Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 01:11:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбен сайт за гостите на сватбата?  (Прочетена 96887 пъти)
 
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 22, 2008, 04:12:34 »

сиси_петрова, ето това е нашият сватбен сайт: www.ivanovadeleon.weddingwindow.com
мисля че абонамента за 1 година беше някъде към 70$. Има страшно много опции и е доста практичен  danceg
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 08, 2009, 17:15:26 »

При положение че хостинг и собствен домейн в България е към 50-60 лева на година, такава цена ми се струва височка. Иначе идеята си я бива, наистина.
Активен
morrisongirl
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9


Когато сгрешиш - признай, когато си прав - замълчи


« Отговор #17 -: февруари 16, 2009, 00:32:29 »

Това е ГЕНИАЛНА идея - особено както при нас се очаква повече от половината гости да са от други градове, просто супер.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 16, 2009, 09:37:51 »

А я вижте какво намерих..
При това е безплатно!
www.ewedding.com
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 25, 2009, 16:05:57 »

сиси_петрова, ето това е нашият сватбен сайт: www.ivanovadeleon.weddingwindow.com
мисля че абонамента за 1 година беше някъде към 70$. Има страшно много опции и е доста практичен  danceg
Това много ми хареса good Изобщо идеята за сайт много ми допада, но не знам дали при нас ще има смисъл от такова нещо. Нашите гости почти всички са от България и почти всички са от нашия град. А и за да го разберат добре ще е хубаво да е на български език.
Ще прегледам все пак на BASTET предложението, изглежда интересно.
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #20 -: февруари 26, 2009, 08:56:12 »

има много сайтове с темплейти... те се купуват и само се заместват текста и снимките. Доста практично според мен idea
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #21 -: февруари 26, 2009, 08:57:06 »

а цената за хостинга е нищожна в сравнение сцената на сватбата.. ето един сайт http://www.123.bg/webpage/wedding/
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 26, 2009, 09:18:20 »

Да, а какви цени искат, за да ти сменят текста, тези доста са се поувлякли crazy
А и тези флаш сайтчета са красиви, но не изглеждат особено функционални.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 09, 2009, 11:31:07 »

А и за да го разберат добре ще е хубаво да е на български език.
Ще прегледам все пак на BASTET предложението, изглежда интересно.

Тези сайтчета, които аз дадох, се редактират целите и могат да станат на български. Единствено бутонът home не открих как да сменя. В някои секции има ограничение за броя на символите, заради дизайна, а нали с тоз пусти български всичко ни е толкова дълго.. та трябва човек яко да се напъва да измисли кратки думи. Другото хубаво е, че можеш да слагаш пароли на различните секции, така че да ги виждат само хората, на които дадеш парола. Снимки могат да се слагат, бляскави гифчета, видео, каквото душа ти поиска.
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 09, 2009, 13:45:36 »

Аз пък много не можах да се оправя с него. Опитах се да сменя анкетата, но не открих откъде и го оставих накрая. Тя може ли да се смени?
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #25 -: март 09, 2009, 16:30:52 »

според мен са много практични... можеш да публикуваш дори и банковата си сметка там и няма да изглежда нахално. както и списъкът с пораръците smile
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #26 -: март 09, 2009, 21:37:23 »

не се бях сещала и за подобна опция, но след като прочетох дългия и изчерпателен пост на Regina94 мисля, че наистина е чудесно всяко младо семейство да си има дватбен сайт. Дори този сайт може да се продължи с времето и да показва други техни важни моменти като раждането на децата и т.н. хостингът наистина е минимален, домейнът също.... а днес интернетът е световна мрежа. като имам предвид, че много мои приятели са в чужбина и така и няма да успеят да дойдат на сватбата, това е друг начин и те да станат съпричасни на тържеството... а защо не и да преведат някою долар, евро в семейната сметчитца  blum
Активен
shemeta
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #27 -: март 17, 2009, 20:18:30 »

Здравейте. Намерих този сайт: http://www.rosi-stanly.com/guestbook.php - може да помогне на някой ако иска да се свърже с фирма занимаваща се с такива сайтове smile
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #28 -: март 18, 2009, 13:02:03 »

BASTET, това, което си открила е страхотно!!!  Bravo Така ми се искаше да си имаме сватбен сайт, но като си знам способностите относно сайтове, не мислех, че ще мога да се сдобия. Ето че вече започнах да си го правя. Браво на теб!!!!  Bravo

П.С. В правенето на сайта се сблъсках с непонятното за мен съкращение RSVP. Знае ли някой, какво означава? От пълнежа на графата ми прилича на нещо като "Да не забравя!" или "Напомни ми!", обаче не съм сигурна.  scratch one-s head
« Последна редакция: март 18, 2009, 15:03:44 от Su_to » Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #29 -: март 18, 2009, 14:35:10 »

BASTET  Bravo
сега само хостинга трябва да се плати...а щом можем сами да го направим, какво по-хубаво...  smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines