Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:22:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба:sabeva_07  (Прочетена 27627 пъти)
 
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« -: март 29, 2007, 16:01:53 »

 danceg
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 29, 2007, 16:04:42 »

Остават 23 дни, предлагам да споделям с вас чувствата и вълненията си до заветната дата Bravo
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 29, 2007, 16:07:28 »

Ами давай, чакаме да кажеш как тече подготовката в последните дни как се чувстваш?   Curtsey
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 29, 2007, 16:13:51 »

Ами Юле, засега съм спокойна.На 14 Април е моминското ми парти, след него остава 1 седмица в която ще си променя цвета на косата, ще си направя кола на мишници, ръце и бикини.Ден преди сватбата ще ходя на маникюр.В началото на Април съм на пробна някъде към 7-8.Абе доста работи има още, ама съм спокойна незнам защо?Може би като наближи още ще има нерви DANCE
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #4 -: март 29, 2007, 17:24:52 »

Споделяй редовно! И на мен ми е много интересно какви са чувствата в последния месец преди сватбата, че и нашето време малко по-малко наближава...
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 29, 2007, 17:28:08 »

Миличка ние май сме на една датичка с теб  :DANCE:Да ви кажа честно на мен ми е едно спокойно,абе малко като в транс  :sarcastic:не мога да повярвам,че времето толкова наближи и същевременно се чудя,с какво ще се занимавам после като свърши  :(Затова се наслаждавам напълно на моментите на предсватбеноте приготовления  yahoo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 29, 2007, 18:18:57 »

sabeva_07 браво за спокойствието.А отпуска ще има ли?
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 29, 2007, 18:34:15 »

Ilusion, радвам се че сме на една дата, м/у другото не са малко сватбите на тази дата.Знаеш ли какво ми каза един приятел за числото 21, че двама души стават едно.Звучи страхотно нали, не се бях сещала за това.За нас с моето мъжле тази дата няма нищо общо с датите в нашият живот, тя е едно ново начало изпълнено с много любов и сем. щастие, надявам се и за теб да е така.Сърдечни поздрави от вече г-жа Събева DANCE
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 29, 2007, 18:39:01 »

fiibi_bg, аз от 2 месеца неработя, реших да организирам цялата сватба и съм се посветила изцяло на нея.Мисля че веднъж се случва това и ми се иска да взема участие във всичко около подготовката.Ще си потърся работа след сватбата, а м/у временно съм студентка, така че имам с какво да се занимавам освен приготовленията.Благодаря че така чисто сърдечно се интересувате от предстоящата ми сватба и чувствата които ме обземат около нея. CHEERS
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 29, 2007, 18:50:03 »

Миличка и аз не го занех това с 21,но звучи суперр.И за нас тази дата няма нищо свързано с връзката ни,избрахме я случайно.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #10 -: март 29, 2007, 19:12:19 »

Миличка ние май сме на една датичка с теб  :DANCE:Да ви кажа честно на мен ми е едно спокойно,абе малко като в транс  :sarcastic:не мога да повярвам,че времето толкова наближи и същевременно се чудя,с какво ще се занимавам после като свърши  :(Затова се наслаждавам напълно на моментите на предсватбеноте приготовления  yahoo

ilusion, това е много добра философия на мислене, която те държи спокойна. И аз трябва да опитам така! Bravo
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 01, 2007, 07:00:36 »

Искам да ви се похваля, че вчера избрахме менюто в ресторанта, тортата и подредбата на масите.Много се вълнувам, вече почти немога да спя.Незнам като наближи съвсем как ще съм.Това е от мен засега girl_in_love
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #12 -: април 01, 2007, 09:43:44 »

Искам да ви се похваля, че вчера избрахме менюто в ресторанта, тортата и подредбата на масите.Много се вълнувам, вече почти немога да спя.Незнам като наближи съвсем как ще съм.Това е от мен засега girl_in_love
разбирам те.нормално е да се вълнуваш! *YAHOO*все пак това се случва веднъж в живота!е,за някой не е веднъш ,де! Dance :love_together:но все пак!колкото по-наближава ,толкова повече нямаш търпение! hiphip hiphip hiphip
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 02, 2007, 13:03:44 »

Ооо  sabeva_07 ,като прочетох всичко,което си написала и направо и аз започнах да се вълнувам!!!Пиши по-често,ако можеш много е приятно да се чете такова нещо!!!До моята сватба има 2 месеца и няколко дни,но отсега се вълнувам страшно много и немога да спя и т.н crazy
Желая ти успех от все сърце и съм сигурна,че всичко ще бъде прекрасно!!! give_rose
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 02, 2007, 13:20:48 »

Ами общо взето всяка вечер сънувам нещо свързано със сватбата, немога да повярвам че още малко и мечтата ми ще се сбъдне, защото честно да си призная това предложение го чаках отдавна тъй като с милото живеем почти 4 год. заедно. girl_in_love
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines