Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 23:39:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да се справим с целулита?  (Прочетена 52906 пъти)
 
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« -: май 13, 2008, 12:41:02 »

Момичета пускам тази темичка за всички дами, който имат този проблем. Предполагам, че не сме малко  cray
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 13, 2008, 14:23:54 »

Какъв късмет. Днес си мислих за това... аз тичам, правя упрежнения 3-4 пъти седмично, реших от вчера да се мажа с крем, но не от най-скъпите и с един уред малко се масажирам под душа. Редувам душ с топла и студена вода, храня се колкото мога по-здравословно, но като че ли не вярвам на домашните мерки...давайте съвети...
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 13, 2008, 14:30:28 »

Аз много на кремчетата не им вярвам... Важното е движението. Но по принцип появи ли се веднъж целулита става страшно. Единствения ефективен метод според мен е антицелулитния масаж, който не е кой знае колко скъп, като се има предвид ефекта. Единствения недостатък е, че е много болезнено  sad
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 13, 2008, 14:38:09 »

Аз много на кремчетата не им вярвам... Важното е движението. Но по принцип появи ли се веднъж целулита става страшно. Единствения ефективен метод според мен е антицелулитния масаж, който не е кой знае колко скъп, като се има предвид ефекта. Единствения недостатък е, че е много болезнено  sad
Болезнен е да, но само в началото. girl_wink А според мен хич не са евтини Cow-boy и като направиш първата терапия трябва да си ходиш на поддържащи, иначее пак всичко на ново. А който не го мързи може и в домашни условия. pleasantry
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 13, 2008, 14:48:44 »

Аз от няколко месеца се мажа с разни кремове - и български и чужди. После яко масаж, от 1-2 месеца даже и специален уред си купих + антицелулитен клин. Ефект няма!
Хайде някой, който е ходил на такива масажи или по-друг начин се е преборил с този проблем да сподели!
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 13, 2008, 15:06:10 »

ами аз съм ходила на Дермосоник  pardon ефект определено имаше, но както вече беше казано трябват поддържащи процедури за това лятото като се прибера за повечко пак ще направя една ударна серия  good скъпичко е може би, но поне виждах разликата след всяка терапия, иначе кремчета и т.н. действат само на повърхността и заглаждат там кожата, а целулита е в дълбочина  beating
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 13, 2008, 15:09:41 »

С кремове само НЕ става. То тези масни депа трябва да се разбиват (кремовете само заличават повърхността на кожата, а целулита си остава). Аз ходих на масаж миналата година и за 20 процедури платих около 350лв. Да ефект имаше-не мога да отрека, но трябва след това поне 2 пъти или 1 път седмично да се ходи на поддържащи терапии. Иначе язък за парите дето си дал. shok Ако има някой да препоръча добро студио и не много скъпо - ще съм благодарна  good
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #7 -: май 13, 2008, 15:21:53 »

Аз по време на Дюканската диета + много вода имах  добри резултати. На пръв поглед се личеше че кожата е по-гладка, но като стиснеш целулита си личеше angry Забелязала съм че като не ям тестени и мазни храни кожата външно ми се позаглажда. Отделно съм много доволна от действието на кростренажора вурху цялото ми тяло good Специално т.нар любовни дръжки и целулита понамаляха good
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 13, 2008, 15:29:05 »

Ей, каква темичка  Bravo fiamaa.
Да кажа и моите наблюдения. От кремчетата верно няма голям ефект, освен заглаждане на кожата. Но това е докато свърши опаковката и после наново. А това, което установих е, че чрез много движение, ама много (3-5км на ден) целулита поизчезва. И естествено балансирано хранене. Но май това чудо появи ли се веднъж - умиране има, оттърване не!   beating - това е за целулита!  blum
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 13, 2008, 15:36:25 »

знам че трябва да се пие много вода-водата чисти целулита............
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 14, 2008, 15:31:44 »

преди, 3 години, ходих в едно студио, където първо обработваха кртаката за около 30 мин с вакуум, а след това антицелулитен масаж. Аз не успях да направя всички 10 процедури, само около 6 , но мопга да кажа ,че ефект определено имаше, даже клраката ми отслабнаха с около 2 см. Тогава не беше много скъпо, около 18-19 лв на процедура.
Активен
cremcaramel
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #11 -: май 18, 2008, 14:01:38 »

Храненето е най-важно. Индустриални храни - минимум или нула. Индустриални храни = всичко, което е в опаковка + рафинирани въглехидрати (захар, тесто). Много вода, редовен спорт, редовен секс и масажи. Спреш ли, гадта се появява пак.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #12 -: юли 04, 2008, 01:50:57 »

С кремовете съм много непостоянна,то си трябва едно редовно мазане,ама аз забравям  crazy Wink Масажът много помага и изобщо не е болезнен,поне според мен  pardon Относно фитнес уредите,има едно,което се казва leg преса,като цяло върши чудеса с дупето и бедрата,но има и антицелулитен ефект при всичките 3 мацки,които ходим заедно на фитнес.В комбинация с (по избор) колело,степер,ски тренажор (моето любимо) или бягаща пътека,върши чудеса  Wink
Активен
fifilotka
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #13 -: септември 02, 2008, 16:10:47 »

ох този целулит!!!  beating  според мен задължително освен нанасяне на специални кремове трябва и движение повече упражнения и разбира се трябва и да  внимаваме какво хапваме доста са нещата които трябва да се правят  в тази борба срещу гадния целулит  :hunter:чувала съм  и от собствен опит знам,че  кафето има добро въздействие  от използваното вече кафе (утайката)влизайки  в банята може да се втрие и разтърка с гъбата там където е необходимо.а относно кремчетата съм ползвала на avon всички възможни след това минах на eveline с постянна грижа и мазане има ефект. yahoo danceg
Активен
superr
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #14 -: октомври 11, 2008, 19:45:33 »

има ли някоя, която може категорично да заяви, че кремовете са оправили проблема
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines