Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:23:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въздържайте се от ...  (Прочетена 111712 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юни 21, 2007, 18:41:02 »

Да се разпиша и аз тук. ;)Според мен темите адски много се разводняват с тези похвали.Аз честно казано темата за булченските рокли я отварям през страница.Една снимка и 20 прехласвания после.А и досега да съм видяла едно-две негативни мнения във форума.Незнам на кое момиче половинката й беше казал:"Хайде кажи й колко й е хубава роклята и си лягай" , но човека е абсолютно прав,че така се процедира.
Аз не изразявам мнението си във всяка тема поради две причини:
1.Или има 10 мнения преди това,които са сходни с моето
2.Или не ми харесва и не смея да го коментирам,защото както казва gucci :"Важното е на теб да ти харесва"
Същото се получава със сватбите и със рожденните дни.И аз мога за всички сватби да напиша нещо и после copy и paste.Разбирам,че искате да уважите всички булки,но всяка една от тях е различна и поздрава трябва да е индивидуален.
Според мен особенно за рожденните дни трябва всички да бъдат в една тема.
Понякога има даже теми за хора,които са с малко публикации и не са писали от месец,два.Те даже едва ли знаят ,че съществува тема за тях.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юни 21, 2007, 21:59:38 »

Същото се получава със сватбите и със рожденните дни.И аз мога за всички сватби да напиша нещо и после copy и paste.Разбирам,че искате да уважите всички булки,но всяка една от тях е различна и поздрава трябва да е индивидуален.
Според мен особенно за рожденните дни трябва всички да бъдат в една тема.
Понякога има даже теми за хора,които са с малко публикации и не са писали от месец,два.Те даже едва ли знаят ,че съществува тема за тях.
напълно съм съгласна с фиби за това.аз за това на сватбите на всяко момиче им пиша различни пожелания
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юни 22, 2007, 08:47:54 »

Момичета аз вече не искам да бъда лошата и спирам с негативните мнения и ще казвам на всички "Страхотно чудестно прекрасно" дори и да не мисля така.Просто смятах че тук във форума си помагаме а за мен и критиката е помощ.Аз не смятам че критиката е обида.И не смятам че съм обидила някой.Съжалявам че така се получава.Защо според мен ако няма критека това е същото да ме попита една приятелка в магазин да кажем "Това стои ли ми добре" и аз ако не ми харесва как и стои да и кажа "Много си хубава".Смятам че нещата губят смисъл ако няма критика/градивна критика/.Знаете ли мен ме изкритикуваха за две неща ама не в темата а на лични.И за едното приех нещата и го промених.За другото обаче аз и така си го харесвах и не се обидих ами приех че не всички имат моя вкус и моето мнение.Аз мисля че не може всичко да ми харесва.И като гледам снимките на една ми харесва поканата на друга тейбълкартичките и така.И смятам че това е нормално и така трябва да е.Аз дадох просто едно предложение да направим така че мненията да имат смисъл и да бъдат лично насочени.Смятам че в похвалата или негативното мнение която е пратена на лично съобщение има повече смисъл от мнението в темата.Но аз казах че това просто е мое мнение.И никой не е длъжен да се съобразява с него.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юни 22, 2007, 10:04:18 »

тук се е заформила истинска "война",според мен няма смисъл да се спори на тази тема, защото всеки си има гледна точка, не може и не е правилно да се забрани да се пишат хвалби или критики....... Лично на мен прекалените ограничения и забрани ми действат подтискащо, но пак казвам има хора които да решават тези неща, когато почне да не ми понася......... crazy
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юни 22, 2007, 10:31:39 »

Аз не мисля че някой води война за нещо.Просто си казваме мнението Фани.И обсъждаме.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юни 22, 2007, 10:39:17 »

е това си е мое мнение  pleasantry всеки си каза каквото имаше да си казва, сега отговорните лица да си решат, а всеки да си мисли и да си пише каквото си иска, стига да не е против правилата!!!!!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юни 22, 2007, 10:41:21 »

Въпроса е че изречения от сора Прекрасно чудестно и други май е против правилата доколкото видях аз
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: юни 22, 2007, 10:43:10 »

не знаех  crazy
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юни 22, 2007, 10:58:25 »

да сега го видях правилото, но понякога е толкова трудно да отсееш смислените от безсмислените коментари, когато съм писала супер или прекрасно е било за да не се уливам в писане, т.е. да изкажа с една дума лично мнение, лично аз ако видя 1-2 коментара по моята рокля ще си помисля че не е хубава и съфорумничките се притесняват да ми кажат, за да не ме обидят pardon
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юни 22, 2007, 11:10:31 »

Моята идея Фани е те да не се пишат в темите а на лични.Така съм сигурна че това всички да се изредат да пишат няма да го има.Мисля че повечето от момичета като видят че една е писала се изреждат да напишат и те.Мисля че на лични това ще е по истинско.Но си права не преценяваме ние.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: юни 23, 2007, 00:13:05 »

да сега го видях правилото, но понякога е толкова трудно да отсееш смислените от безсмислените коментари, когато съм писала супер или прекрасно е било за да не се уливам в писане, т.е. да изкажа с една дума лично мнение, лично аз ако видя 1-2 коментара по моята рокля ще си помисля че не е хубава и съфорумничките се притесняват да ми кажат, за да не ме обидят pardon
Относно роклите ми е много интересно какво ще стане ако няколко съфорумки не са те подкрепили в избора?Нали ти си я избрала тази рокля и то най-вероятно със усещането за "твоята рокля"?Какво значение има дали се харесва на останалите т.е. на всички останали.Ето например за моята рокля не съм чула суперлативи ,не са ми искали кройки и адрес на магазина и знам че е малко харесвана,но това не ме прави по-малко щастлива.Харесвам си роклята и това е.Според половината мнения с по една дума във форума са проформа т.е. показва се присъствие и това е!
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #131 -: юни 23, 2007, 05:45:35 »

И аз на всяко гърненце похлупак... да взема отношение...  pardon

На мене също ми е досадно да чета 2 страници с "Ау страхотно е", "Супер" и тем подобни, НО от друга страна смятам, че всяко момиче което споделя своя покупка, снимки и тн би искало да "чуе" малко аплодисменти. Булечка мисля е намерила най-доброто решение, да слива такива постове в един.  good

За негативните мнения, аз лично премълчавам ако нещо не ми харесва и мисля, че ако не са ме попитали директно дали ми харесва или не, е признак на добро възпитание да си замълча. Ако някой иска да чуе позитивни и негативни мнения може да попита и ще отговоря какво не ми харесва и защо. Съмнявам се обаче, че някой е тук други да му критикуват вкуса.

За писането с "грешки". Булечка, права си, че не изглежда много добре, но има хора, с дислекция и тн, които няма как да научим да пишат правилно. Това мисля, че е нещо, за което може би не трябва да порицаваме пишещите.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: юни 23, 2007, 11:01:42 »

Много хубаво си го казала silverarrowBravo Напълно подкрепям мнението ти!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юни 23, 2007, 14:00:49 »

и накрая не ми стана ясно какво трябва да пиша?!? по старата ли да си я карам или......... crazy сега пак ще се изредят сума ти мнения и спорове върху думите които напиша,а аз само искам да знам: "какво е позволено и какво забранено?" защото така и от един месец не ми стана ясно!!!!!
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: юни 29, 2007, 20:52:09 »

Темите много се разводняват. От няколко места чуват тези мнения.
Започваме малко по-твърдо.
Там където могат да се обединяват, ще се обединяват. Там, където не може директно триене.
Почнах да чета една, две, три теми и изпуснах идеята.  bad
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines