Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:24:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бял списък на гримьори, фризьори, маникюристки  (Прочетена 208351 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« -: май 13, 2008, 09:51:51 »

Моля в тази темичка да споделяте мнения, координати  и личен опит от гримьори, фризьорски салони и конкретни фризьори от които сте доволни както за подстригване и други услуги така и за официални прически, маникюристки, козметички, тъй като в това отношение няма много мнения във форума. Също така би било добре да споделите конкретни цени, а също така и за кой град става въпрос.
« Последна редакция: май 13, 2008, 10:06:28 от Zahira » Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 13, 2008, 10:00:57 »

Сладурки, аз мога да Ви препоръчам в Sun city -София (намира се зад ЦУМ) има фризьорски салон и момчето е много добро. Казва се Димо. http://www.pj-hairdesign.com/ ето и сайта. Цената на постригване+сешоар=30лв. Но аз си купих карта за 10 посещения, която е 180лв и се връзва по 18лв.  yahoo (за постригване и сешоар). Има изгода не мислите ли?  tease
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 13, 2008, 10:55:43 »

И аз да спомена за фризьорски салон - "Вили" в партера на Халите в София. Много добре подстригват, но си правих официална прическа при тях и накрая малко ме претупаха. Иначе издържа доста време, но не ти предлагат никакви свежи идеи, какво би ти отивало на формата на лицето и т.н. Дават ти каталог и си избираш прическа.
Активен
КаТеТо
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Вече съм госпожа =)


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 16, 2008, 04:55:26 »

Може ли да препоръчате такива в Ст. Загора??
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 21, 2008, 13:18:41 »

Някакви отзиви за салон "Магама" да имате?
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 22, 2008, 11:14:01 »

Мога да препоръчам с 2 ръчички фризьорския салон на хотел "Акорд"  good
Имат фризьорки,маникюристка,козметичка,гримьорка и масажистка при нужда ...
Аз се подстригвам при моята си фризьорка от мноогооо години,а вече се подстригва там и мъжлето и мама  Wink Винаги имат свжи идеи за каквото и да било....
Подстригване е 5лв. мъжко,а дамско .....май 7лв.
Понеже аз всеки път си правя няколко процедури и никога по една и затова незная....
Ползвала съм маникюристката им,наистина е добра и взима 8лв-10лв. за лак ако не се лъжа....
Гримьорката също съм я ползвала и е много добра ....и взика около 30лв. мисля
За козметичката знам,че работи много добре както със жени,така и с мъже,но за цени немога да кометирам,защото не съм ползавала услугите и....страх ме е  blush
Ако някой иска повече информация да пише на лични .....иначе хотела се намира в Хаджи Димитър на 5мин. от центъра
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #6 -: юли 25, 2008, 19:32:45 »

Фиама, извинявай, но ... моята предишна фризьорка в София ме постригваше и ми правше сешоар за 10 лева общо, а има златни ръце (жалко, че замина за чужбина, иначе щях да ви я препоръчам). Та на този фон цени като 18 и 30 лева ми се струват ... доста завишени  angry 
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 28, 2008, 11:37:45 »

Фиама, извинявай, но ... моята предишна фризьорка в София ме постригваше и ми правше сешоар за 10 лева общо, а има златни ръце (жалко, че замина за чужбина, иначе щях да ви я препоръчам). Та на този фон цени като 18 и 30 лева ми се струват ... доста завишени  angry 

Ми мила почти на всякъде вече в София цените за подстригване и сешоар са по 30лв. Но една такава промоция от 18лв си заслужава. Ако искаш и услугата да ти е качествена.....предпочитам да ги дам тези пари отколкото да се доверя на някой некъдърник за 7лв примерно...
Препоръчвам Ви девойки и HAIR APARTMENT  на Черковна 57 - там ми правиха сватбената прическа и  се справиха чудесно......успех на всички
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 06, 2008, 08:24:54 »

В белия списък слагам Пепи Стоянова - гримьор на BOURJOIS. Взе ми 70лв. за грим, но наистина беше много хубав и издържа дълго. Гримира в едно студио близо до Сити център.
Да добавя и Мърфи за прическата - от салон "Мърфи" на бул. България.
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 07, 2008, 13:45:46 »

В белия списък на Пловдив, слагам страхотната ми маникюристка Пепи от салон Алехандра, едно голямо благодаря че ме изтърпя, защото аз не съм никак лесна.
И още едно голямо благодаря на Ваня фризьорката ми която ме направи точно това което исках да бъда.
А за грима естествено ще сложа в списъка моята гримьорка но та ми е приятелка и работи в Англия така че отпада като вариант за другите, но въпреки това благодаря ти меги че се постара да изглеждам добре.
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 27, 2008, 09:25:24 »

аз искам да похваля Краси за маникюр и ноктопластика, салон ENVI(става въпрос за София)
а за прическа и грим салон Магама на Стамболийски - момичето се казва Ани Bravo
Активен
Галюша
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50


в живота няма щастие само щастливи мигове


« Отговор #11 -: август 27, 2008, 09:33:17 »

момичета точно в последните дни останах без гримъор така че помагайте,става въпрос за пловдив
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 02, 2008, 13:42:36 »

Гримът ми - Пепа Стоянова- http://pepastoyanova.com/ - лъчезарна, професионализъм и коректност и т.н.
Заслужава си парите  good
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 09, 2008, 10:36:00 »

Да дам малко координати и тук на гримьорите, чиито координати съм събирала по време на подготовката:

 Биляна Симеонова (Биби) - 0887464258

Петя Стоянова http://pepastoyanova.com/  /която ми прави грима/

Аделина Цанева http://www.adelina-makeup.com/

Силвия Стойчева  0888329090

Кирил Чалъков 0888429153 след 13.00 h

Джулия Ангелова 0888 650609 0888650609   
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 25, 2008, 16:23:54 »

За грим в Бургас - Мирослава! Горещо я препоръчвам, няма такава гримьорка!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines