Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 02:25:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблеми с родители  (Прочетена 76787 пъти)
 
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: юли 30, 2013, 08:52:39 »

миспанда,какъв шеф,недей така,и моя баща е бивш военен и очакваше всички да му козируват,като войниците на плаца, и си мислеше , че семейството е мини казарма,кое е по различно,и мен баща ми ме плашеше,че ще ме остави без пари,аз какво направих-запретнах ръкави и започнах да работя,изнесох се при милото,защото бях изритана на улицата,но ако и твоя постапи така,мога да ти дам съвет,как да постъпиш и ти......толкова властни хора,бъркат подчинението с родителските чувства и инстинкти
Моя не е бивш военен,ама определено е адски властен. Ще му кажем доста скоро,защото аз започвам наистина да се дразня на това командване. Жал ми е защото баба ми,неговата майка, почина преди две години,а аз я обичах много.Тя ми беше като майка,защото нашите са разведени и тя ме отгледа. Ако беше сега тя тук без проблеми щях да си направя сватба и всчико.Тя се оправяше с баща ми. Ама вече я няма.. cray И аз някак трябва да се разбера с него.  cray
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: юли 30, 2013, 09:28:16 »

misspanda, не съм сигурна че разбирам напълно притесненията ти, но смятам, че е излишно да се притесняваш преди да говорите с него. Най-добре не отлагайте, а казвайте каквото имате да казвате, а пък ако откаже живота е пред вас. Бърза работа нямате, ще стегнете апартамента и след като се отделите ще си подготвите сватбата.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: юли 30, 2013, 19:11:37 »

misspanda, не съм сигурна че разбирам напълно притесненията ти, но смятам, че е излишно да се притесняваш преди да говорите с него. Най-добре не отлагайте, а казвайте каквото имате да казвате, а пък ако откаже живота е пред вас. Бърза работа нямате, ще стегнете апартамента и след като се отделите ще си подготвите сватбата.
Ми дано да се получи така. Нищо не се знае все още! smile Притеснението ми идва и от това че тези дни все се караме с баща ми. Но все пак скоро ще му кажем какво искаме. Дано имаме късмет!
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: юли 31, 2013, 06:25:52 »

миспанда,ако очакваш от такъв тип хора (властни,жадни да командват) да те подкрепят в нещо,което те не одобрят , ще е трудно,но пак ти казвам,ако двамата работите и се отделите,рано или късно нещата ще се наредят,да няма да е имало подкрепа от негова страна в началото,а примирение в по-късен етап,важното е да не позволявате с приятеля ти да ви се месят
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: юли 31, 2013, 08:41:38 »

миспанда,ако очакваш от такъв тип хора (властни,жадни да командват) да те подкрепят в нещо,което те не одобрят , ще е трудно,но пак ти казвам,ако двамата работите и се отделите,рано или късно нещата ще се наредят,да няма да е имало подкрепа от негова страна в началото,а примирение в по-късен етап,важното е да не позволявате с приятеля ти да ви се месят
Ама той наистина повечето неща все не му харесват.. А ние сме се съобразявали с него само защото е баща и  човек на възраст. А и колкото и да е властен ни е помагал много понякога и това не може да се игнорира,а пък ние на него помагаме почти всеки ден.
С такъв баща малко се чувствам като  в сапунен сериал. crazy И ти си правя че няма подкрепа като се отделите,защото в началото на връзката ни живяхме само двамата,ама после баща ми вика айде елате да сме си заедно,защото еди какво си... И реши да продава апартамента където бяхме и така.. Голяма работа е той ама и ние не оставаме по-назад!
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: юли 31, 2013, 08:42:39 »

Ама той наистина повечето неща все не му харесват.. А ние сме се съобразявали с него само защото е баща и  човек на възраст. А и колкото и да е властен ни е помагал много понякога и това не може да се игнорира,а пък ние на него помагаме почти всеки ден.
С такъв баща малко се чувствам като  в сапунен сериал. crazy И ти си права че няма подкрепа като се отделите,защото в началото на връзката ни живяхме само двамата,ама после баща ми вика айде елате да сме си заедно,защото еди какво си... И реши да продава апартамента където бяхме и така.. Голяма работа е той ама и ние не оставаме по-назад!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: юли 31, 2013, 13:56:52 »

В крайна сметка - очакваме скоро положителен резултат :-)
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: септември 10, 2013, 16:44:37 »

В крайна сметка - очакваме скоро положителен резултат :-)
Ми както се притеснявах баща ми не е много "за" сватба..  :hmmm:Макар да е така,аз не се отказвам от това.. Баща ми много ме разочарова в последно време и просто не е бащата, който беше и който трябва да бъде за мен.  tuktuk
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines