Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:27:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбен сайт за гостите на сватбата?  (Прочетена 96522 пъти)
 
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #30 -: март 18, 2009, 15:05:25 »

Такамм, ето до къде стигнах аз в опитите си. Засега само първата графа е съвсем попълнена и заглавната страница е приблизително готова, но се надявам да имам по - голям прогрес в следващите дни.

http://www.ewedding.com/sites/Susel4e
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #31 -: март 18, 2009, 15:12:40 »

бреййй чак килизирана.... и страничката е супер.... браво  Bravo
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #32 -: март 18, 2009, 15:16:42 »

Браво на BASTET, че ме светна къде да отида, иначе щях без сайт да си остана.  blush
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 02, 2009, 10:19:43 »

Някой да е открил сайт където да можеш да се пише на кирилица? Понеже в момента се регистрирам наслуки навсякъде, но още не мога да намеря. С онзи сайт, който беше дала БАСТЕТ изобщо не мога да се оправя.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 04, 2009, 00:10:55 »

Идеята е страхотна  Bravo може и на поканите да се напише самия линк и гостите да си следят там...

само не можах да разбера Su_to плащаш ли си за да си го направиш или има и някакъв безплатен вариант  blush
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #35 -: април 06, 2009, 08:06:58 »

Ами, мисля, че е изцяло безплатно. Не са ми искали парички. Има само някакви екстри, които са платени, но и без тях може. Аз не съм плащала. Доста е удобно за правене и става красиво.
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 06, 2009, 08:20:50 »

И аз накрая на този вариант се върнах, успях да открия откъде да си променя всички неща. Безплатно е по принцип, плаща се за допълнителни екстри като онлайн rsvp. Аз си платих защото го исках. Само много не ми харесват темплейтите им, на други сайтове ми харесаха повече, но нямаше как да ги направя на български.
Активен
Bibence
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #37 -: април 06, 2009, 13:41:40 »

Вижте това http://studioart.tv/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=40&Itemid=71 безплатно е, не трябва да правите нищо, само да направите заявка
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 06, 2009, 22:16:13 »

Здравейте!Идеята за сватбен сайт е супер и аз мисля да си направим такъв.Само да питам тези линкове които сте дали във тях сайтове само ли сте си правили албумите или някой специално ви е направил сайта?
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 07, 2009, 20:57:04 »

Здравейте!Идеята за сватбен сайт е супер и аз мисля да си направим такъв.Само да питам тези линкове които сте дали във тях сайтове само ли сте си правили албумите или някой специално ви е направил сайта?

trinity_vn link това са готови сайтове които можеш да ползваш...малко са ограничени,...с смисъл не ти дават възможност да направиш нещата така както ти си ги искаш но пък затова са безплатни и пак е нещо...ти вече си ги попълваш ако мога така да кажа според твоите нужди...
хубави са и е удобно...  good
« Последна редакция: юни 07, 2009, 21:01:34 от BeRa » Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 07, 2009, 22:19:52 »

Супер/ yahoo много ти благодаря Бера з информацията give_rose
само това дето пише линка ,ако трябва де линк към нещо не е активен smile
« Последна редакция: юни 07, 2009, 23:08:53 от trinity_vn » Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 07, 2009, 22:20:51 »

Su_to в сайта който си беше направила твоята сватбена страница активно ли ти е все още всичко...и аз си бях направила там в http://ewedding.com и си спомням че горе долу заедно с теб си ги правихме ама на мен вече не всичко ми е активно...явно иска парички знам ли...може да се заплаща след време...излизат ми само някои опции а другите са ми неактивни
май ми пише че известно време е безплатно а после трябва да се плаща за да имаш пълен достъп  diablo

trinity_vn пак заповядай  give_rose само не разбрах кой линк не ти е активен
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 07, 2009, 23:10:41 »

trinity_vn link това са готови сайтове които можеш да ползваш...малко са ограничени,...с смисъл не ти дават възможност да направиш нещата така както ти си ги искаш но пък затова са безплатни и пак е нещо...ти вече си ги попълваш ако мога така да кажа според твоите нужди...
хубави са и е удобно...  good
ами това дето си ми писала (удебелено го направих) незнам дали трябва да е линк към сайт girl_impossible
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 07, 2009, 23:49:38 »

ами това дето си ми писала (удебелено го направих) незнам дали трябва да е линк към сайт girl_impossible

ооо извинявай грешката е моя...нещо съм маркирала там дето не е трябвало...дори не бях го забелязала...значи линкове има тук в темата
един от тях е този който пусна Bibence 
http://studioart.tv/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=40&Itemid=71

други
http://www.ewedding.com

http://www.123.bg/webpage/wedding/

http://www.weddingtracker.com/Main/Default.aspx

това са горе долу сайтовете които са пускали момичетата в темата...
аз мисля че ако си намериш и някой друг който да ти върши ранита можеш да го използваш макар че няма да е точно на сватбена тема...ако се доближава и ти харесва значи супер...

аз специално след като в ewedding.com ми ограничиха достъпа след известно време се замислям дали да не си приспособя ето този www.mylivepage.com

там може да си качваш и видео и снимки и всичко и да си сложиш различни теми...малко са тези които са подходящи за сватба може би са две или 3 но пък е много хубав за използване...можеш да си го направиш и защитен и да не ти се рови всеки...
разгледай го... 

успех  give_rose
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 08, 2009, 08:29:49 »

Ей супер  yahoo!Пак ти благодаря и се залавам да правя и нашето сайтче  danceg
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines