Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:44:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бял списък на гримьори, фризьори, маникюристки  (Прочетена 208343 пъти)
 
Koliin
Ентусиаст
**
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юли 03, 2015, 00:09:35 »

Моля, препоръчайте ми грим и фризьор за гр. Карлово!  Сватбения ден наближава скоростно  shok
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юли 03, 2015, 09:36:52 »

Давам информация за гр. Русе. Сватбата ни се състоя на 20.06.2015г.

Фризьор- Гига Софрониева - много съм доволна от прическата и от отношението. Пробната не мръдна цял ден, а след това и прическата за деня. Използва добри продукти, които се отмиват лесно и след това косата се разресва лесно.

Грим - Кремена Христова - отново отлична оценка. В цената са включени и изкуствени мигли. Разполага с голям набор от палитри и четки, както и различни видове изкуствени мигли. Тях ги подбира спрямо личните предпочитания на клиента. Гримът остана цял до края на вечерта.

Благодарна съм и на двете, че се погрижиха за добрата ми визия в деня на сватбата.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: септември 29, 2015, 19:49:31 »

Включвам се тук с информация за гр. Шумен.

Използвах услугите на салон "Теа".

С две ръце препоръчвам Теодора Руженова за прическа и Валерия Руженова за грим. Дамите работят в екип и по отделно, ако сте избрали някой друг за едно от двете. Много спокойни. Работеха с лекота - такова усещане оставиха у мен. Нямах никакви забележки нито към грима, нито към прическата.
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #138 -: октомври 25, 2015, 21:14:35 »

Здравейте момичета, ще ми препоръчате ли фризьор и гримьор за гр. Бургас?  smile
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines