. Често по обед имаме малки "конференции" с професорите и обсъждаме разни неща, а след това с няколко приятелчета отиваме в столовата и хапваме заедно  tease Следобеда преминава отново или в преподаване или в писмена работа или четене..и така до към 18 ч. След това се прибирам у дома, почивам си час, два, чувам се с Наско, с майка ми, с някое приятелче и започвам истинската работа върху докторантурата ми, търся материали, превеждам, анализирам, пиша...и така до 2-3 ч.
4. мисълта ми беше да не забравя днес да изпратя един важен имейл и за да не забравя на сутринта за него, си преместих халката от дясната на лявата ръка т.е. да ме подсети, че имам нещо важно за правене  pardon
5. сутринта се събудих с мисълта "ох, не мога ли днес да си остана вкъщи"  blush
6. обичам да спя до късно да, но рядко ми се случва това щастие. Под късно разбирам обаче макс. 12 ч. никога не съм спала и след 12 ч.  Girl_hide
7. да! понякога дори си мисля, че прекалявам и ще го изтъркам скоро  blush
8. разочаровало ме е това в мъжа ми, че често пъти не се вглежда в детайлите и свършва нещо, за което съм го помолила "през пръсти"  beating Но той просто е мъж  pardon
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines