Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 22:41:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да се справим с целулита?  (Прочетена 52914 пъти)
 
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 10, 2009, 14:07:55 »

fiamaa, няма начин да не си смалила обиколката с дермосоник   good и аз му бях голям фен, преди да открия LPG. Мисля, че ще е по ефективен в борбата с целулита при теб, а цената им е горе долу еднаква girl_wink
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 10, 2009, 14:09:38 »

fiamaa, няма начин да не си смалила обиколката с дермосоник   good и аз му бях голям фен, преди да открия LPG. Мисля, че ще е по ефективен в борбата с целулита при теб, а цената им е горе долу еднаква girl_wink
Хммм какво е LPG? И среща ли се у нас?
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 12, 2009, 16:21:31 »

Ами как - с водичка и спорт smile
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 12, 2009, 19:45:51 »

Преди две години ходих на LPG за стягане и общо взето останах доволна, въпреки че всички ми казваха че нямам нужда... Сега след като родих около пъпа ми се появиха няколко стрии, които вървяха в комплект с малко целулит на дупето и бедрата.  Сега ходя на velasmooth и няма и помен от стриите по корема ми, а целулитът изчезна още на 5тата процедура. Сравнено с LPG, това е сто пъти по-добро, но и цената е малко по висока - когато аз ходех на LPG една процедура беше 50-60 лв, Velasmooth за корем, беддра, дупе и паласки излиза 120 лв на процедура. При наличие на определени финанси, наистина силно го препоръчвам good ако някой се интересува, ще напиша на лични допълнително къде и какво, за да не правим излишно реклами...
иначе в google  има доста информация и за двата вида процедури...
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 19, 2009, 12:59:57 »

Момичета вижте какво открих http://samozdrav-bg.com/27.255.0.0.1.0.phtml , мисля да се възползвам  girl_wink , но преди това ще се разромя за някакви отзиви и дано да са положителни  huhhuh.gif
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 27, 2009, 19:02:08 »

Целулитът е страшно упорито животно...уви...
Мисля, че най-добрият начин за премахването му е: пиене на повече вода (около 2-2,5л), силов масаж с вендузи и спорт- водна аеробика е идеалният вариянт good
Активен
play_beautiful
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #36 -: декември 31, 2009, 04:46:10 »

здравейте  smile спрецялно по тази тема мисля че мога да кажа нещо,понеже до преди кажи речи 3 месеца бях със ужасно наднормено тегло доста и над наднорменото хаха ии да имах си сериозно проблемче с наглия целулит но бойната започна...  beating започнах да ям единствено зеле,кисело мляко и варено пилешко,чайове в несвяс с литри на ден,яко тренировки 6 дни в седмицата,спрях цигари,алкохол и кафе ии си купих един вибриращ колан който не е особено скъп около 100 лв. ии в сачетание с всичко останало върши перфектна работа  smile за 3 месеца гънчица нямам вече  yahoo
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 07, 2010, 09:15:46 »

иеееее play_beautiful ти какво правиш?  smile
Колко килограма си била и колко си сега?
Аз проблем нямам, ям по 5-6 пъти на ден и не мърдам. Ако реша да свалям го правя за 1 седмица свалям 10 килограма.
Активен
iva_dimitrova
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #38 -: май 31, 2010, 16:43:04 »

Какъв късмет. Днес си мислих за това... аз тичам, правя упрежнения 3-4 пъти седмично, реших от вчера да се мажа с крем, но не от най-скъпите и с един уред малко се масажирам под душа. Редувам душ с топла и студена вода, храня се колкото мога по-здравословно, но като че ли не вярвам на домашните мерки...давайте съвети...

Според мене тази методика, която следваш не е лоша. Не става бързо премахването на целулита - дори е много трудно да се премахне изцяло.
А, можеш ли само да ми кажеш имаш ли наднормено тегло и от кога прилагаш методиката?


* celulit.jpg (28.84 KB, 188x238 - видяно 12870 пъти.)
Активен
whiteangel
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #39 -: май 31, 2010, 18:02:54 »

Аз преди време бях се активизирала и си правих масаж с вендузи и определено имаше ефект, но като спрях всичко си стана по старому. В момента не ми остава много време за масажи, но се опитвам да спортувам повечко!
Активен
konstans
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #40 -: юни 29, 2010, 22:15:14 »

Здравейте момичета, поне при мен най - добър ефект дадоха репинг процедурите и са много по ефтини!
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 13, 2010, 14:14:46 »

Какво е необходимо за масажа?

Мед - натурален цветен, липов мед или всякакъв друг, без добавки и задължително да не е захаросан.
Като допълнение в меда може да се капнат аромамасла: лимоново, портокалово, мандариново, грейпфрутово, хвойно масло, евкалиптово, лавандулово, петит-грейн. Мярката е 1 чаена лъжичка мед - 5 капки масло или смес от масла. Ако правиш масаж на бедрата и дупето, достатъчни са 2 чаени лъжички мед и 5 капки масло.


Примерни смеси за меден масаж:

2 ч.л мед, 5 капки лимоново масло, 2 капки евкалиптово, 2 капки лавандулово масло
2 ч.л. мед, 3 капки лимоново масло, 2 капки портокалово, 2 капки лавандулово, 3 капки хвойново масло
2 ч.л. мед, 5 капки лимоново масло, 5 капки портокалово масло
2 ч.л. мед, 3 капки лимоново масло, 2 капки лавандулово масло, 5 капки мента


Медът с маслата се смесват непосредствено преди масажа. Ако се използват няколко вида масла, то отначало се смесват маслата, след това се добавя медът и старателно се размесват.

Масажът.

Медът се нанася на дланите на ръцете и с похлопващи движения се пренася на масажираната зона. Една част от сместа остава по ръцете. Ако има няколко такива зони, то всяка една се масажира по ред.

След като медът изцяло е нанесен на тялото, дланите здраво се "залепват" към тялото и рязко се отлепят. Постепенно, похлопващите движения трябва да станат по-рязки и по-силни. Притискай ръцето плътно и съответно ги отлепяй по-рязко.

Медът се вбива в кожата и на повърхността остава само тънък слой. След това по ръцете започва да се появява бяла маса. В началото тя излиза от порите и остава по кожата. А след това повечето маса преминава върху дланите. Процедурата се провежда около 5-10 минути.

След това медът се измива с топла вода и твърда гъба. След масажа задължително намажи кожата си с овлажняващ крем.

Възможно е след масажа да останат синини, които от само себе си минават. Обикновено тази процедура е много болезнена само първите сеанси, а след това кожата се адаптира и масажът минава много по-лесно.

Аз днес направих първият си масаж. Има ли някой, който го е използвал, нека сподели опита си и имали полза?
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 13, 2010, 20:35:14 »

Vessy, преди време бях правила този тип масаж. И си признавам без бой - боли си и после наистина се появяват синини. Аз лично помолих половинката ми да помага с масажа.  С времето обаче се свиква и ДА имам ефект, но както всичко друго спреш ли пак се появява. Сега обаче ти ме подсети и мога да го почна пак. Мерси и успех с този безмилостен враг - ЦЕЛУЛИТА!  good
Активен
Дидка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 14, 2010, 19:12:11 »

Говорите за целулит а за стрии  angry
От бременността съм цялата на стрии - корем, крака, бедра, пръсци навсякъде.С кремовете които се мазах, с мас, със зехтин нямаше никакъе ефект.След като родих започнах да правя процедури с билков пилинг но уви нищо не помогна, уж трябваше да започнат да се белят но при мен го нямаше тоя процес.
Знам че това няма премахване но поне да се заличат малко защото има някои които са дооооста дълбоки.Казаха ми със морска сол да правя масаж .... има ли някой по запознат с тая гадост?Бихте ли ми препоръчали нещо а и ще се радвам ако се включат хора с моя проблем.
Благодаря предварително smile
Активен
katya26
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #44 -: октомври 15, 2010, 14:32:07 »

Леле момичета като гледам някои от вас какви суми дават за процедури лошо ми става  shok.
Ще ви кажа как се преборих с целулита миналата година и бях в добра форма за моренцето  Wink, при все че при мен той не беше от вчера. До преди това не се бях амбицирала толкова да го махам въпреки, че много ме дразнеше.
Първото и най-важно всеки го знае здравословна храна, също много вода или какавто и да е вид течности ( без газирани естесвено smile ). 1 или 2 пъти в семицата масажирах зоните от, които искам да премахна целулита с отаика от кафе, всеки ден след баня масаж за 5-10 мин. а анти-целулитен крем на Икаров ( около 2лв.струва и всъщност е като олио ) и с един ръчен масажор. Някои беше пуснал една снимка на подобен ръчен дървен масажор по нагоре на страницата, и от време на време вместо този  на Икаров един на Нивеа или какъвто ви хареса друг с антицелулитен ефект.
За около 1-2 месеца всекидневно третиране по този начин ( с малки пропуски от мързел  Wink ), успях да премахна целулита почти на 100%, имаше още какво да се желае, но не беше видимо изобщо, и също така се премахнаха любовните дръжки и всичките подобни неприятни издутини  good. Като през това време не съм ходила на никакви тренировки, физическото натоварване просто не е за мен  nea.
Като постигнете ефекта който искате можете на намалите процедурите по 2-3 на седмица или да си продължавате по стария начин, всеки сам си преценява. Аз ги спрях съвсем от мързел  blush и други причини,и след време пак започна да се появява, сега пак ще започвам, но ако сте постоянни ви гарантирам сигурен успех  blum.
Някой беше попитал за стриите, на мен много ми помага едно олио за белези, стрии и други подобни, но незнам дали го има в България. Ако някои се интересува ще му кажа кое е и може да го потърси.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines