Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 14:56:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вратите!!!!  (Прочетена 34228 пъти)
 
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #15 -: май 09, 2008, 14:25:16 »

Моля, моля  give_rose нали за това сме тук, да си помагаме, когато можем  smile
Иначе мога да ви покажа нашите интериорни врати какви ще бъдат, за съжаление, не знам характеристики. Строителя каза, че са румънски. Моето успокоение за тях е, че съм ги виждала на живо монтирани и ми вдъхват доверие. Когато ни ги монтират, ще ви пусна и реални снимки.

Нещо такова са:




* vrati.jpg (57.21 KB, 543x573 - видяно 650 пъти.)
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 09, 2008, 15:16:32 »

Колко парички е тази първата врата.И каква е фирмата ще споделиш ли.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #17 -: май 09, 2008, 15:20:22 »

Ами аз точно това написах, че не знам подробности за вратите, освен че са внос от Румъния. Обаче се заинтригувах и попитах строителя и ми казаха, че в понеделник ще ми отговорят. Ще пиша после подробности.

 
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 09, 2008, 15:29:06 »

и аз да споделя за нашите врати !!! значи входната врата ни е китайска и един приятел ни я даде на такава цена, че с милото дори и не се замислихме !!! води се блиндирана с много заключвания е, има и греди !!!!

а интериорните са ни алуминиеви , но в същия цвят като дограмата само, че до средата е алуминии и нагоре матирано стъкло !! решихме да са алуминиеви, от мдф, пдч или нещо подобно, тъй като ни казаха, че са по издърлжливи !!!!! на банята също е алумниева, само че с цяло огледало !!!! smile

интериорните врати са ни по 300 лв., като пак приятел ни ги прави и сме доволни !! smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 09, 2008, 15:36:46 »

я си кажете мнението за тази

http://springgrup.googlepages.com/Metalni2008-02-27.jpg/Metalni2008-02-27-full;init:.jpg
модел СМ007
а това пише че представлява отвътре
http://springgrup.googlepages.com/KonstrukciaMetalniWrati2008-04-08.jpg

цената е 389 лв
незнам обаче дали касата влиза вътре или не.
Я дайте мнение че вие сте по запознати от мен
Аз вътрешни врати искам да са без стъкло и орнаменти напълно изчистени а за материала на сме решили.Цвета се колебая между този като на Катитка и между венге.
За банята сме решили да е алуминиева въпроса е какъв да е цвета се чудя защото тази врата на банята ще е до другата и няма ли да е смешно ако са различен цвят.За банята се колебая и за плъзгаща врата какво мислите.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 09, 2008, 15:39:09 »

Гери нашата е абсолютно същата, която и ти си харесала СМ 007 и на нас много ни харесва !!!!! smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 09, 2008, 15:50:00 »

Гери според мен вратата на банята щом е до друга трябва ако не същата,то поне от един цвят да са,защото ще е грозно и кичозно поне според мен,макар че зависи,нашата за банята е плъзгащата се пвц врата,до нея е тази за едната кухня -дървена и срещу нея за другата кухня пак дървена<като дървените са леко кафяви и са един модел,а за банята пвц> като цвета на вратите е горе-долу еднакъв и не бие толкова на очи-утре ще я снимам и ще ти покажа good.
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines