Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:16:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бял списък на гримьори, фризьори, маникюристки  (Прочетена 208345 пъти)
 
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 04, 2008, 14:09:37 »

 Мен ме гримира Светла Арсова, останах много доволна, отговори напълно на изаскванията ми за излъчването и типа грим като сложи и своя отпечатък, истински професионалист!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 08, 2008, 09:51:24 »

мен ме гримира козметичката в салон new vision в Пловдив, там ми напарвиха и прическата - едно страшно сладко и кадърно момиче, но уви - замина да работи в чужбина;

на маникюр ходя пак там (от доста време) при Светла, тя преди това беше на др. място; много съм доволна от всички, които са "работили" нещо по мен!!!!
Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 08, 2008, 18:10:31 »

Здравейте!
Време е и аз да похваля някои от хората, които се погрижиха са външния ми вид в деня на сватбата.
Много благодаря на Вяра за грима, който ми направи, на Стайко за прическата - беше страхотна и на Радост за невероятния маникюр.
Много, много благодаря! Всички те се намират в Бургас, ако някой се интересува с удоволствие ще дам контакти - гарантирам, че няма да съжалявате!
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 08, 2008, 21:49:58 »

Искам и аз да похваля и да благодаря специално на хората, които се погрижиха да изглеждам добре  Bravo:
- маникюристката- Маринела- наистина се справи страхотно. Въпреки, че от скоро започнах да ходя при нея, тя успя да усети точно какво искам и какво ще ми отива най-много. А лакът между другото се вижда на доста снимки и прави впечатление, не го подценявайте.
- страхотната ми прическа е дело на Мими- косата ми не мръдна цял ден и цяла нощ. Беше доста ефектно и беше точно това, за което съм си мечтала.
- за грима се погрижи Мария-останах възхитена от професионализма й, лъчезарната усмивка и отношението. Много естествен и траен грим.
Всичко това е за София.
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #19 -: март 05, 2009, 21:47:51 »

Някакви отзиви за салон "Магама" да имате?

ужасни... и са много скъпи услугите им там... а екстеншъните, с които толкова се рекламират се скапват много бързо. една колежка си взе от там и още съжалява
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #20 -: март 06, 2009, 15:24:00 »

грим - Зоран или Слав
Активен
Ice_eyes
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Сем. Азманови :)


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 03, 2009, 14:27:23 »

грим - Зоран или Слав

Можеш ли да ми дадеш някакви координати на Зоран ?
Много ще съм ти благодарна  give_rose
Активен
Sisilla
Ентусиаст
**
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 23, 2009, 10:36:23 »

Някой може ли да даде координати на фризьор във Варна. Косата ми е права дълга до кръста. Искам да ми я накъдрят на големи букли, в корените може би повдигната (обем) и да имам някоя друга фуркета, цвете или диадемка, а булото да е бучнато отдолу, да не закрива много косата. Голямо обяснение му дръпнах.  tease
Но не мисля, че има нещо сложно де, та и цената да е по нормална се надявам. blum
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 23, 2009, 11:02:22 »

Моята кума беше кума за втори път във Варна и с булката ходиха в този салон http://www.angelface-bg.com/page7.html и са много доволни, но незнам какви са цените, ама и двете бяха много красиви и косите им и грима им!:)))))
Активен
max_mara
Ентусиаст
**
Публикации: 86



« Отговор #24 -: май 03, 2009, 14:12:10 »

За София грим - Джулия !!!
Активен
Sisilla
Ентусиаст
**
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 04, 2009, 18:30:42 »

BaBy мерси за инфото. А знаеш ли точно при кого, защото те са няколко фризьорки в салона.
Моля и други да споделят. pardon
Активен
sunflower1985
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 08, 2009, 09:34:23 »

Здравейте!Искам да попитам Zahirа имената,които си изброила за грим всички ли са от Пловдив?
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 08, 2009, 09:40:14 »

Здравейте!Искам да попитам Zahirа имената,които си изброила за грим всички ли са от Пловдив?
Аз доколкото знам всички са от София.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 08, 2009, 10:13:38 »

Да се включа и аз с моя фризьор и гримьор в Пловдив. Казва се Гаро Папазян. Той ми направи грима и косата за бала, след това и за сватбата. И сега ще ме прави като кума. Страхотен е, аз съм много доволна от него! Горещо го препоръчвам!  good good good
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 08, 2009, 10:15:35 »

Капризче , това да не е Гаро от Биг брадър, защото имам спомен, че беше от Пловдив и беше фризьор?
И да, наистина се е справил много добре с работата по теб!  Bravo
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines