Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:07:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бял списък на гримьори, фризьори, маникюристки  (Прочетена 208357 пъти)
 
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: февруари 08, 2011, 15:44:22 »

Искам да похваля салон "Донита" гр.Пловдив за грим и прическа-страхотна и безупречна работа,бързо и вежливо обслужване,нормални цени!  give_rose Много се радвам,че тук прочетох препоръка за тях.За официални поводи ще знам къде да ходя  good girl_wink http://www.donita.biz/contacts.php
« Последна редакция: февруари 08, 2011, 15:47:40 от carlyangel » Активен
pandelka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51



« Отговор #76 -: февруари 18, 2011, 11:31:58 »

Огнена, не знам дали е удачно да се пита в темата, но каква беше цената на грима ти при Джулия? Ако искаш, пиши ми лично съобщение - ще съм ти много благодарна! Много държа на грима си на сватбата и ми се иска да си намеря читав гримьор да ме направи от обикновена ослепителна blum

Здравейте момичета, мен също ме интересува колко взима Джулия? soulless, ако си разбрала може ли да ми пишеш и на мен на лично.
Активен
neviadv
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: февруари 21, 2011, 12:46:37 »

Здравейте,
Цената за сватбен грим при Джулия е 80лв. ако отидете ви при нея, някъде в Лозенец е ателието и 90лв. ако дойде тя при вас. Това са цени само за грим в деня на сватбата, нямам представа колко е пробния, аи като цяло знам че при нея рядко се налага  Wink. Инфото ми е от моята сватба, Януари тази година.
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: февруари 21, 2011, 20:46:59 »

Neviadv, радвам се, че писа с конкретна информация. Благодаря! give_rose
Активен
pandelka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51



« Отговор #79 -: февруари 22, 2011, 10:25:05 »

neviadv, и аз ти благодаря за точната информация. 90 лв ... предполагам не е много по-скъпо от обикновените гримьори?
Активен
chanel4e
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #80 -: март 31, 2011, 13:18:35 »

Момичета,а някаква информация да дадете за Аделина Цанева???-цена и дали сте доволни от услугите й,а ако не сте ги ползвали поне отзиви,които сте чували за нея?
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: март 31, 2011, 14:46:06 »

Момичета,а някаква информация да дадете за Аделина Цанева???-цена и дали сте доволни от услугите й,а ако не сте ги ползвали поне отзиви,които сте чували за нея?
Аз също мислех да я наема, защото знам, че е от Русе и ме устройваше, но след това разбрах, че вече живее в Сф поради повечето работа и я отказах, за да не стане някой гаф покрай някое участие на фолк-певица. Но по снимките, които съм виждала ми харесва работата й. Но и не съжалявам, защото останах доволна от гримьора й. Обади и се и се запиши час, за да видиш.
Активен
chanel4e
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #82 -: март 31, 2011, 14:49:15 »

Ами да ,ще се обадя,но преди това  исках да събера малко инфо....
Активен
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: април 05, 2011, 11:03:45 »

Милички, току-що говорих с фризьорката, която като разбра, че Джулия Ангелова ще ме гримира ми каза, че тя правила винаги много тежък грим и опушени очи, а моята сватба е дневна. Разглеждах снимки преди да я наема и ми хареса нейната работа, но сега съм в смут....Някой който е бил гримиран при нея да сподели дали наистина гримира много тежко huhhuh.gif  (няма да имам пробен грим)
Активен
chanel4e
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #84 -: април 05, 2011, 15:53:38 »

не съм се възползвала от услугите й,но съм виждала булки гримирани от нея и определено изглеждат добре,важното е да и кажеш какво искаш и какво не искаш,ако подчертаеш ,че неискаш опушен грим съм сигурна ,че ще изпълни желанието ти.поздравявам те за избора според мен е професионалист и ще изглеждаш прекрасно в твоят ден good
Активен
neviadv
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: април 11, 2011, 11:09:21 »

Милички, току-що говорих с фризьорката, която като разбра, че Джулия Ангелова ще ме гримира ми каза, че тя правила винаги много тежък грим и опушени очи, а моята сватба е дневна. Разглеждах снимки преди да я наема и ми хареса нейната работа, но сега съм в смут....Някой който е бил гримиран при нея да сподели дали наистина гримира много тежко huhhuh.gif  (няма да имам пробен грим)
Здравей,
Моят грим беше при Джулия и действително беше много тежък... толкова че в началото се шашнах, но послееееее....Беше уцелила по невероятен начин какво ми отива, както на самата мен, така и на самата сватба. Миналата година бях на друга сватба, отново с гримьор Джулия, булката там беше гримирана изключително нежно и дискретно, но отново невероятно.Според мен Джулия знае какво прави и как да го направи, все пак ако имаш изисквания можеш да и ги кажеш и вярвам че ще се съобрази с теб.
Поздрави и успех
Активен
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: април 12, 2011, 21:33:25 »

Благодаря много  give_rose  значи просто ще й обясня какво точно искам!
Активен
kiara04
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #87 -: април 12, 2011, 23:34:02 »

А за Плевен някой може ли да каже нещо?  give_rose
Активен
Honey_Bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #88 -: юни 23, 2011, 14:26:16 »

Искам да споделя за Джули , че знае много добре какво прави. Важното е да знаете какво точни искате. Аз имах и порбен при нея. Тогава поисках по-изразителни очи, но най-близките ми не ме възприеха със "силен"грим. Затова на сватбата омекотихме излъчването и стана перфектно. Гримът не мръдна цяла вечер.
Някой беше питал за цената на пробния грим при нея е колкото на сватбения - 80лв в салона. Моят съвет е ако правите пробен да го съчетаете с някакъв повод.
Активен
cinderella_11
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #89 -: юли 03, 2011, 11:21:11 »

Момичета, искам да похваля моята гримьорка. Казва се Искра Папазова. Става въпрос за София. Щях да пиша Русе, но от познати разбрах, че тя вече гримира в София и поема много малко ангажименти в Русе. Гримира ме на сватбата ми. Получи се страхотно. Преди това бях ходила на още 2 пробни грима при други, но не се харесах. Беше споменала че е ученичка на Пепа Стоянова, ако не се лъжа. Не знам колко взема за София, на мен ми взе 45 лв. Не знам дали е позволено да й пиша тел. тук, но ето все пак: 0888/449698
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines