Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:48:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бял списък на гримьори, фризьори, маникюристки  (Прочетена 208354 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юли 24, 2010, 15:58:34 »

Аз съм много доволна good good от момичето, което ми прави ноктопластиката, казва се Вероника, в "Овча купел" 1 е, ако някой иска повече инфо да ми пише на лични!!!
Препоръчвам я с две ръце good good
Активен
mimi_fenkata
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #61 -: август 27, 2010, 17:50:14 »

Аз съм страшно доволна от салон Wave Studio - в центъра на Стамболийски 30Б (входа е откъм ул. Цар Самуил) срещу KFC.
При тях си направих маникюра, прическата (при Вили) и грима - резултата беше страхотен, направо надмина и най-смелите ми очаквания!!  yahoo
Ако някой иска допълнителна информация да ми пише на лични...
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 28, 2010, 23:22:43 »

За Варна страхотно свършена работа:
Жужа /Стил Русо/ - фризьор
Криси /Стил Русо/ - невероятен маникюр /може да нарисува цялото ви семейство на ноктите:)/
Криси / Mascara/ - грим
Благодаря им! good
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 02, 2010, 07:48:09 »

Не мога да пропусна тази тема и да не изразя страхотните си впечатления от фризьорски салон Stenly style - Казанлък.  judges
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 08, 2010, 12:49:02 »

За грим искам да похваля Биби Симеонова. Става дума за гр. София.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #65 -: септември 09, 2010, 16:32:55 »

 Страшно съм благодарна на Тони от TM Hair Studio във Варна! Този човек работи на толкова високо ниво, че няма накъде повече. Много талантлив и идеен!
 Не мога да си изкривя душата и да не кажа, че Кристина Славова от Варна прави чудесен грим. Тя е страшно способна в работата си и се постара като цяло, макар спрямо мен да си позволи известен непрофесионализъм в отношението си.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 23, 2010, 16:55:57 »

Искам да похваля моя страхотен гримьор Слав - става дума за София. За мен той е страхотен професионалист и много, много мил човек. Владее до перфектност тънкостта на занаята и когато се оставя в неговите ръце не се притеснявам за нищо. Той ще е мой гримьор не само за сватбата, но и оттук нататък за всяко събитие, за което реша, че искам професионален грим.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #67 -: октомври 01, 2010, 10:44:00 »

 Сега, след като мина известно време след сватбата ми, реших, че е редно да кажа мнението си за две чудесни гримьорки от Варна. Била съм на пробен грим при тях и имам прекрасни впечатления от отношението и проявения професионализъм. По ред причини се спрях на трета, но въпреки това бих искала да ги препоръчам.
 Едната е Калина Нейчева. Може би не толкова известна, но това е човек, който истински ще се постарае да разбере какво точно искате. Ще говори много с вас и ще направи каквото сте избрали. С много търпение и внимание. При мен се получи по-различен вариант, ала аз просто не бях обяснила правилно. Връщайки се назад, съвсем откровено, бих избрала нея за своя сватбен ден.
 Другата е Пламена Милева. Отново внимателен и съобразяващ се човек. Дори в моя случай до такава степен, че ако не се получи нещо, което да харесам, си беше поради моето незнание какво е най-добре за мен. Допълнителното предимство е, че като тъй като е и фотограф, е наясно какъв трябва да е грима за снимки.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: октомври 06, 2010, 16:46:14 »

Искам да благодаря на Стельо от салон Стельо, за прическта и грима, бях като принцеса, не по моите думи, а по думите на гостите. Аз също много се харесах. Може би взима скъпо не знам, но си заслужаваше. Той се намира във Велико Търново.
Активен
buboleche
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #69 -: октомври 14, 2010, 09:00:35 »

Зоран Коцов грим и Жоро Петков - прическа - това са най-добрите!!!!
Активен
Kollin
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #70 -: ноември 22, 2010, 15:00:32 »

Моята сватбена агентка ме изпрати при еди кой си. Направи ми невероятна прическа. Тогава работеше в еди къде си, но сега се е преместила някъдеhttp://www.google.bg. Горещо ви я препоръчвам. Изтърпя ми всичките капризи с усмивка.



А тоя форум си има правила

« Последна редакция: ноември 22, 2010, 15:23:59 от Teo » Активен
rapuntzel
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #71 -: декември 06, 2010, 09:11:22 »

Аз не си спомням как се казваше моята гримьорка, но не останах много доволна. След нея трябваше да се догримирам и аз та да има завършен вид!
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: декември 06, 2010, 17:00:02 »

нека и аз похваля екипа който ме разкрасяваше, а именно She center - Варна , там ми правиха грим, прическа маникюр, че даже и предварителните козметични процедурки.
А в деня на сватбата се чувствах изключително красива (пък и гостите не спираха да ми го повтарят  girl_wink )
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: януари 23, 2011, 23:22:58 »

За София за грим, много горещо препоръчвам Джули Ангелова, невероятна е. За прическа съм страшно доволна от Ася - Hair Apparent, а за маникюр от Биляна (студио Каламис в Лозенец) good.

Огнена, не знам дали е удачно да се пита в темата, но каква беше цената на грима ти при Джулия? Ако искаш, пиши ми лично съобщение - ще съм ти много благодарна! Много държа на грима си на сватбата и ми се иска да си намеря читав гримьор да ме направи от обикновена ослепителна blum
Активен
neviadv
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: януари 24, 2011, 15:54:46 »

100% съм съгласна с всички препоръки за Джулия Ангелова като гримьор !Тази жена е вълшебница... Без пробен грим, без да сме се виждали предварително ме преобрази невероятно. Нямаше човек който да не хареса гримът ми. Относно фризьор с две ръце препоръчвам Анелия Кошарска, невероятна прическа, в тон с роклята и цялостната идея на сватбата.Изключително точна в уговорките, много бърза и безболезнена работа. Направо нямам думи, не съм очаквала дори такива резултати от тези две прекрасни дами.  Bravo danceg Flower
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines