Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 15:43:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бял списък на гримьори, фризьори, маникюристки  (Прочетена 208738 пъти)
 
rosibaneva
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #90 -: юли 12, 2011, 10:04:04 »

zdraveite az sam nova   slu4aino popadnah na  tozi sait. po povod grimiorite v sofia gore6to prepora4vam SLAVINA SEMOVA''grim i kosa" mackata ba4ka mn.iako, ba4ka v kinoto i reklami i e super pi4!!! BILA E GRIMIOR NA STAKLEN DOM I POVE4ETO REKLAMI KOITO GLEDAME PO TV. AKO NIAKOI IMA INTERES MOGA DA DAM KORDINATI. DANO SAM VI BILA POLEZNA POLEZNA   MOJE DA NAPI6ETE V GOOGLE SLAVINA SEMOVA I DA PRO4ETETE.

Пост на латиница
« Последна редакция: юли 24, 2011, 22:46:30 от Teo » Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: август 23, 2011, 20:32:55 »

Маникюристката ми се казва Десислава Миткова Ангелова http://www.facebook.com/pages/%D0%A4%D1%80%D0%B8%D0%B7%D1%8C%D0%BE%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%81%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%BD-MELINDA/166418233409959 там ми правиха и сватбената прическа ноктопластика и сватбен маникюр 50 лв. прическа пробна -25 лв. прическа за големият ден - 50 лв.
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: август 27, 2011, 10:20:35 »

Искам да изкажа благодарности на гримьорката си Биляна направи страхотен грим -30лв става въпрос за гр.Плевен.Също така маникюр и прическа в салон за красота Силует .Маникюристката се казва Ели -32лв а фризьорката -Рени -35лв за прическата.Препоръчвам ги много са добри
Активен
skrofla
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #93 -: септември 01, 2011, 13:45:26 »

diablo а не, тук така не може.
« Последна редакция: септември 01, 2011, 14:12:09 от admin » Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: октомври 19, 2011, 22:54:31 »

Привет  girl_wink искам и аз да похваля моите "фей за красотата" в сватбения ден. Прическата ми направи Симона от Севлиево (салона и е със същото име в центъра на града). Момичето дойде до Рибарица по уговорка, дори по-рано и се постара максимално.
Грима ми направи Весела Вертерян (SV Studio гр.София), издържа цял ден на слънце, сълзи, смях, прегръдки и неволно забърсване на лицето..нямам никакви забележки просто страхотно.
Мога само да ги похваля и препоръчам
Активен
Leticia
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #95 -: януари 02, 2012, 14:53:45 »

Искам да изкажа искрени благодарности на моята гримьорка Диана Стоянова, която ме превърна в истинска принцеса за сватбения ми ден! Преди нея с кумата ми направихме пробен грим и при друга гримьорка, упомената по-горе. Резултатът беше тежък чалга грим, който е удачен за нощен клуб, но не и за сватбено тържество, съпрузите ни също категорично не ни харесаха по този начин. Диана работи основно в модния бранш и киното и не е много известна тук, но за нас беше истинска находка като перфектен професионалист, който може да отговори и на най-претенциозните изисквания.  Завършила е и е работила в модната столица Милано и стилът й на работа и отношението към клиента са действително на европейско ниво. Координатите й може да намерите в личния й сайт
Горещо я преполъчваме на всички, които искат да изглеждат стилно и красиво на сватбения си ден! 


Потребител с 1 мнение с хвалба и линк. Против правилата и порядките на форума.
« Последна редакция: януари 02, 2012, 16:36:42 от Teo » Активен
dimitrova_
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #96 -: януари 27, 2012, 16:57:32 »

Аз искам да благодаря на целия екип в салона на She Beauty Culture във Варна, които се погрижиха да се почувствам като наистина най-красивата булка на света! При тях си направих всичко - прическа, маникюр и грим. Специални благодарности на фризьора Стефчо и гримьорката Вики!
Активен
aleksandroff
Ентусиаст
**
Публикации: 102


« Отговор #97 -: март 13, 2012, 13:04:53 »

Зоран Коцев
Активен
jenifer
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #98 -: април 22, 2012, 15:05:18 »

Много добри отзиви чух за гримьора Алекс от магазин Inglot (мол София), някой да има информация? А и цената е много добра - 25 лв. за дневен грим, 40 за вечерен.
За прическата ще се доверя на фризьорски салон Чиликови, техен клиент съм от години.
http://chilikovi.com/
« Последна редакция: април 22, 2012, 15:09:35 от jenifer » Активен
mihalik
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #99 -: май 04, 2012, 12:13:18 »

danceg
Zdraveyte, mojat frizior se kazva Dimi i si ima negovo salonche. Namira se v Sofia, z.k.Lagera, blizo e do krustovishteto na Geshov i Car Boris 3. Raboti mnogo dobre, az si go sledvam kogato se mesti, izpipva vseki detajl. Cenite sa ok, podstrigvane sus seshoar e 15 lv. Prashtala sum prijatelka bulka i kuma pri nego za oficialni pricheski, ostanaha mnogo dovolni. Nomerut mu e 088851111x.


fiibi_bg: Задължително пишете на кирилица

teo: На мен много рекламно ми звучи
« Последна редакция: май 04, 2012, 15:02:33 от Teo » Активен
КРАСИМИРА ПЕТКОВА
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1


Professional Make-up Artist


« Отговор #100 -: май 06, 2012, 10:29:29 »

ТОЗИ ПОСТ Е РЕКЛАМА
« Последна редакция: май 06, 2012, 12:25:25 от fiibi_bg » Активен
miraculous
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #101 -: юни 18, 2012, 09:34:01 »

Слави Стоянов! Той е моят герой - направи ме като истинска кукла! Благодаря много, Слави!
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юни 18, 2012, 10:10:43 »

Определено съм изпуснала да похваля моите "разкрасителки":
Грим - Мила, салона й е в Борово, гримът беше точно това, което съм си представяла, без да й се мешам - седнах с пълно доверие в нея и когато се погледнах  Girl_hide беше страхотно! Много семпло и елегантно! Точно това, което исках smile
Прическа - Диди, пак в Борово, прическата беше супер, пак, като при Мила и на нея й се доверих напълно - казах й само, че искам кок и получих страхотна прическа!
Маникюр - месец преди сватбата си сложих ноктопластика при една напълно неграмотна мадама (уж в един от МОЛ-овете и очаквах, че ще я бива) - съсипа ми ноктите и самата ноктопластика падна за 1 седмица! За сватбата отидох при едно момиче - Мони, в салона в Лозен, очакванията ми бяха същите и се чудих дали ноктите ми ще издържат 2 дена ?!... Е това момиче беше страхотно! Направи ми ноктопластика с перманентен френски маникюр и не мръдна 10 дена - после ги свалихме по мое желание (не съм свикнала и не ми е удобно..)
Подробности и контакти на лични  Wink
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юни 18, 2012, 13:46:17 »

За грим и прическа се доверих на Слав http://slavmakeup.com/ и не съжалих. И гримът, и косата бяха както аз ги исках и се чувствах добре целия ден и цяла вечер. Каквото и да кажа за разтоварващото бъбрене сутринта, също ще е малко. Човекът предразполага и прави чудеса.
За маникюр се доверих на Angel Face - Лозенец и там останах очарована, още съм си със същите нокти, дълги, с френски маникюр и оранжеви пеперуди на безименните пръсти.
Активен
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #104 -: юни 25, 2012, 08:48:21 »

Минаха почти 2 месеца от моята сватба, а аз съм забравила да похваля двама от най-важните хора.
За грим се доверих на Зоран Коцев, а за прическа - на Жоро Петков. И с двамта направих най-добрият избор. Да не говорим колко весело настроение внесоха в сватбената сутрин. В един момент трябваше да спрем работа, защото аз умирах от смях  tease
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines