Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:24:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да се справим с целулита?  (Прочетена 52753 пъти)
 
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: октомври 15, 2010, 14:44:12 »

Аз сега започнах да се мажа с един крем на Лавена. Някой ползвал ли го е, видях добри отзиви, а и честно казано, вече 1 седмица и когата се позаглажда. След месец ще има по-голям резултат надявам се.
Ето го и кремчето

Активен
Дидка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 15, 2010, 18:22:03 »

Леле момичета като гледам някои от вас какви суми дават за процедури лошо ми става  shok.
Ще ви кажа как се преборих с целулита миналата година и бях в добра форма за моренцето  Wink, при все че при мен той не беше от вчера. До преди това не се бях амбицирала толкова да го махам въпреки, че много ме дразнеше.
Първото и най-важно всеки го знае здравословна храна, също много вода или какавто и да е вид течности ( без газирани естесвено smile ). 1 или 2 пъти в семицата масажирах зоните от, които искам да премахна целулита с отаика от кафе, всеки ден след баня масаж за 5-10 мин. а анти-целулитен крем на Икаров ( около 2лв.струва и всъщност е като олио ) и с един ръчен масажор. Някои беше пуснал една снимка на подобен ръчен дървен масажор по нагоре на страницата, и от време на време вместо този  на Икаров един на Нивеа или какъвто ви хареса друг с антицелулитен ефект.
За около 1-2 месеца всекидневно третиране по този начин ( с малки пропуски от мързел  Wink ), успях да премахна целулита почти на 100%, имаше още какво да се желае, но не беше видимо изобщо, и също така се премахнаха любовните дръжки и всичките подобни неприятни издутини  good. Като през това време не съм ходила на никакви тренировки, физическото натоварване просто не е за мен  nea.
Като постигнете ефекта който искате можете на намалите процедурите по 2-3 на седмица или да си продължавате по стария начин, всеки сам си преценява. Аз ги спрях съвсем от мързел  blush и други причини,и след време пак започна да се появява, сега пак ще започвам, но ако сте постоянни ви гарантирам сигурен успех  blum.
Някой беше попитал за стриите, на мен много ми помага едно олио за белези, стрии и други подобни, но незнам дали го има в България. Ако някои се интересува ще му кажа кое е и може да го потърси.

Кате, аз се интересувам защото аз попитах за тия гадни стрии как се махат.Ще ти бъда много благодарна ако го споделиш тук smile
Активен
katya26
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #47 -: октомври 16, 2010, 10:06:44 »

 Дидка ето това е олиото
http://www.health-store.co.uk/acatalog/bio-oil.jpg

мисля, че и в България го продават по аптеките не съм сигурна, но трябва много постоянство и често мазане по 1-2 пъти на ден, резултат може да се види след 4-5 месец. Все пак стриите се белези и пълното им премахване е мнооооого трудно, това всеки го знае.
Ако го намериш и решиш да пробваш, трябва да се заредиш с търпение а и не е много евтино  nea.
Успех  Wink
Активен
Дидка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: октомври 16, 2010, 10:12:53 »

Кате, а ти ползвала ли си го и ако да наистина има ли някакъв ефект дори и минимален? Ти от БГ ли си го взе или от някъде другаде :)Моите са от бремеността и вече не са така червени както бяха в началото, дали ще има ефект при вече поизбелели стрии?
Благодаря ти много smile
« Последна редакция: октомври 16, 2010, 10:15:14 от Дидка » Активен
katya26
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #49 -: октомври 16, 2010, 17:38:55 »

Кате, а ти ползвала ли си го и ако да наистина има ли някакъв ефект дори и минимален? Ти от БГ ли си го взе или от някъде другаде :)Моите са от бремеността и вече не са така червени както бяха в началото, дали ще има ефект при вече поизбелели стрии?
Благодаря ти много smile

Ползвала съм го и стриите видимо се заличават и намаляват, при положение, че моите са от тинейджърските ми години, когато теглото ми доста варираше  angry.
Както казах постояннство и търпение, пак и всеки вид кожа е различен такаче немога да ти кажа, да 100% ще ти помогне. На мен ми влияе добре, затова го препоръчвам, по принцип пише да се полозва по 1-2 пъти на ден, но аз го ползвах по веднъж, а и този продукт е специално за такива проблеми затова си мисля, че трябва да помага на всякакъв тип кожа.
Аз го купувам от Англия защото тук живея, но ако не се лъжа го мернах в аптека в България.
Успех ако решиш да го изпробваш  Wink

Ако знаеш английски потърси по-подробна информация в гугъл.
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines