Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:42:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбен сайт за гостите на сватбата?  (Прочетена 96523 пъти)
 
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 10, 2009, 22:23:34 »

хайде да покажеш после какво си изобретила  yahoo
аз тъкмо направих до някъде един и накрая като ми ограничиха достапа и не съм си захванала да правя друг...ама скоро като ме удари хормона  pleasantry може и да измъдря нещо  tease
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: януари 04, 2010, 03:12:14 »

Момичета, силно ви препоръчвам ако ще правите сватбен сайт ето този американски хостинг: http://www.weddingwindow.com/ Ние си направихме и резултатът е страшен!  yahoo Много стилен и точно на място! Ние платихме 69 долара за 1 година. Позволява всякакви модерации и персонализации, можете да го направите колкото красив си искате! Успех!  good
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #47 -: януари 11, 2010, 10:12:36 »

 Ariel , това е много хубава оферта  good Разгледах представеното от теб и наистина могат да се получат страшно красиви сватбени сайтове  smile Благодаря ти , че си го споделила  give_rose Така ще има и други хора, които ще могат да се порадват на свой сайт  smile
 На мен ми допаднаха много от вариантите, ала понеже  бъдещият младоженец прави точно такива неща( това му е професията), ще се измисля от него  blush
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 12, 2010, 22:04:09 »

michelle, ако имаш кой да ти го направи въобще не се и замисляй!  Wink Ние понеже сме малко уебсайт-неграмотни, хехе, затова използвахме готови темплейти.  blush Но идеята за сватбен сайт е чудесна и определено си заслужава!
« Последна редакция: януари 12, 2010, 22:05:44 от Ariel » Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 12, 2010, 22:26:43 »

Тук - http://www.sarikovi.com/ (НОВО! Изработване на ЛИЧЕН СВАТБЕН САЙТ на младоженците ), също има инфо и предлагат създаване на "Сватбен сайт за гостите"
Скоро това, ще се превърне в масово желание и бързо ще се разпространи. Интернета се развива с бясна скорост - "Мишката изяде книжката"  pc_love
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #50 -: януари 13, 2010, 19:36:44 »

 Ariel, мила, не се наричайте неграмотни  sad Не на всеки това му е работата. Затова съм с две ръце за фирмите, които правят такива сайтове  Wink
 Извинявам се за  Offtopic
 Dj Aleksi , за пореден път изненадваш с добро предложение, явно са талантливи хората в България  blum






 
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #51 -: юли 21, 2010, 22:53:26 »

 Пиша в отговор на Trubadura от въпроса и в темата за сватбените покани.
 За сайта-има опция да е публичен, има опция и да е само за поканени. Ние не сме поставяли ограничения за посещаемост, но адресът е известен само и единствено на поканените. Сега, ако някой случайно попадне на него, това е съвсем отделен въпрос.
Ниска посещаемост в нашия случай може да има, ако гостите ни не четат поканите, които са им изпратени. Някои признаха, че не са внимавали-прегледали са горе-долу текста и това е  GROAN Между другото, дали сайтът е публичен или може да се влиза в него след подаване на парола, няма ама абсолютно никакво отношение към броя посетили го поканени гости. Виж, ако целиш да го посещават и хора, които не са сред гостите ти, това е друга тема.
 А за правенето на сайт? Искаш да използваш готовите безплатни форми в нета или сама да си направиш всичко от-до?
« Последна редакция: юли 21, 2010, 22:58:21 от michelle » Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 21, 2010, 23:12:56 »

Нашият сайт например е публичен, т.е. всеки, който знае адреса може да го посети без ограничения, но ние не сме публикували адреса и той не може да се намери в търсачки (има такава опция), демек ако някой който не е поканен го търси няма да го намери. Ние сме дали адреса на всичките ни гости и на хора, които искаме да го знаят. Мисля, че това е най-добрият вариант. А иначе има и опция (поне в сайта, който ние ползваме) да се зададе и парола на определени секции, т.е. ако дадена секция от сайта е само за роднини да кажем, достъпът може да се филтрира с парола, която само те да знаят.
Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 21, 2010, 23:34:51 »

Мерси, michelle!

за информациятя за тази тема, идеята за сайта и всичко покрай нея smile

Достъпността на сайта според мен има значение за посещаемостта. Разбира се, само ако се цели повече от веднъж да се посети. Ако всеки път се налага да се лог-ва посетителя, някои нямат практиката и нагласата и се отказват ...

Иначе, нашият сайт най-вероятно ще е затворен или поне 90% от него. Не съм мислила конкретно как ще го направя, но то има невероятно предлагане на разни приложения, та може и някое от тях да ползвам за спестяване на време... ще мисля, мисля, и ще реша smile

Ще разгледам темата и ще се включа по-адекватно в дискусиите.... ех, че хубава идея за сайта smile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #54 -: юли 21, 2010, 23:42:00 »

 Ariel  е обяснила всичко перфектно  Bravo За мен, обаче, да не им се влиза в сайта на хората, защото ще им иска потребителско име и парола, си е чиста глезотия  sad А и те няма всеки ден в продължение на години да влизат, а само няколко месеца и то 2-3 пъти. Къде е сложното и трудното не знам. В крайна сметка има толкова начини да не им се налага да помнят тази информация  smile
Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 22, 2010, 08:05:10 »

напълно съм съгласна. още повече, че е въпрос на няколко клика, за да се запази всяка лог- информация в компютъра. въпрос на нагласа е. споделям вашата идея (на michelle и ariel) и най-вероятно и аз така ще направя.

в интерес на истината преди две, три седмици си мислех за блог, посветен на сватбата. разглеждайки посочените сайтове, обаче виждам доста примамливи приложения, които са готови. може би ще направя един - два теста и ще споделя за обратна връзка smile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #56 -: юли 22, 2010, 08:20:24 »

 Успех  Good luck Ще ми бъде много интересно да споделиш резултата, понеже съм човек, доста запален по тези неща  blum Ти имаш въображение и със сигурност ще стане много хубаво.
 Между другото май наистина блоговете се асимилират по-лесно, понеже предполагат един по-непосредствен и лесен за разбиране начин на поднасяне на информацията. От тази гледна точка аз предпочитах блог, но моето човече категорично ме отряза  smile
Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 22, 2010, 08:27:33 »

Завиждам ти за ресурса, с който разполагаш smile Ако има и желание, сайтът ви ще е единствен smile

Реших, че ще е блог и то предимно заради концепцията за споделяне - лично и между повече хора ...
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #58 -: юли 22, 2010, 08:56:41 »

 А, само за бъдещия съпруг може да се завижда  blum Той написа самия сайт, а аз съм само по дизайна. Ще ти пиша на лични  smile
« Последна редакция: юли 22, 2010, 09:02:18 от michelle » Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #59 -: юли 22, 2010, 15:28:55 »

И нашият сайт е на готов темплейт, дали сме адреса на поканените и  ще го дадем на чужбинските познати да гледат снимки след събитието, но иначе няма регистрация, т.е не иска лог ин и парола, но също като на Ариел търсачките не го намират. Обаче и на мен ми е странно, че хората не потвърждават присъствие чрез опцията на сайта, защото би ми било 100 пъти по-лесно да отворя сайта и да видя кой Да - кой Не, отколкото да си водя екселски таблици кой съм поканила и кой какво казал. От 50+ само 7 човека са потвърдили на сайта за сега. Срок сме дали до 15 август т.е 3 седмици преди датата и после явно ще прозвъняваме.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines